Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Topic Page - udostępnij
X

Czas wolny mamy

Odpoczynek od obowiązków

Młode mamy często zapominają o tym, że powinny zadbać o swój odpoczynek. Powinnaś jednak czasem oderwać się od obowiązków i zregenerować – fizycznie oraz psychicznie. Zadbaj więc o to, abyś wychodziła z domu, zostawiając maluszka pod opieką bliskich. Możesz wtedy na przykład pójść na zakupy, do SPA czy spotkać się z przyjaciółmi. Zobacz, jak dobrze spożytkować swój czas wolny.

zakupy

Metamorfoza młodej mamy

Niedawno zostałaś mamą i cały swój czas poświęcasz tylko maluszkowi? Nie zapominaj jednak o sobie! Oderwij się od codziennych obowiązków, dziecko zostaw pod opieką jego taty lub babci, a sama umów się fryzjera oraz kosmetyczki. Zrób coś dla siebie i wybierz się na zakupy, aby odświeżyć szafę po ciąży. Przekonaj się, że taka metamorfoza to naprawdę świetny pomysł!

Dowiedz się więcej

zakupy

Mama na zakupach

Po pewnym czasie od porodu, kiedy zaczynasz już odnajdywać się w nowej rzeczywistości, zdajesz sobie sprawę z tego, że nadszedł czas na zakupy! Jeśli karmisz piersią, na pewno warto przemyśleć nabycie wygodnych ubrań do karmienia. Ale młoda mama ma przed sobą znacznie więcej przydatnych zakupów, dzięki którym poczuje się piękna i zadbana.

Dowiedz się więcej

śmiech

Jak spędzić wolny czas

Wraz z przyjściem na świat maluszka Twoje życie uległo dużej zmianie. Przeważająca część Twojej uwagi skupiła się na dziecku i jego potrzebach. Pamiętaj jednak, że również Tobie należy się odpoczynek i chwila relaksu. Zadbaj o swój czas wolny – w myśl zasady: szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko! 

Dowiedz się więcej

Mamy oceniają tę treść na 0/5
avatar
Szukaj

Nadal nie znalazłaś tego
Czego szukasz?

Wypróbuj naszą nową wyszukiwarkę. Zawsze znajdziesz tam coś dla siebie.