Ciąża

Ciąża

Jesteś w ciąży? Dowiedz się, jak o siebie dbać w tym wyjątkowym czasie i jak przygotować się do narodzin Maluszka. 

Ciąża to wyjątkowy czas, kiedy szczególnie powinnaś o siebie zadbać. Dowiedz się, jak powinna wyglądać dieta przyszłej mamy i na zo zwrócić teraz największą uwagę. Przygotuj się na pojawienie się Maluszka na świecie, dowiedz się więcej o rozwoju i odżywianiu dziecka już teraz. Zapoznaj się z artykułami na stronie, a w razie dodatkowych pytań napisz do naszych ekspertów. 

ikonka produkty
NASZE PRODUKTY
NANCARE® WITAMINA D

od 1. dnia życia

NANCARE® WITAMINA D
5
5/5

Poznaj suplement diety NANCARE® WITAMINA D. Zawarta w nim witamina D wspomaga odporność i rozwój kości Twojego Maluszka już od 1. dnia życia. To wyłącznie witamina D rozpuszczona w oleju słonecznikowym, bez dodatku cukru. Od teraz NANCARE® Witamina D jest dostępny w nowym opakowaniu 10 ml i starcza nawet na 100 porcji!

NANCARE® FLORA – EQUILIBRIUM

od 1. dnia życia

NANCARE® FLORA-EQUILIBRIUM
5
4.8/5

Poznaj suplement diety NANCARE® FLORA-EQUILIBRIUM, który powstał dla maluszków z zaparciami. Produkt z błonnikiem pokarmowym GOS/FOS możesz podawać już od urodzenia. Zawartość saszetki ma neutralny smak, a dodatkowo nie zawiera glutenu. W jednym opakowaniu znajdziesz aż 10 porcji.

NANCARE® MAMA LACTO+™

NANCARE® MAMA LACTO+™
5
4.8/5

Poznaj NANCARE® MAMA LACTO+™, który powstał z myślą o mamach zmagających się z problemami laktacji. Składnikiem aktywnym w produkcie jest kozieradka – aż 500 mg w każdej kapsułce. To roślina powszechnie znana i tradycyjnie stosowana do naturalnego stymulowania laktacji. NANCARE® MAMA LACTO+™ można stosować od 1. dnia po porodzie. Nie zawiera cukru, żelatyny ani glutenu.

ikonka nasze marki
NASZE MARKI
Baner - sekcje poradnikowe
Poznaj sklep Nestlé Baby&me!

Kupuj szybko i wygodnie ulubione produkty Twojego Maluszka!

ikonka narzędzia
Narzędzia
Kalkulator daty porodu
Ikona
Kalkulator daty porodu

Kalkulator daty porodu

baner-imiennik
Ikona
Imiennik

Z myślą o Tobie stworzyliśmy nasz Imiennik – narzędzie, które pozwoli Ci odkryć niebanalne imiona dla dzieci i poznać ich znaczenie.

experci-baner
Strefa Eksperta

Masz mnóstwo pytań związanych z okresem ciąży czy rozwojem i żywieniem maluszka?