Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Topic Page - udostępnij
X

Materiały do pobrania

Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Materiały dla kobiet w ciąży

Jadłospis dla kobiet w ciąży (II i III trymestr)

Twój brzuszek rośnie, a Ty chcesz zadbać o to, aby odżywiać się zdrowo nie tylko dla samej siebie, lecz także dla maluszka w Twoim brzuchu? Sprawdź, jak powinien wyglądać przykładowy jadłospis dla ciężarnych w II i III trymestrze!

witaminy

Źródła witamin w produktach spożywczych

Dowiedz się, jakie produkty warto włączyć do swojego jadłospisu, by zapewnić sobie właściwą podaż witamin. Poznaj ich cenne źródła w różnych grupach produktów spożywczych i zadbaj o ich obecność w codziennej diecie.

Jadłospisy dla dzieci

Jadłospis dla dziecka 5-6 miesięcy

Gdy Twoje dziecko ma 5–6 miesięcy, możesz zacząć stopniowo rozszerzać jego dietę i wprowadzać do niej nowe produkty. Ważne jest jednak to, aby robić to w rozsądny sposób – i zapewnić maluszkowi dobre warunki rozwoju. Podpowiemy Ci, jak to robić!

Jadłospis dla dziecka 7-8 miesięcy

Chcesz się dowiedzieć, jak mądrze i zdrowo rozszerzać dietę dziecka w 7. i 8. miesiącu życia? Pobierz nasz jadłospis, który opracowaliśmy pod okiem eksperta, i sprawdź, na jakie smaki i konsystencje jest już gotowy Twój maluszek! 

Jadłospis dla dziecka 9-10 miesięcy

Twój maluszek może już jeść pokarmy zawierające wyraźnie wyczuwalne cząstki. Sprawdź, które produkty sprawdzą się podczas nauki żucia i gryzienia. Pamiętaj też, że w diecie szkraba oprócz „dorosłych” dań dopasowanych do potrzeb dziecka wciąż ważne są posiłki mleczne.

Jadłospis dla dziecka 11-12 miesięcy

Niemowlę już wkrótce stanie się Juniorem! Pomóż zatem doskonalić maluszkowi umiejętność samodzielnego jedzenia, podając mu kawałki warzyw i owoców bezpośrednio do rączki. Sprawdź, które produkty pomogą Ci w tym, i w jakiej ilości może pojawiać się mleko krowie w diecie dziecka.

Jadłospis dla małego alergika po 6. miesiącu życia

Twoje dziecko ma stwierdzoną nietolerancję lub alergię pokarmową na białko mleka krowiego, gluten lub soję? Zainspiruj się naszymi smacznymi pomysłami na dania dla alergików po 6. miesiącu życia!

Mamy oceniają tę treść na 5/5

jadlospis

pobrałam ;) mam nadzieje , ze sie przyda ;)

jadłospis

na pewno się przyda często korzystam z waszych przepisów

Pobrane

Bardzo przydatne informacje. Też nie mogłam pobrać, ale za którymś podejściem się udało :)

Witaminy

Plik pobrany bardzo przydatny ! Dziękuję

Pobrane

A ja pobrałam i jestem zadowolona:)

Szukaj

Nadal nie znalazłaś tego
Czego szukasz?

Wypróbuj naszą nową wyszukiwarkę. Zawsze znajdziesz tam coś dla siebie.