MyFeed Personalized Content
0-4 miesiące
Artykuł
Add this post to favorites

Suplement diety NANCARE MAMA LACTO+™ w opiniach mam

Mleko mamy to wyjątkowy pokarm stworzony przez naturę po to, byś w pierwszych miesiącach życia maluszka mogła dawać mu to, co najważniejsze dla jego rozwoju. Karmienie piersią jednak nie zawsze jest proste. Jeśli napotykasz trudności albo chciałabyś wspomóc swoją laktację, sięgnij po suplement diety NANCARE® MAMA LACTO+™zawierający kozieradkę.

5min. czytania Sty 15, 2024

Mleko kobiece – unikalna formuła 

Mleko mamy to wyjątkowe pożywienie produkowane przez organizm specjalnie dla maluszka. Zawiera laktozę, zdrowe tłuszcze i wysokiej jakości białko, czyli składniki, które pozwalają dziecku zdrowo się rozwijać, oraz oligosacharydy mleka kobiecego – HMO, czyli składniki budujące jego odporność. Co więcej, skład mleka kobiecego zmienia się wraz z tym, jak maluszek rośnie i jak zmienia się jego zapotrzebowanie na poszczególne składniki odżywcze. Warto więc jak najdłużej karmić piersią, tym bardziej, że ta czynność to nie tylko posiłek, ale moment bliskości, który uspokaja i koi. 

NANCARE® MAMA LACTO+™ – suplement diety dla mam karmiących piersią 

Niestety wiele mam boryka się z trudnościami związanymi z karmieniem piersią. Aby je wesprzeć, stworzyliśmy suplement diety NANCARE® MAMA LACTO+™. Przeznaczony jest on dla mam, które szukają wsparcia w karmieniu piersią i zmaganiach z problemami z laktacją. Składnik aktywny produktu – kozieradka – to powszechnie znana roślina, od wieków wykorzystywana do naturalnego stymulowania produkcji mleka kobiecego. Suplement jest bezpieczny dla mamy oraz maluszka i można stosować go już od 1. doby po porodzie. 

 

Baner z benefitami NANCARE® MAMA LACTO+™

 

Sprawdź, dlaczego warto wypróbować ten produkt i co mówią o nim inne mamy, które przetestowały go w ostatnim czasie

Problemy i obawy mam karmiących piersią

Z jakimi problemami z laktacją mierzą się mamy najczęściej? To tylko jedno z pytań, które zadaliśmy podczas testowania suplementu diety NANCARE® MAMA LACTO+™ i na które odpowiedziały nam 162 mamy. Wyniki przedstawia wykres. Jak widać, motywacje mam poszukujących wsparcia laktacji, są różne, ale łączy je jedno – troska o maluszka i chęć zapewnienia mu wszystkiego, co najlepsze.  

 

 Trudności z laktacją u mam, które zgłosiły się do testowania suplementu

 

NANCARE® MAMA LACTO+™ – opinie mam

Do testowania zaprosiliśmy 300 mam i poprosiliśmy je o przetestowanie naszego suplementu diety oraz 162 podzieliły się swoją opinią na jego temat. 94% z nich potwierdziło, że suplement NANCARE® MAMA LACTO+™ doskonale im się sprawdził i poleciłyby go innym kobietom zmagającym się z problemami z laktacją. 

 

W jakich trudnościach mamy wsparł NANCARE® MAMA LACTO+™?

 

O czym jeszcze mówiły mamy?  

  1. 32% potwierdziło, że po stosowaniu produktu miało wystarczająco pokarmu. 
  2. 15% miało na tyle dużo pokarmu, że bez problemu mogły go zamrażać. 
  3. 17% mam po cesarskim cięciu miało problemy z laktacją, a dzięki NANCARE® MAMA LACTO+™ przezwyciężyły ten problem.

Przeczytaj, co dokładnie mówiły ankietowane:

Agnieszka: Suplement NANCARE® MAMA LACTO+™ bardzo mi pomógł z laktacją. Początkowo miałam problem z ilością pokarmu, ale gdy zaczęłam stosować kapsułki, odniosłam wrażenie, że pokarmu jest zdecydowanie więcej i maluszek bardziej się najada. Polecam z całego serca! 

Alicja: Kiedy otrzymałam przesyłkę z suplementem, akurat miałam tzw. kryzys laktacyjny. Z pewnością mogę powiedzieć, że po zastosowaniu NANCARE® MAMA LACTO+™ mleka było więcej, więc moja córka nie denerwowała się przy piersi. 

