MyFeed Personalized Content
strefa-mamyczas-wolny-copy

Czas wolny mamy

Odpoczynek od obowiązków

Młode mamy często zapominają o tym, że powinny zadbać o swój odpoczynek. Powinnaś jednak czasem oderwać się od obowiązków i zregenerować – fizycznie oraz psychicznie. Zadbaj więc o to, abyś wychodziła z domu, zostawiając maluszka pod opieką bliskich. Możesz wtedy na przykład pójść na zakupy, do SPA czy spotkać się z przyjaciółmi. Zobacz, jak dobrze spożytkować swój czas wolny.

kv_kwadrat_8
Metamorfoza młodej mamy

Niedawno zostałaś mamą i cały swój czas poświęcasz tylko maluszkowi? Nie zapominaj jednak o sobie! Oderwij się od codziennych obowiązków, dziecko zostaw pod opieką jego taty lub babci, a sama umów się fryzjera oraz kosmetyczki. Zrób coś dla siebie i wybierz się na zakupy, aby odświeżyć szafę po ciąży. Przekonaj się, że taka metamorfoza to naprawdę świetny pomysł!

kv_kwadrat_15
Mama na zakupach

Po pewnym czasie od porodu, kiedy zaczynasz już odnajdywać się w nowej rzeczywistości, zdajesz sobie sprawę z tego, że nadszedł czas na zakupy! Jeśli karmisz piersią, na pewno warto przemyśleć nabycie wygodnych ubrań do karmienia. Ale młoda mama ma przed sobą znacznie więcej przydatnych zakupów, dzięki którym poczuje się piękna i zadbana.

kv_kwadrat_16
Jak spędzić wolny czas

Wraz z przyjściem na świat maluszka Twoje życie uległo dużej zmianie. Przeważająca część Twojej uwagi skupiła się na dziecku i jego potrzebach. Pamiętaj jednak, że również Tobie należy się odpoczynek i chwila relaksu. Zadbaj o swój czas wolny – w myśl zasady: szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko!