MyFeed Personalized Content
Zupki

Zupki

Wypróbuj różnorodne i smaczne zupki przygotowane z myślą o najmłodszych.

NASZE MARKI
WASZE ULUBIONE PRODUKTY
Gerber Wiosenna zupka z indykiem i koperkiem

po 6. miesiącu

Gerber Wiosenna zupka z indykiem i koperkiem
0
0/5

Warzywna zupka, wzbogacona o mięso z indyka i doprawiona świeżym koperkiem. Przeznaczona dla niemowląt po 6. miesiącu życia. Dobrze sprawdzi się nie tylko w ramach dania obiadowego, ale i kolacji.

Gerber Zupka kalafiorowa z królikiem

po 8. miesiącu

Gerber Zupka kalafiorowa z królikiem
0
0/5

Urozmaicona kompozycja warzyw (kalafior, ziemniak, marchew, pietruszka) z delikatnym mięsem królika to doskonała propozycja obiadowa dla maluchów, które ukończyły 8. miesiąc życia i są na etapie poznawania nowych smaków. 

zupka pomidorowa

po 8. miesiącu

Gerber Zupka pomidorowa z ryżem i indykiem
5
5/5

Połączenie warzyw z ryżem i mięsem indyka to doskonały pomysł na posiłek obiadowy dla dziecka po 8. miesiącu życia, który pomoże oswoić maluszka z nowymi smakami i konsystencją.

krupniczek drobiowy

po 9. miesiącu

Gerber Krupniczek drobiowy z warzywami
0
0/5

Tradycyjna, polska zupka w dziecięcym wydaniu, dostosowana do potrzeb żywieniowych maluchów po 8. miesiącu życia. Częściowo rozdrobniona konsystencja z wyczuwalnymi grudkami jest odpowiednia na etapie nauki żucia i gryzienia.

Gerber Rosół z cielęcinką

po 9. miesiącu

Gerber Rosół z cielęcinką
0
0/5

Rosołek wzorowany na tradycyjnej, polskiej recepturze, dostosowany do potrzeb żywieniowych maluchów po 9. miesiącu życia. Podając dziecku tę zupkę, możesz mieć pewność, że otrzymuje odpowiednio zbilansowany posiłek.

gerber zupka pomidorowa z ryżem

po 12. miesiącu

Gerber Zupka pomidorowa z ryżem
0
0/5

Jeśli Twój maluszek skończył już 12 miesięcy, możesz podać mu naszą pomidorową z ryżem, która teraz ma nową recepturę! Zaserwuj zupkę np. na wytrawny podwieczorek, by zapewnić dziecku dodatkową porcję cennych warzyw w ciągu dnia – jeden słoiczek zawiera ich aż 199 g! Składniki, z których powstał produkt, spełniają rygorystyczne normy żywności dla małych dzieci, a nasza propozycja jest odpowiednia dla Juniora.

experci-baner
Strefa Eksperta

Masz mnóstwo pytań związanych z okresem ciąży czy rozwojem i żywieniem maluszka?