MyFeed Personalized Content
Kalendarz ciąży

Twój kalendarz ciąży tydzień po tygodniu

Pierwszy trymestr ciąży

Twój pierwszy trymestr ciąży

Sprawdź, jak dobrze przygotować się do ciąży i poznaj czynniki, które zwiększają szansę na poczęcie dziecka. A może właśnie dowiedziałaś się, że jesteś w ciąży? Gratulacje! Najbliższe 12 tygodni to bardzo ważny czas dla Twojego maluszka. Z naszego kalendarza ciąży dowiesz się w jaki sposób obliczyć datę porodu, jak walczyć z pierwszymi objawami ciąży i jakie badania czekają Cię w jej pierwszych tygodniach. Sprawdź, jak zadbać o siebie i dziecko, aby prawidłowo się rozwijało.

 

Tygodnie
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
Twój drugi trymestr ciąży

Twój drugi trymestr ciąży

W II trymestrze mijają dolegliwości ciążowe, a Twój brzuszek staje się widoczny dla otoczenia. Z naszego kalendarza ciąży dowiesz się jak rozwija się maluszek i jakie nowe umiejętności zdobywa z każdym dniem. Podpowiadamy, jak poradzić sobie m.in. z bezsennością, w jaki sposób ćwiczyć mięśnie Kegla i zdrowo się odżywiać, aby zmniejszyć ryzyko np. cukrzycy ciążowej. W połowie trymestru możesz zaobserwować u siebie zwiększone libido, a pod koniec drugiego trymestru ciąży zaczniesz odczuwać pierwsze ruchy dziecka.

Tygodnie
Twój trzeci trymestr ciąży

Twój trzeci trymestr ciąży

W trzecim trymestrze ciąży Twoje dziecko staje się z każdym tygodniem coraz silniejsze i większe. Ma także znacznie mniej miejsca, dlatego możesz odczuwać silne kopnięcia i fikołki. Nasz kalendarz ciąży podpowie Ci dlaczego powinnaś liczyć ruchy dziecka i jak to robić. Napisz z naszą pomocą plan porodu oraz zorganizuj wyprawkę do szpitala dla siebie i niemowlaka. Podpowiadamy również, jak możesz się zrelaksować przed rozwiązaniem czy przyspieszyć akcję porodową. Poznaj różnice między porodem naturalnym a cesarskim cięciem. Przeczytaj, jak przygotować się do porodu i poznaj jego fazy.

Tygodnie

Ciąża tydzień po tygodniu. Dowiedz się wszystkiego o etapach ciąży, objawach i rozwoju swojego Maluszka.

Baby&Me_banner_rejestracyjny z wózkiem
Graj o wózek 3w1 dla Maluszka!

Dołącz do programu Nestlé Baby&me i poznaj wszystkie benefity, które dla Ciebie przygotowaliśmy.