Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Topic Page - udostępnij
X

Konkursy

Odkrywaj naszą stronę, zdobywaj wiedzę, baw się i wygrywaj nagrody! Sprawdź jakie konkursy przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie.

Konkursy Baby&me

Quiz Nestlé Baby&me, czyli wakacyjne podróże małe i duże

Wakacje i lato zbliżają się wielkimi krokami, dlatego chcemy Cię zachęcić do udziału w naszym quizie! Co należy zrobić? Wystarczy zarejestrować się do programu Nestlé Baby&me lub zalogować na swoje konto, pobrać darmowy e-book „Pierwsza podróż z dzieckiem” i dokładnie go przeczytać  , a następnie odpowiedzieć na kilka prostych pytań dotyczących wycieczek z maluszkiem. Dla zwycięzców przygotowaliśmy aż 10 voucherów o wartości 100 zł na zakupy do sklepu SMYK!

Weź udział

WEŹ UDZIAŁ W NASZYM KONKURSIE NA DZIEŃ MAMY!

Konkurs zakończony

Poznaj laureatów

Dzień Ziemi

Weź udział w konkursie i zadbaj razem z Gerber Organic o naszą planetę!

Konkurs zakończony

Poznaj laureatów

konkurs ozszerzanie diety

Wygraj voucher na zakupy

Konkurs zakończony

Poznaj laureatów

kobieta w ciąży

Quiz Ciążowy

Konkurs zakończony

Poznaj laureatów

konkurs

Jak wspierać odporność Juniora? Rozwiąż quiz i wygraj nagrody!

Konkurs zakończony!

Poznaj laureatów

Mamy oceniają tę treść na 3/5
avatar
avatar

Konkursy

Wygrałam dwa konkursy Nestle, jeden organizowany na Facebooku, drugi na Instagramie. O ile sam pomysł konkursów i zadania są naprawdę fantastyczne, to doczekanie się nagrody graniczy z cudem. Na jedną nagrodę czekałam 3 miesiące. Drugi konkurs wygrałam na samym początku stycznia, zaraz mamy maj, a nagrody jak nie było tak nie ma. Jestem zażenowana tym bardziej, że konkurs nie polegał na wypełnieniu quizu ale na zrobieniu fotografii na podany temat, wymagał kreatywności, zaangażowania i umiejętności fotograficznych. Straciłam już całà nadzieję, to ostatni konkurs w jakim brałam udział. Nie polecam!

avatar

Katarzyna K.

Dziękuję za nagrodę w konkursie córcia uwielbia błękitny ręczniczek po kąpieli lubi się nim przykrywać i się pod nim chować a dzięki łyżeczce kaszka znika na momencie

Szukaj

Nadal nie znalazłaś tego
Czego szukasz?

Wypróbuj naszą nową wyszukiwarkę. Zawsze znajdziesz tam coś dla siebie.