Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Narzędzia - udostępnij
X

Kalendarz ciąży – tydzień po tygodniu

Jesteś w ciąży? Gratulacje!

Sprawdź nasz kalendarz ciąży i dowiedz się jak wygląda przebieg ciąży tydzień po tygodniu oraz co Cię czeka podczas tych niezwykłych 9 miesięcy. 

PWC 2 - Back to trimester

2675221

2675226

2675231

PWC 2.0 - Go to the trimester 1 pagePWC 2.0 - Go to the trimester 2 pagePWC 2.0 - Go to the trimester 3 page
Tygodnie

Sprawdź, jak dobrze przygotować się do ciąży i poznaj czynniki, które zwiększają szansę na poczęcie dziecka. A może właśnie dowiedziałaś się, że jesteś w ciąży? Gratulacje! Najbliższe 12 tygodni to bardzo ważny czas dla Twojego maluszka. Z naszego kalendarza ciąży dowiesz się w jaki sposób obliczyć datę porodu, jak walczyć z pierwszymi objawami ciąży i jakie badania czekają Cię w jej pierwszych tygodniach. Sprawdź, jak zadbać o siebie i dziecko, aby prawidłowo się rozwijało.

Tygodnie

W II trymestrze mijają dolegliwości ciążowe, a Twój brzuszek staje się widoczny dla otoczenia. Z naszego kalendarza ciąży dowiesz się jak rozwija się maluszek i jakie nowe umiejętności zdobywa z każdym dniem. Podpowiadamy, jak poradzić sobie m.in. z bezsennością, w jaki sposób ćwiczyć mięśnie Kegla i zdrowo się odżywiać, aby zmniejszyć ryzyko np. cukrzycy ciążowej. W połowie trymestru możesz zaobserwować u siebie zwiększone libido, a pod koniec drugiego trymestru ciąży zaczniesz odczuwać pierwsze ruchy dziecka.

Tygodnie

W trzecim trymestrze ciąży Twoje dziecko staje się z każdym tygodniem coraz silniejsze i większe. Ma także znacznie mniej miejsca, dlatego możesz odczuwać silne kopnięcia i fikołki. Nasz kalendarz ciąży podpowie Ci dlaczego powinnaś liczyć ruchy dziecka i jak to robić. Napisz z naszą pomocą plan porodu oraz zorganizuj wyprawkę do szpitala dla siebie i niemowlaka. Podpowiadamy również, jak możesz się zrelaksować przed rozwiązaniem czy przyspieszyć akcję porodową. Poznaj różnice między porodem naturalnym a cesarskim cięciem. Przeczytaj, jak przygotować się do porodu i poznaj jego fazy.

Szukaj

Nadal nie znalazłaś tego
Czego szukasz?

Wypróbuj naszą nową wyszukiwarkę. Zawsze znajdziesz tam coś dla siebie.