MyFeed Personalized Content
Rodzice oczekujący dziecka

Materiały do pobrania

Poznaj nasze poradniki dla rodziców, jadłospisy dla niemowląt i

kobiet w ciąży oraz pyszne przepisy.

Oto, co dla Ciebie przygotowaliśmy!


Proste DIY dla dzieci i dorosłych 

 

Kupujesz nasze produkty? Daj ich opakowaniom drugie życie i razem z Maluszkiem wykonaj w domu projekty DIY. Poznaj nasze propozycje „zrób to sam” na wykorzystanie słoiczków, puszek i kartoników. Udanej zabawy! 

Bawiący się maluszek_DIY
Jadłospisy


Jadłospisy dla kobiet w ciąży i małych dzieci

 

Jesteś w ciąży i nie wiesz, co jeść, aby zapewnić sobie oraz maluszkowi w Twoim brzuchu potrzebną porcję witamin i składników mineralnych? A może już jesteś mamą i właśnie nadszedł czas na rozszerzanie diety dziecka? Z naszą pomocą skomponuj pełnowartościowe menu dla siebie lub szkraba.


Przepisy na
pełnowartościowe posiłki dla maluszka

 

Szukasz smacznych i przede wszystkim zdrowych propozycji na śniadanie, obiad oraz kolację dla dziecka? Sprawdź, jak ugotować dania, które posmakują nie tylko maluszkowi, ale też całej rodzinie!

Przepisyna pełnowartościowe
Poradniki dla rodziców


Poradniki dla rodziców

 

Bycie mamą lub tatą to naprawdę nie lada wyzwanie! Jeśli zastanawiacie się, jak wspólnie spędzić święta, każdego dnia wspierać odporność dziecka albo jak przygotować dziecko do żłobka – koniecznie przeczytajcie nasze poradniki!


Karty do zdjęć dla Maluszka

 

Każda chwila z Maluszkiem jest wyjątkowa! Nasze karty do zdjęć pomogą Ci uwiecznić najważniejsze momenty z życia szkraba, by związane z nimi emocje pozostały z Wami już na zawsze. Przygotowane przez nas kolorowe grafiki do samodzielnego wydruku sprawią, że pamiątkowe zdjęcia Twojego Dziecka będą jeszcze bardziej niezwykłe, a Wasz album – jeszcze piękniejszy!

Karty rozwojowe
Rodzice z Dzieckiem

Karty kontrastowe dla niemowląt

 

Wspieraj wzrok Maluszka już od pierwszych tygodni po jego narodzinach. Pomogą Ci w tym nasze karty kontrastowe. Pobierz obrazki, wydrukuj je i wykorzystaj do wspólnej zabawy z Dzieckiem. Dzięki nim Twoja pociecha będzie mogła ćwiczyć wyostrzanie obrazu, a także skupianie wzroku na przedmiotach czy rozpoznawanie odległości.