sekcja-0-4-miesiecy

0 - 4 miesięce

To Twoje pierwsze miesiące z maluszkiem. Na pewno masz wiele pytań.  Postaramy się odpowiedzieć na nie wszystkie z pomocą naszych ekspertów.

Każdy najmniejszy dotyk, płacz, ziewnięcie czy te wszystkie niezliczone emocje pojawiające się w okresie, kiedy zostajesz rodzicem, mogą rodzić miliony pytań w Twojej głowie. Specjalnie dla Ciebie zebraliśmy i przedstawiliśmy tutaj całą naszą wiedzę, z której nie wahaj się skorzystać. Śmiało możesz posiłkować się także wsparciem naszych ekspertów!

ikona
POWIĄZANE ARTYKUŁY
Niemowlę ssące butelkę z wodą
0 - 4 miesiące

Poradnik żywienia niemowląt

Jesteś mamą, więc starasz się zapewnić swojemu maluszkowi wszystko, co najlepsze. Czy Ty też zastanawiałaś się, jak żywić niemowlęta i jak ocenić, czy są już najedzone?

Piersi po ciąży
0 - 4 miesiące

Piersi po ciąży

Piersi po ciąży mogą być narażone są na zmianę kształtu i wielkości. Czasami zdarza się, że powstają na nich także rozstępy.

uroki ojcostwa
0 - 4 miesiące

Ojcostwo nie takie straszne!

Gdy na świecie pojawia się maluszek, niemal każdy świeżo upieczony tata zastanawia się, jak być dobrym ojcem.

Nasze produkty

NANCARE® FLORA-PRO

0
0 opinie

Poznaj suplement diety NANCARE® FLORA-PRO.

NANCARE® WITAMINA D

0
0 opinie

Poznaj suplement diety NANCARE® Witamina D. Zawarta w nim witamina D wspomaga odporność i rozwój kości. Suplement diety nie ma dodatku cukru, a kropelki ułatwiają dobór dawki do wieku maluszka.

NANCARE® FLORA-EQUILIBRIUM

5
5/5

Poznaj suplement diety NANCARE® FLORA-EQUILIBRIUM, który powstał dla maluszków z zaparciami. Produkt z błonnikiem pokarmowym GOS/FOS możesz podawać już od urodzenia.

ikona
Nasze marki
nancare suplementy diety dla niemowląt
Narzędzia
Imiennik
Ikona

Imiennik

Imiona mają znaczenie, dlatego pomagamy rodzicom odkrywać nowe imiona dla dzieci, dopóki nie znajdą dla siebie idealnego dopasowania.

experci-baner

Strefa Eksperta

Masz mnóstwo pytań związanych z okresem ciąży czy rozwojem i żywieniem maluszka?

Search icon

Nie znalazłaś/eś potrzebnych informacji?

Wypróbuj naszą wyszukiwarkę