Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Benefity

Zadbaj o swojego maluszka

Dołącz do programu

Pozwól nam wspierać Cię
naszą wiedzą i doświadczeniem

Darmowe próbki
NAN OPTIPRO® Plus 2 HM-O

Kołysanki
dla brzuszka

Konkursy
z atrakcyjnymi nagrodami

Wyjątkowe metryczki
dla dziecka

Testy produktów Nestlé

Jadłospisy
od dietetyka

Newsletterz informacjami
od ekspertów

Przydatne
narzędzia

#1

Odbierz darmowe próbki NAN OPTIPRO® Plus 2 HM-O

Dołącz do programu Zdrowy Start w Przyszłość i testuj nasze produkty. Zamów próbkę mleka następnego NAN OPTIPRO® Plus 2 HM-O i podaruj swojemu maluszkowi to, co najlepsze.

#2

Weź udział w konkursach i wygrywaj!

Baw się z nami, zdobywaj nową wiedzę i wygrywaj świetne nagrody! Odkryj zalety uczestnictwa w programie Zdrowy Start w Przyszłość. Sprawdź, jakie konkursy przygotowaliśmy z myślą o Tobie i Twoim dziecku.

#3

Testuj produkty Nestlé dla niemowląt i małych dzieci

Testuj produkty Nestlé! Twoja opinia i zadowolenie maluszka są dla nas najważniejsze! Sprawdź, które smaki i konsystencje przypadną do gustu Twojemu dziecku. Nie zapomnij podzielić się cennymi spostrzeżeniami z innymi mamami!

#4

Otrzymuj newsletter z informacjami od ekspertów

Bądź na bieżąco z nowościami, które przygotowaliśmy dla Ciebie i Twojego dziecka w programie Zdrowy Start w Przyszłość. Otrzymuj newsletter, który opracowaliśmy we współpracy z ekspertami. Czytaj ciekawe porady żywieniowe i wskazówki dotyczące prawidłowego rozwoju maluszka.

#5

Posłuchaj kołysanek dla kobiet w ciąży

Zrelaksuj się i odpocznij dzięki naszym kołysankami dla kobiet w ciąży! Posłuchaj kojącej muzyki i zapomnij o stresie. Poznaj utwory, które skomponowaliśmy z pomocą handpana, pianina oraz smyczków, a potem spróbuj sama zanucić je rozwijającemu się maluszkowi w Twoim brzuchu.

#6

Stwórz wyjątkową metryczkę

Każda chwila jest wyjątkowa, dlatego przygotuj spersonalizowaną metryczkę dopasowaną do wieku Twojego maluszka. Skorzystaj z naszego kreatora, aby zapamiętać ważne momenty i informacje z życia dziecka. Przygotowaną pamiątkę prześlij rodzinie, pochwal się nią w mediach społecznościowych lub wydrukuj i powieś w dziecięcym pokoiku.

#7

Pobierz jadłospisy stworzone przez dietetyków

Gdy zaczynasz rozszerzać dietę maluszka, skorzystaj z naszych smacznych i zdrowych jadłospisów, które powstały we współpracy z dietetykami. Sprawdź, jak zapewnić dziecku odpowiednią ilość składników odżywczych dla jego prawidłowego rozwoju oraz wzrostu.

#8

Skorzystaj z przydatnych narzędzi

Skorzystaj z naszych narzędzi. Monitoruj swój cykl i poznaj datę porodu, sprawdź ryzyko wystąpienia alergii u maluszka, zrób z nami listę potrzebnych zakupów, wybierz imię dla niemowlaka lub poznaj sprawdzone przepisy dla kobiet w ciąży, niemowląt i małych dzieci.

Dołącz do programu
Nestlé Baby&me

Dbaj razem z nami o rozwój Twojego maluszka. Bierz udział w konkursach, zdobywaj nagrody, testuj produkty Nestlé oraz otrzymuj od naszych ekspertów cenne porady dotyczące żywienia i zdrowia dziecka.

Mamy oceniają tę treść na 5/5

Polecam!

Można się wielu rzeczy dowiedzieć;)

Super

Wszystko bardzo czytelne i jasne ;)

Szukaj

Nadal nie znalazłaś tego
Czego szukasz?

Wypróbuj naszą nową wyszukiwarkę. Zawsze znajdziesz tam coś dla siebie.