Anna: Używałam już wielu suplementów na poprawę laktacji. NANCARE® MAMA LACTO+™ to jedyny, po którym zauważyłam, że moje dziecko podczas karmienia jest spokojne i nie przerywa co chwilę ssania. W okresie testowania udało mi się nawet zamrozić trochę mleka. 

Arletta: Suplement zdecydowanie pomógł mi w zwiększeniu ilości mleka. Zdarzało się, że miałam aż nadmiar pokarmu i musiałam go odciągać. Nareszcie miałam pewność, że moje dziecko się najada – a to było dla mnie najważniejsze. 

Sara

Chciałam wypróbować NANCARE® MAMA LACTO+™, aby zacząć mrozić pokarm na zapas dla moich bliźniaków. Jednak w międzyczasie nadszedł pierwszy kryzys laktacyjny, Maluszkom ewidentnie brakowało mleka, musiałam zacząć dokarmiać je mlekiem następnym (oczywiście od NAN ;)). W tym momencie dostałam paczuszkę z suplementem, dosłownie w samą porę. W trakcie kryzysu częściej odciągałam mleko, piłam herbatki na laktację i zażywam suplement od NAN. Po pierwszych trzech dniach stosowania nie widziałam różnicy, jednak później udawało się odciągać coraz więcej pokarmu. Gdy tabletki się skończyły, zauważyłam znów spadek w ilości odciąganego mleka. Widać, jak na dłoni, że suplement działa. Szczerze? Odczuwam jego brak i rozważam zakup. Dziękuję, że mogłam testować akurat ten produkt i dokładnie wtedy, kiedy naprawdę go potrzebowałam. Polecam każdej mamie, która chciałaby zwiększyć produkcję mleka. On naprawdę działa. 

Julita: Warto sięgnąć po NANCARE® MAMA LACTO+™ – i bardzo dziękuję za możliwość przetestowania. Mam wrażenie, że mleka jest więcej. Przed suplementacją zdarzały mi się też bolesne zastoje pokarmu. Nie wiem, czy to zasługa suplementu, ale od kiedy go stosuję, nie musiałam rozmasowywać piersi ani razu. A karmienie bez bólu jest jeszcze przyjemniejsze! Produkt zostaje ze mną i polecam innym :) 

Magdalena: Przed zastosowaniem NANCARE® MAMA LACTO+™ bywały dni, kiedy musiałam dokarmiać córeczkę mlekiem następnym, gdyż czułam, że pokarmu jest niewystarczająco. Po dwutygodniowym zażywaniu suplementu przestałam dokarmiać, a nawet udaje mi się mrozić jedną porcję mojego mleka dziennie. Zdecydowanie polecam wszystkim mamom! 

Paulina: Początki laktacji po cesarskim cięciu to w moim przypadku same trudności. Pokarm nie pojawił się od razu, córeczka miała żółtaczkę, od samego początku byłyśmy na mleku modyfikowanym. Dzięki NANCARE® MAMA LACTO+™ udało nam się wprowadzić karmienie mieszane. Dla nas to duży sukces. 

Paulina: Już po tygodniu stosowania zauważyłam różnicę. Z czystym sumieniem mogę polecić ten produkt. 

Karmienie piersią – zwłaszcza na początku – nie jest łatwe, a potknięcia i problemy są nieodłączną jego częścią. Jeśli obawiasz się zbyt szybkiego zakończenia karmienia, masz mało pokarmu albo potrzebujesz wsparcia w laktacji, wypróbuj suplement diety NANCARE® MAMA LACTO+™zawierający kozieradkę. Wielu mamom nasz produkt pomógł i mamy nadzieję, że i u Ciebie się sprawdzi. A jeśli już to zrobiłaś – podziel się z innymi mamami swoją opinią! 

Baby&Me_banner_rejestracyjny z wózkiem
Graj o wózek 3w1 dla Maluszka!

Dołącz do programu Nestlé Baby&me i poznaj wszystkie benefity, które dla Ciebie przygotowaliśmy.

Oceń artykuł

Nestlé Baby&me umożliwia konsumentom wystawianie opinii o swoich produktach i zapewnia dostęp do wystawianych przez konsumentów opinii o swoich produktach, jednakże na ten moment Nestlé Baby&me nie może zapewnić, czy publikowane opinie pochodzą od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.