Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Topic Page - udostępnij
X

Strefa Juniora

Nowe menu Twojego Juniora

Brawo, brawo! Razem z Tobą cieszymy się z pierwszych urodzin Twojego maluszka. Tempo wzrostu dziecka w drugim roku życia zmienia się, a dodatkowo maluch staje się bardziej aktywny, zaczyna chodzić. To wielki przełom w jego życiu, a dla Ciebie nowe wyzwanie żywieniowe! Menu Twojego Juniora powinno być tak zbilansowane, by codziennie dostarczać mu odpowiednią ilość energii potrzebnej do nabywania nowych umiejętności i składniki odżywcze, których potrzebuje jego organizm. Poznaj kilka ważnych wskazówek na temat diety Juniora.

Żywienie rocznego dziecka

Wspaniale! Twój maluszek skończył roczek. To ważny moment w jego życia, a dla Ciebie nowe wyzwanie żywieniowe. Jadłospis rocznego dziecka musi przecież odpowiadać rosnącym potrzebom Juniora. 

Dowiedz się więcej

Mleko modyfikowane w diecie dziecka rocznego i dwulatka

Na co należy zwracać uwagę układając menu dla roczniaka i dwulatka? Ile mleka powinno się znaleźć w diecie dziecka po 1 roku życia? Sprawdź!

Dowiedz się więcej

Przepisy dla rocznego dziecka

Jak powinno wyglądać menu dla rocznego dziecka? Jak komponować przepisy, aby jedzenie dostarczało naszemu roczniakowi odpowiednich ilości witamin i minerałów? Co może jeść roczne dziecko? A co jest niedozwolone?

Dowiedz się więcej

Mamy oceniają tę treść na 0/5

Nadal nie znalazłaś tego
Czego szukasz?

Wypróbuj naszą nową wyszukiwarkę. Zawsze znajdziesz tam coś dla siebie.