sekcja-0-4-miesiecy

0 - 4 miesięce

To Twoje pierwsze miesiące z maluszkiem. Na pewno masz wiele pytań.  Postaramy się odpowiedzieć na nie wszystkie z pomocą naszych ekspertów.

Każdy najmniejszy dotyk, płacz, ziewnięcie czy te wszystkie niezliczone emocje pojawiające się w okresie, kiedy zostajesz rodzicem, mogą rodzić miliony pytań w Twojej głowie. Specjalnie dla Ciebie zebraliśmy i przedstawiliśmy tutaj całą naszą wiedzę, z której nie wahaj się skorzystać. Śmiało możesz posiłkować się także wsparciem naszych ekspertów!

POWIĄZANE ARTYKUŁY
Niemowlę ssące butelkę z wodą
0 - 4 miesiące

Poradnik żywienia niemowląt

Jesteś mamą, więc starasz się zapewnić swojemu maluszkowi wszystko, co najlepsze. Czy Ty też zastanawiałaś się, jak żywić niemowlęta i jak ocenić, czy są już najedzone?

Piersi po ciąży
0 - 4 miesiące

Piersi po ciąży

Piersi po ciąży mogą być narażone są na zmianę kształtu i wielkości. Czasami zdarza się, że powstają na nich także rozstępy.

uroki ojcostwa
0 - 4 miesiące

Ojcostwo nie takie straszne!

Gdy na świecie pojawia się maluszek, niemal każdy świeżo upieczony tata zastanawia się, jak być dobrym ojcem.

Nasze produkty

NANCARE® FLORA-PRO

0
0 opinie

Poznaj suplement diety NANCARE® FLORA-PRO.

NANCARE® WITAMINA D

0
0 opinie

Poznaj suplement diety NANCARE® Witamina D. Zawarta w nim witamina D wspomaga odporność i rozwój kości. Suplement diety nie ma dodatku cukru, a kropelki ułatwiają dobór dawki do wieku maluszka.

NANCARE® FLORA-EQUILIBRIUM

5
5/5

Poznaj suplement diety NANCARE® FLORA-EQUILIBRIUM, który powstał dla maluszków z zaparciami. Produkt z błonnikiem pokarmowym GOS/FOS możesz podawać już od urodzenia.

Nasze marki
nancare-bc
Narzędzia
Imiennik

Imiennik

Imiona mają znaczenie, dlatego pomagamy rodzicom odkrywać nowe imiona dla dzieci, dopóki nie znajdą dla siebie idealnego dopasowania.

experci-baner
Strefa Eksperta

Masz mnóstwo pytań związanych z okresem ciąży czy rozwojem i żywieniem maluszka?

Search icon

Nie znalazłaś/eś potrzebnych informacji?

Wypróbuj naszą wyszukiwarkę