Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Disable brand-stages

Marka - udostępnij
X

Strefa Mamy

Karuzela

Ćwiczenia po porodzie

Wróć po ciąży do formy i wcześniejsze sylwetki. Poznaj serię skutecznych ćwiczeń dla aktywnych młodych mam, które możesz wykonywać sama lub z dzieckiem.

Dowiedz się więcej

Dieta po ciąży

Zadbaj o dobrze zbilansowaną dietę, która dostarczy Ci koniecznych składników odżywczych. Dowiedz się, jakich zasad należy się trzymać, aby jeść smacznie i zdrowo.

Dowiedz się więcej

Dbaj o siebie

Jakie zmiany przeszło ciało po ciąży? Zatroszcz się o jego odpowiednią pielęgnację, aby poradzić sobie z problemami, które się u Ciebie pojawiły.

Dowiedz się więcej

baner baby blues

Zdrowie

Zdrowie jest najważniejsze! Zarówno to fizyczne, jak i psychiczne. Sprawdź, jakie problemy mogą się pojawić u każdej mamy i jak znaleźć na nie skuteczne rozwiązania.

Dowiedz się więcej

Praca a dziecko

Jak pogodzić bycie mamą z życiem zawodowym? Zobacz, o czym powinnaś pomyśleć przed powrotem do pracy i jakie prawa przysługują Ci jako mamie pracującej.

Dowiedz się więcej

Czas wolny mamy

Zrelaksuj się! Zadbaj o swój czas wolny, aby każdy dzień był radosny i wyjątkowy. Sprawdź, jak odpoczywać, żeby zawsze cieszyć się pełnią sił.

Dowiedz się więcej

Przewijak dla dziecka – wybieramy najlepsze modele

Na jaki przewijak warto się zdecydować przy kompletowaniu wyprawki dla niemowlaka? Co będzie lepsze – komoda z przewijakiem, tradycyjny przewijak na łóżeczko, a może zwijana mata? Poznaj różne rozwiązania i wybierz najlepszy model, by wygodnie i bezpiecznie zmieniać dziecku pieluszki, ubierać je i pielęgnować po kąpieli.

Dowiedz się więcej

Łóżeczko dla dziecka, kosz Mojżesza czy dostawka do łóżka – co wybrać?

W czym powinien spać Twój maluszek – w łóżeczku dziecięcym ze szczebelkami, dostawce do łóżka rodziców, a może w przenośnym koszu Mojżesza? Podpowiadamy, jakie akcesoria sprawdzą się dla noworodka, a później także dla starszego szkraba. Poznaj zalety aż trzech rozwiązań, które masz do wyboru. Zdecyduj się na najlepsze pod względem bezpieczeństwa dla maleństwa, jakości wykonania i Waszych potrzeb.

Dowiedz się więcej

Woda dla dziecka powyżej 1. roku życia – jaką wybrać?

Czy wiedziałaś o tym, że zapotrzebowanie na wodę u dzieci, w przeliczeniu na kilogram masy ciała, jest aż czterokrotnie wyższe niż u osoby dorosłej? Maluszek potrzebuje jej dla prawidłowego funkcjonowania. Sprawdź, od kiedy podawać wodę do picia, jaki rodzaj wybrać, a także ile płynów powinno przyjmować dziecko po 1. roku życia.

Dowiedz się więcej

Akcesoria do kąpieli dla małego dziecka

Do niezbędnych rzeczy, które powinny znaleźć się w domowej wyprawce dla maluszka, należą akcesoria kąpielowe. Wanienka dla dziecka lub wiaderko do kąpieli, termometr do wody dla noworodka czy delikatna myjka powinny znaleźć się na liście każdego rodzica. Sprawdź w naszym artykule, jak wybrać te najbardziej przydatne oraz praktyczne akcesoria.

Dowiedz się więcej

Dołącz do programu

Mamy oceniają tę treść na 0/5
Szukaj

Nadal nie znalazłaś tego
Czego szukasz?

Wypróbuj naszą nową wyszukiwarkę. Zawsze znajdziesz tam coś dla siebie.