Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Topic Page - udostępnij
X

Dieta po ciąży

Zadbaj o dietę

Twój organizm po ciąży wymaga szczególnej troski. Bardzo ważne jest to, abyś zadbała o zbilansowaną dietę. Sprawdź, dlaczego po porodzie nie należy decydować się na radykalne odchudzanie. Dowiedz się też, jakie składniki odżywcze powinny być obecne w Twoim pożywieniu i jak wybrać odpowiednie ćwiczenia, abyś zdrowo i bezpiecznie wracała do siebie po urodzeniu maluszka.

przygotowanie posiłku

Dieta po porodzie

Zastanawiasz się, jak powinna wyglądać dieta karmiącej mamy? Jeśli miałaś cesarskie cięcie, czy Twój jadłospis powinien różnić się od menu kobiet, które rodziły naturalnie? Odpowiadamy na wszystkie wątpliwości związane z żywieniem po porodzie. Sprawdź również, jak zbilansowana dieta w połogu wpływa na Twoje samopoczucie, wygląd i sylwetkę.

Dowiedz się więcej

matka z dzieckiem

Dieta odchudzająca dla mam

Niedawno zostałaś mamą i chciałabyś wrócić do sylwetki sprzed ciąży? Chciałabyś przejść na dietę odchudzającą, ale nie wiesz, czy to nie zaszkodzi maluszkowi, którego karmisz piersią? Przeczytaj, jak pozbyć się zbędnych kilogramów i co jeść, aby pożegnać się z dodatkowymi centymetrami.

Dowiedz się więcej

dieta lekkostrawna

Dieta lekkostrawna – jadłospis na 7 dni

Dieta lekkostrawna po ciąży zalecana jest głównie mamom, których dziecko przyszło na świat przez cesarskie cięcie. W pierwszych dniach po porodzie mogą z niej korzystać także mamy rodzące naturalnie. Sprawdź, na czym polega dieta lekkostrawna i wróć do formy bez uciążliwych dolegliwości układu pokarmowego.

Dowiedz się więcej

Mamy oceniają tę treść na 0/5
avatar
Szukaj

Nadal nie znalazłaś tego
Czego szukasz?

Wypróbuj naszą nową wyszukiwarkę. Zawsze znajdziesz tam coś dla siebie.