MyFeed Personalized Content
Yagolino Header

Nestlé Yogolino

 

banner

 

banner

 

 

 

Nestlé Yogolino truskawka

po 6. miesiącu

Nestlé Yogolino truskawka

Deserek mleczno-owocowy o smaku truskawki, stworzony specjalnie z myślą o maluszkach po 6. miesiącu życia. Idealny w ramach deserku i przekąski na spacer.

Nestlé Yogolino malina

po 6. miesiącu

Nestlé Yogolino malina

Deserek mleczno-owocowy o smaku malin, stworzony specjalnie z myślą o maluszkach po 6. miesiącu życia. Idealny w ramach deserku i przekąski na spacer. 

Nestlé Yogolino jagoda

po 6. miesiącu

Nestlé Yogolino jagoda

Deserek mleczno-owocowy o smaku jagody, stworzony specjalnie z myślą o maluszkach po 6. miesiącu życia. Idealny w ramach deserku i przekąski na spacer.

Nestlé Mleczny Deserek o smaku waniliowym

po 6. miesiącu

Nestlé Mleczny Deserek o smaku waniliowym

Deserek mleczny o smaku waniliowym, stworzony specjalnie z myślą o maluszkach po 6. miesiącu życia. Przed otwarciem nie wymaga przechowywania w lodówce.

odkriwa smaki

Odkrywaj smaki z Nestlé Yogolino

Odkryj różnorodne smaki i zapachy deserków Nestlé Yogolino. Poznaj także przepyszne pomysły z ich wykorzystaniem na drugie śniadanko dla dziecko i szybką przekąskę w ciągu dnia.

dziecka wygoda

Moc dla dziecka wygoda dla mamy

Nestlé Yogolino zaspokaja potrzeby żywieniowe dziecka na wapń, magnez i cynk. Deserki są równiez dużą wygodą dla Ciebie. Możesz zabrać je w podróż lub na wycieczkę z dzieckiem!

deserki mlieczne

Jak i kiedy wprowadzać deserki mleczne do diety dziecka?

Twoje dziecko skońcyzło już 6 miesięcy? To najlepszy czas, aby rozpocząć rozszerzanie diety niemowlaka o deserki mleczne. Zobacz, jak włączyć do jadłospisu maluszka nowe produkty.

pic mlieka

Co zrobić, jeśli dziecko nie chce pić mleka?

Jeżeli Twój maluszek nie chce pić mleka, możesz spróbować skomponować zbilansowany jadłospis bez użycia tego produktu. Podpowiemy Ci jak możesz to zrobić!

Historia pasteryzacji

Historia pasteryzacji, czyli jak powstają deserki Nestlé Yogolino?

Deserków Nestlé Yogolino nie musisz trzymać w lodówce. Wszystko dzięki opatentowanemu procesowi pasteryzacji. Zobacz, jak powstają smaczne produkty dla Twojego dziecka!

deserki mleczne

Dlaczego niemowlę powinno jeść deserki mleczne?

Dzieci w pierwszych trzech latach życia bardzo szybko rozwijają się i rosną. To dlatego potrzebują składników mineralnych, które im w tym pomagają. Podpowiadamy, dlaczego niemowlę powinno jeść produkty mleczne.

Yogolino baner

 

Baby&Me_banner_rejestracyjny z wózkiem
Graj o wózek 3w1 dla Maluszka!

Dołącz do programu Nestlé Baby&me i poznaj wszystkie benefity, które dla Ciebie przygotowaliśmy.