Produkt NANCARE
Add this post to favorites

NANCARE® MAMA LACTO+™

5
5/5 1 opinie

Poznaj NANCARE® MAMA LACTO+™, który powstał z myślą o mamach zmagających się z problemami laktacji. Składnikiem aktywnym w produkcie jest kozieradka – aż 500 mg w każdej kapsułce. To roślina powszechnie znana i tradycyjnie stosowana do naturalnego stymulowania laktacji. NANCARE® MAMA LACTO+™ można stosować od 1. dnia po porodzie, a jego działanie widać już w 3. dobie suplementacji. Nie zawiera cukru, żelatyny ani glutenu.

allecco

Allecco

apteka gemini logo

Apteka-melissa.pl

apteka gemini logo

Apteka Gemini

Poznaj suplement diety NANCARE® MAMA LACTO+™


Twoje dziecko przyszło na świat i chcesz zacząć karmić je piersią, bo wiesz, że jest to dla niego najlepszy start w życie. Chociaż mleko mamy to pokarm stworzony przez naturę, na mlecznej drodze mogą pojawić się wyzwania. Na początku mogą to być np. trudności z przystawieniem dziecka do piersi i z rozwinięciem laktacji, a później kryzysy laktacyjne.

W takich sytuacjach wiele kobiet boi się, że nie ma wystarczającej ilości mleka, a ich maluszek się nie najada. Może to generować stres i dodatkowo zaburzać proces produkcji pokarmu. Dlatego z myślą o mamach karmiących piersią stworzyliśmy NANCARE® MAMA LACTO+™. Swoje działanie zawdzięcza kozieradce – roślinie stymulującej produkcję mleka. Produkt ma wygodną formę kapsułek, których nie trzeba rozpuszczać, wystarczy je z łatwością połknąć.

 

NANCARE® MAMA LACTO+™

 

Materialy do pobrania - poradnik dla mam karmiacych

Wiemy jak wiele pytań może pojawić się w pierwszych miesiącach laktacji, dlatego wraz z ekspertami stworzyliśmy poradnik dla mam karmiących piersią.

Zebraliśmy w nim wszystkie tematy, które będą pomocne Mamie w tym wyjątkowym czasie.

rating review icon

ZOBACZ CO MYŚLĄ INNI RODZICE

Średnia ocena

5
5
1 opinie użytkowników

Oceny społeczności

 • 5 star
  1
 • 4 star
  0
 • 3 star
  0
 • 2 star
  0
 • 1 star
  0

Dodaj nową opinię

5
Magdalena Gru 4, 2022

Działa :) Trzy tygodnie temu urodziłam drugie dziecko. Pierwsze nie udało mi się karmić tyle ile chciałam z powodu płaskiej budowy brodawki :( Bardzo chciałam żeby się udało teraz dluzej wiec od razu zaczęłam posiłkować się laktatorem.W szpitalu dostałam pierwszy produkt na laktację. Pierwszy tydzień- masakra- Młody się denerwował, udawało mi się go karmić tylko ta odrobinka która ściągnęłam i mlekiem modyfikowanym.Próbowałam wszystkiego, piluatte popijalam femaltikerem. Cały tydzień to samo- udawało mi się maksymalnie ściągnąć 20- 30 ml mleka. Znalazłam ten produkt na alleco i zaczęłam go przyjmować. Wszystkie inne wspomagacze akurat mi sie skończyły.Na drugi dzień stosowania zaczęłam odczuwać takie dziwne mrowienie w piersiach. I miałam praktycznie od razu takie wrażenie ze Synek dłużej wisi na cycusiu. Dopiero po 4 dawce ściągnęłam pokarm i okazało się ze mleka jest dwa razy więcej! Próbujemy dalej- cycus z nakładką silikonową i ściągnięte mleko ale z każdym dniem udaje się nam karmić z większym spokojem a przerwy miedzy karmieniami są dłuższe. Czuje że będzie dobrze :) Dzięki!