MyFeed Personalized Content
Baby Shower

Baby Shower

Twoja przyjaciółka jest w ciąży? Jeśli tak, zapewne razem z nią przeżywasz ten wyjątkowy czas i przekonałaś się już, że oczekiwanie na Maluszka jest pełne ekscytacji, ale i niepewności. 

U większości kobiet przeważa jednak radość z nadchodzących zmian. Warto ją celebrować i zorganizować dla przyszłej mamy Baby Shower! To szczególny rodzaj imprezy przed urodzeniem dziecka, podczas której w gronie bliskich kobiet świętuje się ten przejściowy stan i jego rychłe zakończenie. Jeśli masz w swoim gronie kobietę w ciąży, być może na Tobie spocznie organizacja takiego wieczoru?

 

Przed Baby Shower

Zdecydowałaś się na wyprawienie Baby Shower swojej przyjaciółce? Wspaniale! Przed Tobą trochę przygotowań i organizacyjnej pracy, ale niech Cię to nie zniechęca. Skorzystaj z naszych materiałów – z nimi o niczym nie zapomnisz!

CHECKLISTA ORGANIZACYJNA

Baby shower checklista

CHECKLISTA 
PREZENTOWA

Baby Shower prezenty

POCZĘSTUNEK
 

Baby Shower poczęstunek

Zabawy w trakcie Baby Shower

Zapewne zależy Ci, by bociankowe przyjęcie przebiegało w atmosferze zabawy i radości. Zaplanuj więc czas na swobodne rozmowy, ale nie zapomnij i o zorganizowanych rozrywkach, które sprawią, że ten wieczór będzie niezapomniany. W końcu impreza przed urodzeniem dziecka zdarza się najwyżej kilka razy w życiu i warto, by była wyjątkowa. Poniżej znajdziesz propozycje zabaw, które tematycznie wpisują się w tematykę Baby Shower. 

 

Po Baby Shower

Nie można zapomnieć o pamiątkowych zdjęciach, które po latach będą przypominać Wam o wspólnie spędzonych chwilach. Uwiecznijcie najlepsze momenty bociankowego przyjęcia na zdjęciach, wykorzystując do tego specjalnie przygotowane ramki i naklejki.

NAKLEJKI

Baby Shower - naklejki

RAMKI DO ZDJĘĆ

Baby Shower - ramki
Przeczytaj nasze artykuły:
Narzędzie Imiennik
Jaś czy Małgosia?

Skorzystaj z naszego Imiennika i wybierz najpiękniejsze imię dla swojego Maluszka!

To może Cię zainteresować:
Baby Shower
Zorganizuj Baby Shower swojej partnerce!

Niebawem zostaniesz Tatą i chciałbyś przygotować przyjęcie dla swojej ukochanej? Sprawdź nasz artykuł!