Produkt NANCARE® MAMA
Add this post to favorites

NANCARE® MAMA LACTO+™

5
4.8/5 103 opinie

Poznaj NANCARE® MAMA LACTO+™, który powstał z myślą o mamach zmagających się z problemami laktacji. Składnikiem aktywnym w produkcie jest kozieradka – aż 500 mg w każdej kapsułce. To roślina powszechnie znana i tradycyjnie stosowana do naturalnego stymulowania laktacji. NANCARE® MAMA LACTO+™ można stosować od 1. dnia po porodzie. Nie zawiera cukru, żelatyny ani glutenu.

allecco
Allecco
rossman
Rossman
apteka gemini logo
Apteka-melissa.pl
apteka gemini logo
Apteka Gemini

Poznaj suplement diety NANCARE® MAMA LACTO+™


Twoje dziecko przyszło na świat i chcesz zacząć karmić je piersią, bo wiesz, że jest to dla niego najlepszy start w życie. Chociaż mleko mamy to pokarm stworzony przez naturę, na mlecznej drodze mogą pojawić się wyzwania. Na początku mogą to być np. trudności z przystawieniem dziecka do piersi i z rozwinięciem laktacji, a później kryzysy laktacyjne.

W takich sytuacjach wiele kobiet boi się, że nie ma wystarczającej ilości mleka, a ich maluszek się nie najada. Może to generować stres i dodatkowo zaburzać proces produkcji pokarmu. Dlatego z myślą o mamach karmiących piersią stworzyliśmy NANCARE® MAMA LACTO+™. Swoje działanie zawdzięcza kozieradce - roślinie naturalnie stymulującej produkcję mleka. Produkt ma wygodną formę kapsułek, których nie trzeba rozpuszczać, wystarczy je z łatwością połknąć.

 

NANCARE® MAMA LACTO+™

 

Materialy do pobrania - poradnik dla mam karmiacych
Wiemy jak wiele pytań może pojawić się w pierwszych miesiącach laktacji, dlatego wraz z ekspertami stworzyliśmy poradnik dla mam karmiących piersią.

Zebraliśmy w nim wszystkie tematy, które będą pomocne Mamie w tym wyjątkowym czasie.

rating review icon
ZOBACZ CO MYŚLĄ INNI RODZICE

Średnia ocena

4.8
5
103 opinie użytkowników

Oceny społeczności

 • 5 star
  96
 • 4 star
  0
 • 3 star
  4
 • 2 star
  0
 • 1 star
  3

Dodaj nową opinię

5
Ewa B. Sier 31, 2023

Na skutek stresu miałam bardzo mało pokarmu, nancare pomógł przywrócić laktacje, aby dziecko mogło się najeść.

5
Joanna K. Sier 31, 2023

Przy regularnym zażywaniu suplementu, karmieniu i odciąganiu mleka w miesiąc zamrozilam prawie 3 litry mleka. Przy starszym dziecku była to mniejsza ilość zgromadzona w 2 miesiące. Syn spokojnie się najada, pokarmu nie brakuje, śpi spokojnie. Mogę z czystym sumieniem polecić tabletki od NAN.

5
Julia S. Sier 31, 2023

NANCARE MAMA LACTO najlepszy na chwilowy brak pokarmu, dzięki niemu mogłam kontynuować laktację podczas kryzysu. Polecam każdej mamie!