MyFeed Personalized Content
Mleka następne

Mleka następne

Wybierz mleko następne odpowiednie dla Twojego maluszka.

NASZE MARKI
WASZE ULUBIONE PRODUKTY
NAN OPTIPRO® Plus 2 HMO

po 6. miesiącu

NAN OPTIPRO® Plus 2 HMO

Mleko następne stworzone specjalnie z myślą o zdrowych niemowlętach powyżej 6. miesiąca życia, które z różnych przyczyn nie są karmione piersią.

NAN OPTIPRO® Plus 3 HMO

po 12. miesiącu

NAN OPTIPRO® Plus 3 HMO

Roczniak ma zupełnie inne zapotrzebowanie na składniki odżywcze niż dorosły człowiek, więc jego jadłospis powinien uwzględniać wyjątkowepotrzeby małego organizmu. 

NAN OPTIPRO® Plus 4

po 2. roku

NAN OPTIPRO® Plus 4

Dwulatek ma zupełnie inne zapotrzebowanie na składniki odżywcze niż dorosły człowiek, więc jego jadłospis powinien uwzględniać wyjątkowe potrzeby małego organizmu. 

Little steps 2 - nowa gramatura

po 6. miesiącu

LITTLE STEPS® 2

Twoje dziecko jest w trakcie niesamowitej podróży. Stale zdobywa nowe umiejętności i pokonuje małe wyzwania. Każdego dnia potrzebuje składników, które pomogą mu zdrowo rosnąć i rozwijać się. Pomóż mu stawiać najważniejsze, pierwsze kroki dzięki LITTLE STEPS® 2.

LITTLE STEPS® 3

po 12. miesiącu

LITTLE STEPS® 3

Twoje dziecko jest w trakcie niesamowitej podróży. Stale zdobywa nowe umiejętności i pokonuje małe wyzwania. Każdego dnia potrzebuje składników, które pomogą mu zdrowo rosnąć i rozwijać się. Po 1. roku życia potrzeby żywieniowe maluszka wciąż znacząco różnią się od Twoich. Pomóż mu je zaspokoić dzięki LITTLE STEPS® 3.

Bez oleju palmowego.

LITTLE STEPS® 4

po 2. roku

LITTLE STEPS® 4

Twoje dziecko jest w trakcie niesamowitej podróży. Stale zdobywa nowe umiejętności i pokonuje małe wyzwania. Każdego dnia potrzebuje składników, które pomogą mu prawidłowo się rozwijać. Po 2. roku życia potrzeby żywieniowe maluszka wciąż znacząco różnią się od Twoich. Pomóż mu je zaspokoić dzięki LITTLE STEPS® 4 o smaku waniliowym.

Bez oleju palmowego.

experci-baner
Strefa Eksperta

Masz mnóstwo pytań związanych z rozwojem i żywieniem maluszka? Napisz do ekspertów Nestlé Baby&me!