Wyszukiwarka produktów

Poznaj nasze produkty dla niemowląt oraz małych dzieci i wybierz produkt odpowiedni do wieku i potrzeb żywieniowych Twojego maluszka!

Filter
257 produktów
Sortuj według:
Sortuj według

NAN OPTIPRO® 5

0
0 opinie

NAN OPTIPRO® 5 to mleko modyfikowane w proszku wzbogacone w witaminy i składniki mineralne dla dzieci po 2,5 roku życia.

NAN OPTIPRO® 4

4
3.4/5

NAN OPTIPRO® 4 to mleko modyfikowane w proszku, wzbogacone w witaminy i składniki mineralne dla dzieci po 2. roku życia. Stanowi część zróżnicowanej diety.

NAN SUPREMEPRO 3

0
0 opinie

NAN SUPREMEPRO 3 to mleko modyfikowane, wzbogacone w witaminy i składniki mineralne dla dzieci powyżej 1. roku życia.

NAN OPTIPRO® Plus 4

0
0 opinie

NAN OPTIPRO® Plus 4 to mleko modyfikowane w proszku, wzbogacone w witaminy i składniki mineralne dla dzieci po 2. roku życia.

NAN OPTIPRO® Plus 3 w płynie

5
5/5

NAN OPTIPRO® 3 Plus HMO to mleko modyfikowane w płynie, wzbogacone w witaminy i składniki mineralne, przeznaczone dla niemowląt powyżej 1. roku życia.

NAN OPTIPRO® Plus 3 HM-O

4
3.2/5

NAN OPTIPRO®️ Plus 3 HM-O to mleko modyfikowane w proszku, wzbogacone w witaminy i składniki mineralne dla dzieci po 1. roku.

NAN® Organic 2

4
4/5

Mleko następne NAN Organic 2 to kompletna kompozycja składników¹

NAN OPTIPRO® Plus 2 HMO w płynie

5
5/5

Szukasz najlepszego mleka następnego dla Twojego maluszka? Cenisz sobie wygodę i nie chcesz tracić czasu na długie przygotowywanie posiłku dla dziecka?

NAN SUPREMEPRO 2

0
0 opinie

W oparciu o najnowsze badania ekspertów w dziedzinie odporności, rozwoju poznawczego i metabolizmu stworzyliśmy naszą przełomową formułę premium – NAN SUPREMEPRO 2.

Gerber Organic Kaszka pszenno-owsiana

0
0 opinie

Twój maluszek po 6. miesiącu życia może kontynuować poznawanie zbóż – np. w postaci Kaszki pszenno-owsianej Gerber Organic.

NAN OPTIPRO® Plus 1 HMO

0
0 opinie

NAN OPTIPRO® Plus 1 HMO to mleko początkowe przeznaczone dla zdrowych niemowląt od urodzenia, które z różnych przyczyn nie mogą być karmione piersią.

NAN EXPERTPRO Bezlaktozowy

3
2.4/5

NAN EXPERTPRO Bezlaktozowy to mleko początkowe w proszku dla niemowląt od urodzenia, które z różnych przyczyn nie mogą być karmione piersią. Produkt nie zawiera laktozy.

NAN EXPERTPRO HA 3

3
2.1/5

NAN EXPERTPRO HA 3 jest mlekiem modyfikowanym przeznaczonym dla zdrowych dzieci powyżej 1.

NAN EXPERTPRO HA 2

4
3.8/5

Jeżeli u Twojego dziecka istnieje podwyższone ryzyko wystąpienia alergii na białko mleka krowiego, wybierz unikalną forumułę NAN EXPERTPRO HA 2.

NAN EXPERTPRO HA 1

3
2.6/5

NAN EXPERTPRO HA 1 jest hypoalergicznym mlekiem początkowym dla zdrowych niemowląt od urodzenia, u których istnieje podwyższone ryzyko wystąpienia alergii na białko mleka krow

NAN OPTIPRO 3

3
2.1/5

NAN OPTIPRO® 3 to mleko modyfikowane w proszku wzbogacone w witaminy i składniki mineralne dla dzieci po 1. roku.

NAN OPTIPRO® 2

4
3.9/5

NAN OPTIPRO® 2 jest mlekiem następnym przeznaczonym dla zdrowych niemowląt powyżej 6.

NAN OPTIPRO® Plus 2 HMO

5
5/5

Każde mleko następne jest inne! NAN OPTIPRO® Plus 2 HMO to mleko następne, przeznaczone i stworzone specjalnie dla zdrowych niemowląt powyżej 6.

NAN® Organic 1

4
4/5

NAN® Organic 1 jest mlekiem początkowym w proszku z certyfikatem ekologicznym, przeznaczonym dla zdrowych niemowląt od urodzenia, które z różnych przyczyn nie mogą być karmione piersią.

Gerber Jarzynki z królikiem

3
2.7/5

Propozycja posiłku dla niemowląt, które ukończyły 5. miesiąc życia.