Strefa Juniora

Strefa Juniora

Nowe menu Twojego Juniora

Brawo, brawo! Razem z Tobą cieszymy się z pierwszych urodzin Twojego maluszka. Tempo wzrostu dziecka w drugim roku życia zmienia się, a dodatkowo maluch staje się bardziej aktywny, zaczyna chodzić. To wielki przełom w jego życiu, a dla Ciebie nowe wyzwanie żywieniowe! Menu Twojego Juniora powinno być tak zbilansowane, by codziennie dostarczać mu odpowiednią ilość energii potrzebnej do nabywania nowych umiejętności i składniki odżywcze, których potrzebuje jego organizm. Poznaj kilka ważnych wskazówek na temat diety Juniora.

jadłospis rocznego dziecka

Żywienie rocznego dziecka

Wspaniale! Twój maluszek skończył roczek. To ważny moment w jego życia, a dla Ciebie nowe wyzwanie żywieniowe. Jadłospis rocznego dziecka musi przecież odpowiadać rosnącym potrzebom Juniora.

Mleko modyfikowane dla dwulatka

Mleko modyfikowane w diecie dziecka po 2. roku życia

Twoje dziecko skończyło już 2 lata. Potrafi wyrazić swoje potrzeby, intensywnie się rozwija i z każdym dniem zdobywa nowe umiejętności.

karmienie rocznego dziecka

Przepisy dla rocznego dziecka

Zastanawiasz się, jak powinno wyglądać menu rocznego dziecka? Jak je skomponować, aby jedzenie dostarczało maluszkowi odpowiednich ilości witamin i składników mineralnych?

mleko modyfikowane dla rocznego dziecka

Mleko modyfikowane w diecie dziecka rocznego i dwulatka

Po pierwszym roku życia rozwój dziecka nie jest już tak dynamiczny jak wcześniej. Twój maluszek rośnie wolniej, jednak wciąż potrzebuje wielu składników odżywczych.

Żelazo w diecie dziecka

Żelazo w diecie dziecka po pierwszym roku życia

Zapasy żelaza zgromadzone w czasie ciąży u większości niemowląt karmionych piersią wystarczają na pierwsze pół roku życia.

Dziecko grymaszące przy jedzeniu

Moje dziecko nie chce jeść. Jadłospis dla dwulatka

Twoje 2-letnie dziecko nie chce jeść i za każdym razem grymasi przy posiłku?

Search icon

Nie znalazłaś/eś potrzebnych informacji?

Wypróbuj naszą wyszukiwarkę