MyFeed Personalized Content
Ciąża

Ciąża

Jesteś w ciąży? Dowiedz się, jak o siebie dbać w tym wyjątkowym czasie i jak przygotować się do narodzin Maluszka. 

Ciąża to wyjątkowy czas, kiedy szczególnie powinnaś o siebie zadbać. Dowiedz się, jak powinna wyglądać dieta przyszłej mamy i na zo zwrócić teraz największą uwagę. Przygotuj się na pojawienie się Maluszka na świecie, dowiedz się więcej o rozwoju i odżywianiu dziecka już teraz. Zapoznaj się z artykułami na stronie, a w razie dodatkowych pytań napisz do naszych ekspertów. 

ikonka produkty
NASZE PRODUKTY
NANCARE® WITAMINA D

od 1. dnia życia

NANCARE® WITAMINA D

Poznaj suplement diety NANCARE® WITAMINA D. Zawarta w nim witamina D wspomaga odporność i rozwój kości Twojego Maluszka już od 1. dnia życia. To wyłącznie witamina D rozpuszczona w oleju słonecznikowym, bez dodatku cukru. Od teraz NANCARE® Witamina D jest dostępny w nowym opakowaniu 10 ml i starcza nawet na 100 porcji!

NANCARE® FLORA – EQUILIBRIUM

od 1. dnia życia

NANCARE® FLORA-EQUILIBRIUM

Poznaj suplement diety NANCARE® FLORA-EQUILIBRIUM, który powstał dla maluszków z zaparciami. Produkt z błonnikiem pokarmowym GOS/FOS możesz podawać już od urodzenia. Zawartość saszetki ma neutralny smak, a dodatkowo nie zawiera glutenu. W jednym opakowaniu znajdziesz aż 10 porcji.

NANCARE® MAMA LACTO+™

NANCARE® MAMA LACTO+™

Poznaj NANCARE® MAMA LACTO+™, który powstał z myślą o mamach zmagających się z problemami laktacji. Składnikiem aktywnym w produkcie jest kozieradka – aż 500 mg w każdej kapsułce. To roślina powszechnie znana i tradycyjnie stosowana do naturalnego stymulowania laktacji. NANCARE® MAMA LACTO+™ można stosować od 1. dnia po porodzie. Nie zawiera cukru, żelatyny ani glutenu.

ikonka nasze marki
NASZE MARKI
ikonka narzędzia
Narzędzia
Kalkulator daty porodu
Ikona
Kalkulator daty porodu

Kalkulator daty porodu

Imiennik
Ikona
Imiennik

Z myślą o Tobie stworzyliśmy nasz Imiennik – narzędzie, które pozwoli Ci odkryć niebanalne imiona dla dzieci i poznać ich znaczenie.

experci-baner
Strefa Eksperta

Masz mnóstwo pytań związanych z okresem ciąży czy rozwojem i żywieniem maluszka?