MyFeed Personalized Content
7 - 8 miesięcy
Artykuł
Add this post to favorites

Nestlé Yogolino - deserki mleczne dla niemowląt i małych dzieci

Czy wiesz, że maluchy przed ukończeniem 3. roku życia nie są jeszcze gotowe na jedzenie serków i mlecznych deserków przeznaczonych dla starszych dzieci i dorosłych?

3min. czytania Sty 15, 2024

To, co dobre dla starszego dziecka, nie musi być dobre dla niemowlaka. Maluchy przed ukończeniem 3. roku życia nie są jeszcze gotowe na jedzenie serków i innych mlecznych deserków przeznaczonych dla starszych dzieci czy dorosłych. Nestlé Yogolino to mleczne deserki stworzone z myślą o maluchach powyżej 6. miesiąca życia. Należą do środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego, co oznacza, że ich skład został dostosowany specjalnie do potrzeb  niemowląt i małych dzieci do 3. roku życia. Wymagania, jakie muszą spełniać takie produkty, są znacznie bardziej rygorystyczne niż ma to miejsce w przypadku żywności dla dorosłych, np. nie mogą zawierać substancji konserwujących, czy barwników*. Dzięki temu rodzic może mieć pewność, że jego pociecha z każdą łyżeczką produktu otrzymuje to, co najlepsze dla prawidłowego rozwoju. 

Dlaczego Nestlé Yogolino nie trzeba przechowywać w lodówce?

Deserki Yogolino przed otwarciem nie wymagają przechowywania w lodówce. Wszystko za sprawą odpowiedniego czasu obróbki termicznej wieńczącej proces produkcji oraz ich hermetycznego zamknięcia. Dzięki temu zawsze mają temperaturę odpowiednią do spożycia, a Twój mały smakosz może cieszyć się nimi zawsze i wszędzie, kiedy będzie miał na to ochotę!

Deserki mleczne Nestlé Yogolino znajdziesz na półce z żywnością dla niemowląt, czyli w tym samym miejscu, w którym wybierasz dla swojego [dziecka] kaszki, mleko modyfikowane czy obiadki w słoiczkach.

Wapń, cynk, magnez – dla mocnych kości i wzrostu dziecka

W czasie 3 pierwszych lat życia dziecka ma miejsce intensywny wzrost i rozwój, więc jego zapotrzebowanie na składniki odżywcze również jest bardzo wysokie. Skład deserków Nestlé Yogolino został opracowany z myślą o najmłodszych, rozpoczynających rozszerzanie diety o produkty mleczne. Deserki zawierają wapń i magnez potrzebne do rozwoju kości u dzieci oraz cynk potrzebny do prawidłowego wzrostu dzieci.

Pomysł na pożywną przekąskę na spacer

Tradycyjną dziecięcą przekąską kojarzoną ze spacerem są ciasteczka i chrupki. Może warto zmienić ten zwyczaj i zacząć zabierać ze sobą mleczny deserek? Twój maluch skończył 6. miesiąc życia? Wystarczy produkt, który nie wymaga przechowywania w lodówce, łyżeczka i chwila przerwy, by otrzymał smaczną i zdrową przekąskę.

 

nestle jogolino jagoda

 

Spróbuj deserków mlecznych Nestlé Yogolino w różnych wariantach smakowych

Czy wiesz, że 98%** mam, które testowały Nestlé Yogolino Malina potwierdziło, że produkt smakuje ich maluchom? Poznaj opinie mam!

Nestlé Yogolino to nie koniec mlecznych propozycji - by dieta malucha była ciekawsza, a paleta smaków, które pozna - pełniejsza, warto sięgnąć również po inne produkty Nestlé:

 

nestle mleczne deserki waniliowy i czekoladowy

 

* Zgodnie z przepisami prawa.

** Test przeprowadzony wśród 564 mam z dziećmi powyżej 6. miesiąca życia, które zgłosiły się do badania w programie Nestlé Zdrowy Start w Przyszłość.

Baby&Me_banner_rejestracyjny z wózkiem
Graj o wózek 3w1 dla Maluszka!

Dołącz do programu Nestlé Baby&me i poznaj wszystkie benefity, które dla Ciebie przygotowaliśmy.

Oceń artykuł

Nestlé Baby&me umożliwia konsumentom wystawianie opinii o swoich produktach i zapewnia dostęp do wystawianych przez konsumentów opinii o swoich produktach, jednakże na ten moment Nestlé Baby&me nie może zapewnić, czy publikowane opinie pochodzą od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.