Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Topic Page - udostępnij
X

Dbaj o siebie

Pielęgnacja ciała po ciąży

Zapewne zauważyłaś, że Twoje ciało po porodzie nie jest takie jak wcześniej. Nie martw się, ponieważ jest to zupełnie naturalne – możesz jednak spróbować zmierzyć się z problemami, które się u Ciebie pojawiły. Zobacz, jakie zabiegi pozwolą Ci poczuć się piękniej. Dowiedz się też, jak zacząć walczyć z rozstępami, a także jak zadbać o piersi czy włosy.

SPA

Zabiegi kosmetyczne i pielęgnacyjne po ciąży

Po ciąży Twoje ciało wymaga wyjątkowej uwagi. Być może zastanawiasz się, jak zmienić wygląd brzucha po porodzie, jak uporać się z rozstępami czy jak zadbać o piersi. Także na Twoich włosach i skórze ciąża mogła odcisnąć pewne piętno. Otocz więc swoje ciało troskliwością i zastanów się nad różnymi zabiegami pielęgnacyjnymi i kosmetycznymi, aby pomóc mu wrócić do formy.

Dowiedz się więcej

włosy

Włosy po ciąży

Po porodzie wiele kobiet zauważa, że kondycja ich włosów uległa gwałtownemu pogorszeniu. Włosy wypadają niemal garściami, są matowe i pozbawione życia. To wynik naturalnych procesów zachodzących w ciele po ciąży, mających podłoże hormonalne. Warto jednak odpowiednio wspomóc swój organizm, aby ograniczyć te objawy. 

Dowiedz się więcej

cellulit

Rozstępy po ciąży

Problemem, na który często uskarżają się młode mamy, jest pojawienie się rozstępów. Mogą one dotknąć różne obszary ciała, ale najczęściej występują na brzuchu, piersiach, biodrach i nogach. Jeśli pragniesz pozbyć się rozstępów albo chociaż zmniejszyć ich widoczność, masz do wyboru kilka sprawdzonych metod.

Dowiedz się więcej

piersi po ciąży

Piersi po ciąży

Piersi po ciąży mogą być narażone są na zmianę kształtu i wielkości. Wybór właściwego biustonosza do karmienia, nawilżanie skóry na piersiach i ich masaż to sposoby na piękny biust także po rozwiązaniu.

Dowiedz się więcej

Mamy oceniają tę treść na 0/5
avatar
Szukaj

Nadal nie znalazłaś tego
Czego szukasz?

Wypróbuj naszą nową wyszukiwarkę. Zawsze znajdziesz tam coś dla siebie.