Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Topic Page - udostępnij
X

Strefa Juniora

Nowe menu Twojego Juniora

Brawo, brawo! Razem z Tobą cieszymy się z pierwszych urodzin Twojego maluszka. Tempo wzrostu dziecka w drugim roku życia zmienia się, a dodatkowo maluch staje się bardziej aktywny, zaczyna chodzić. To wielki przełom w jego życiu, a dla Ciebie nowe wyzwanie żywieniowe! Menu Twojego Juniora powinno być tak zbilansowane, by codziennie dostarczać mu odpowiednią ilość energii potrzebnej do nabywania nowych umiejętności i składniki odżywcze, których potrzebuje jego organizm. Poznaj kilka ważnych wskazówek na temat diety Juniora.

Żywienie rocznego dziecka

Wspaniale! Twój maluszek skończył już roczek. To ważny moment w jego życiu, a dla Ciebie nowe wyzwanie żywieniowe. Sprawdź, jak powinien wyglądać jadłospis Juniora!

Dowiedz się więcej

Mleko modyfikowane w diecie dziecka po 2. roku życia

Twoje dziecko skończyło już 2 lata. Potrafi wyrazić swoje potrzeby, intensywnie się rozwija i z każdym dniem zdobywa nowe umiejętności. Choć jego potrzeby żywieniowe są już zupełnie inne niż jeszcze rok temu, w jadłospisie Juniora mleko nadal odgrywa ważną rolę.

Dowiedz się więcej

Przepisy dla rocznego dziecka

Jak powinno wyglądać menu rocznego dziecka? Sprawdź, jak je dobrze skomponować, aby dostarczało maluszkowi odpowiednią ilość witamin oraz składników mineralnych.

Dowiedz się więcej

Mleko modyfikowane w diecie dziecka rocznego i dwulatka

Twój maluszek skończył już 2 lata. Wyraża swoje potrzeby i intensywnie się rozwija, zdobywając nowe umiejętności. Sprawdź, jak dobrać dla niego mleko modyfikowane.

Dowiedz się więcej

Żelazo w diecie dziecka po pierwszym roku życia

Żelazo zgromadzone w czasie ciąży u większości dzieci karmionych piersią wystarcza na pierwsze pół roku życia. Poznaj rolę żelaza w diecie i uzupełnij niedobory!

Dowiedz się więcej

Mamy oceniają tę treść na 0/5
Szukaj

Nadal nie znalazłaś tego
Czego szukasz?

Wypróbuj naszą nową wyszukiwarkę. Zawsze znajdziesz tam coś dla siebie.