Wyszukiwarka produktów

Poznaj nasze produkty dla niemowląt oraz małych dzieci i wybierz produkt odpowiedni do wieku i potrzeb żywieniowych Twojego maluszka!

Filter
257 produktów
Sortuj według:
Sortuj według

Gerber Organic Dynia słodki ziemniak

0
0 opinie

Warzywny krem dla niemowląt po 4. miesiącu życia, który intensywnie pomarańczową barwę zawdzięcza obecności dobrze znanej dyni i odrobinę bardziej egzotycznego słodkiego ziemniaka. 

LITTLE STEPS® 4

5
5/5

Twoje dziecko jest w trakcie niesamowitej podróży. Stale zdobywa nowe umiejętności i pokonuje małe wyzwania. Każdego dnia potrzebuje składników, które pomogą mu prawidłowo się rozwijać. Po 2.

LITTLE STEPS® 3

5
5/5

Twoje dziecko jest w trakcie niesamowitej podróży. Stale zdobywa nowe umiejętności i pokonuje małe wyzwania. Każdego dnia potrzebuje składników, które pomogą mu zdrowo rosnąć i rozwijać się. Po 1.

LITTLE STEPS® 1

5
4.3/5

Twoje dziecko jest w trakcie niesamowitej podróży. Stale zdobywa nowe umiejętności i pokonuje małe wyzwania. Każdego dnia potrzebuje składników, które pomogą mu zdrowo rosnąć i rozwijać się.

LITTLE STEPS® 2

5
5/5

Twoje dziecko jest w trakcie niesamowitej podróży. Stale zdobywa nowe umiejętności i pokonuje małe wyzwania. Każdego dnia potrzebuje składników, które pomogą mu zdrowo rosnąć i rozwijać się.

Gerber Organic Warzywa z cielęciną

5
5/5

W jadłospisie dziecka powinno być miejsce na różnorodne składniki. Ten obiadek pomoże zapoznać maluszka m.in. ze smakiem egzotycznych batatów i delikatnej cielęcinki. 

Bataty z dynią, kurczakiem i buraczkami

0
0 opinie

Propozycja dania dla maluszków po 8. miesiącu życia, w którym wszystkie składniki pochodzą prosto z ekologicznej farmy.

Gerber Organic Banany z jabłkiem, gruszką i brzoskwiniami

0
0 opinie

Gdy maluszek skończy 6 miesięcy, możesz podać mu deserek, który zawiera banany, jabłko, gruszkę i brzoskwinie, pochodzące prosto z ekologicznej farmy.

Gerber Organic Jabłko Dzika róża

5
5/5

Gdy maluszek skończy 6 miesięcy, możesz podać mu deserek, który powstał na bazie jabłek i dzikiej róży, pochodzących z ekologicznej farmy.

Gerber Organic Nutri Puffs Chrupki pszenno-owsiane Pomidor Marchewka

5
5/5

Gdy maluszek skończy 9. miesięcy, możesz podać mu zbożową przekąskę Nutri Puffs w postaci chrupek pszenno-owsianych o smaku pomidora i marchewki.

Gerber Organic Nutri Puffs Chrupki ryżowo-pszenne Banan Malina

0
0 opinie

Gdy maluszek skończy 7. miesięcy, możesz podać mu zbożową przekąskę Nutri Puffs w postaci chrupek ryżowo-pszennych o smaku banana i maliny. Produkt z łatwością rozpuszcza się w buzi maluszka.

Mango z dynią, pigwą i płatkami owsianymi

0
0 opinie

Deserek Gerber Organic to interesujące połączenie dyni z owocami – m.in. mango i pigwą. Dodaliśmy do niego także płatki owsiane – i tak powstał produkt, który możesz podawać dziecku już po 8.

Gerber Organic Jabłko jagoda

5
5/5

Owocowy deserek, który powstał z połączenia ekologicznych jabłek i jagód.

Gerber Organic Deserek Gruszka

0
0 opinie

Gruszki wykorzystane do jego produkcji pochodzą wyłącznie z gospodarstw ekologicznych. Wygodna tubka pozwala łatwo zabrać mus na spacer lub w podróż i podać maluszkowi zawsze, gdy tego potrzebuje.

Nektar Gerber Organic Jabłko Mango

5
5/5

Odrobina egzotyki w diecie dziecka – pomoże zapoznać maluszka po 4. miesiącu ze smakiem soczystego mango, które dla ułatwienia podano z rodzimym jabłuszkiem. 

Nektar Gerber Organic Gruszka Morela

5
5/5

Ekologiczny nektar dla niemowląt po 4. miesiącu życia. Powstał z gruszek i moreli z certyfikowanych gospodarstw organicznych. 

Nektar Gerber Organic Gruszka Banan

0
0 reviews

Nektar dla maluszków po 4. miesiącu, który powstał z połączenia soczystych gruszek i łagodnych bananów. 

Kaszotto z warzywami i indykiem w sosie pomidorowym

0
0 opinie

Ten obiadek to odmieniona wersja risotto – tyle że na bazie kaszy bulgur, a nie ryżu. Kaszotto przygotowaliśmy w sosie pomidorowym.

Gerber Organic Jarzynki z kurczakiem i ryżem

0
0 reviews

Gerber Organic Jarzynki z kurczakiem i ryżem możesz podać maluszkowi po 12. miesiącu życia. Z myślą o Twoim Juniorze stworzyliśmy danie z kawałkami do ćwiczenia gryzienia.

Gerber Organic Pełnoziarniste spaghetti z wołowiną

0
0 opinie

Gdy Twój maluszek skończy roczek, pora na nowe wyzwania – ćwiczenie gryzienia na mniej rozdrobnionych pokarmach. Po 12. miesiącu życia możesz podać mu np.