Nestlé mleczny deserek o smaku waniliowym

5
5 (2)

Deserek mleczny o smaku waniliowym, stworzony specjalnie z myślą o maluszkach po 6. miesiącu życia. Przed otwarciem nie wymaga przechowywania w lodówce.

Warto wiedzieć

Yogolino o smaku wanilowym
banner mama

Dołącz do programu Nestlé FamilyNes

Sprawdź, jak wiele korzyści dla Ciebie przygotowaliśmy!
Artykuły powiązane

Artykuły powiązane

Dziewczynka jedząca deserek mleczny Nestlé Yogolino
Artykuł
7 - 8 miesięcy

Moc dla dziecka, wygoda dla mamy. Czas na mleczną rewolucję!

Produkty mleczne są bardzo ważne w diecie maluszka. Warto dobrze przemyśleć ich wybór i zadbać o to, aby dzieci otrzymywały tylko wartościowe produkty dopasowane do ich wieku.

3 min czytania

Przeczytaj teraz
Niemowlę je deserek mleczno-owocowy Nestlé Yogolino
Artykuł
7 - 8 miesięcy

Odkrywaj nowe smaki z deserkami mlecznymi Nestlé Yogolino

Jeżeli szukasz produktów mlecznych dla Twojego dziecka, zapoznaj się z deserkami Nestlé Yogolino.

4 min czytania

Przeczytaj teraz
deserki-mleczne-jogolino
Artykuł
7 - 8 miesięcy

Poznaj opinie mam o deserkach mlecznych Yogolino

98%* mam, które testowały Nestlé Yogolino Malina potwierdziło, że produkt smakuje ich maluchom.

4 min czytania

Przeczytaj teraz
7. miesiąc życia dziecka
Artykuł
7 - 8 miesięcy

7. miesiąc życia dziecka

Niemowlę może już próbować raczkować i samo siadać. Zaczyna też mieć swoje zdanie!

6 min czytania

Przeczytaj teraz
ikonka narzędzia

Poznaj nasze narzędzia dla rodziców i przyszłych rodziców

Nestlé FamilyNes umożliwia konsumentom wystawianie opinii o swoich produktach i zapewnia dostęp do wystawianych przez konsumentów opinii o swoich produktach, jednakże na ten moment Nestlé FamilyNes nie może zapewnić, czy publikowane opinie pochodzą od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.

Opinia klientów​

5

5
2 ocen

Oceny

  • 5 star
    2
  • 4 star
    0
  • 3 star
    0
  • 2 star
    0
  • 1 star
    0
5
Patrycja Czer 18, 2020

Małej tak smakuje, że czasami płacze jak skończy się deserek :)

5
Wioletta Marz 1, 2018

Synek uwielbia te deserki polecam :)