MyFeed Personalized Content
7 - 8 miesięcy
Artykuł
Add this post to favorites

Poznaj opinie mam o kaszkach Nestlé

Zobacz opinie mam o kaszkach Nestlé. Sprawdź ile mam poleca nasze kaszki oraz jakie są główne cechy kaszek Nestlé, według ankietowanych rodziców.

2min. czytania Sty 15, 2024
99% mam potwierdza, że kaszki mleczno-ryżowe Nestle smakują ich dzieciom

  • Bardzo dziękujemy za możliwość testowania kaszek :) córeczka polubiła wszystkie kaszki a mama była zmuszona dokupić, gdyż już kaszka musi zostać w codziennym spożyciu :) 

Paulina N.

  • Kaszka mleczno-ryżowa o smaku banan,jabłko,gruszka okazała się świetnym posiłkiem dla mojej pociechy. Zdecydowanie przypadła do gustu mojej córeczce. Pyszny pełnowartościowy posiłek dla mojego maluszka! 

Aldona J.

  • Kaszki mleczno-ryżowe okazały się ulubionym przysmakiem mojego dziecka. Ciekawe połączenie owoców sprawiło, że moja pociecha wprost je uwielbia. Dzięki kaszkom wzbogacił się jadłospis mojego dziecka i moje maleństwo poznało nowe smaki. 

Zofia P.

  • Amelka je z wielkim apetytem kaszkę truskawkową na kolację. Do tego posiłku nie dodajemy potartych owoców więc smak jest bardzo ważny a ta kaszka jest baaardzo dobra, jest wielu chętnych aby dojeść to co zostało jednak znika całość ;) Duża zawartość żelaza jest dla Nas ważna ponieważ wcześniaki mają niedobory tego składnika. Już dokupiliśmy następne opakowania. Polecam 

Katarzyna P.

  • Kaszka bardzo smakuje mojej córeczce. Jest to nie tylko smaczny, ale również pełnowartościowy posiłek. Zawiera solidną dawkę żelaza i witamin. Polecam wszystkim mamom. 

Dorota M.

  • Polecam tę kaszkę również dla rodziców dzieci z problemami pokarmowymi. Poleciłam ją znajomym i się sprawdziła ponieważ ich dziecko ma problem z ulewaniem więc mieszają kaszkę z mlekiem modyfikowanym o specjalnym przeznaczeniu. Nasza córunia również bardzo ją polubiła. Jako rodzic polecam ze względu na łatwość przygotowania, wydajność i bogactwo wartości odżywczych. 

Katarzyna P.

  • Dziękujemy za możliwość testowania, kaszki bardzo posmakowały maluchowi, jemy na śniadanie i na kolację, a w ciągu dnia ryżowa kaszkę dodajemy do butelki do mleczka ;) brzuszek najedzony i buzia uśmiechnięta 

Marta B.

  • Mojej córeczce bardzo smakują kaszki Nestle. Z chęcią zjada całą porcję. Do tego posiadają wiele niezbędnych witamin. Mam poczucie, że podaję mojej córeczce to co najlepsze i najwartościowsze. Kaszki na stałe są w jej jadłospisie. 

Dorota M.

Baby&Me_banner_rejestracyjny z wózkiem
Graj o wózek 3w1 dla Maluszka!

Dołącz do programu Nestlé Baby&me i poznaj wszystkie benefity, które dla Ciebie przygotowaliśmy.

Oceń artykuł

Nestlé Baby&me umożliwia konsumentom wystawianie opinii o swoich produktach i zapewnia dostęp do wystawianych przez konsumentów opinii o swoich produktach, jednakże na ten moment Nestlé Baby&me nie może zapewnić, czy publikowane opinie pochodzą od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.