MyFeed Personalized Content
Produkt NANCARE® MAMA
Add this post to favorites

NANCARE® MAMA LACTO+™

5
4.8 (117)

Poznaj NANCARE® MAMA LACTO+™, który powstał z myślą o mamach zmagających się z problemami laktacji. Składnikiem aktywnym w produkcie jest kozieradka – aż 500 mg w każdej kapsułce. To roślina powszechnie znana i tradycyjnie stosowana do naturalnego stymulowania laktacji. NANCARE® MAMA LACTO+™ można stosować od 1. dnia po porodzie. Nie zawiera cukru, żelatyny ani glutenu.

Poznaj suplement diety NANCARE® MAMA LACTO+™


Twoje dziecko przyszło na świat i chcesz zacząć karmić je piersią, bo wiesz, że jest to dla niego najlepszy start w życie. Chociaż mleko mamy to pokarm stworzony przez naturę, na mlecznej drodze mogą pojawić się wyzwania. Na początku mogą to być np. trudności z przystawieniem dziecka do piersi i z rozwinięciem laktacji, a później kryzysy laktacyjne.

W takich sytuacjach wiele kobiet boi się, że nie ma wystarczającej ilości mleka, a ich maluszek się nie najada. Może to generować stres i dodatkowo zaburzać proces produkcji pokarmu. Dlatego z myślą o mamach karmiących piersią stworzyliśmy NANCARE® MAMA LACTO+™. Swoje działanie zawdzięcza kozieradce - roślinie naturalnie stymulującej produkcję mleka. Produkt ma wygodną formę kapsułek, których nie trzeba rozpuszczać, wystarczy je z łatwością połknąć.

 

NANCARE® MAMA LACTO+™

 

Materialy do pobrania - poradnik dla mam karmiacych
Wiemy jak wiele pytań może pojawić się w pierwszych miesiącach laktacji, dlatego wraz z ekspertami stworzyliśmy poradnik dla mam karmiących piersią.

Zebraliśmy w nim wszystkie tematy, które będą pomocne Mamie w tym wyjątkowym czasie.

NANCARE® MAMA LACTO+™
Aż 94% Mam* potwierdza, że NANCARE Mama LACTO+ skutecznie pobudza laktację dzięki zawartości kozieradki.
*Testowanie NANCARE Mama LACTO+ odbyło się w dniach od 24.02 do 10.03.2023 roku. Wzięły w nim udział 162 mamy.
rating review icon
ZOBACZ CO MYŚLĄ INNI RODZICE

Średnia ocena

4.8
5
117 opinie użytkowników

Oceny społeczności

 • 5 star
  108
 • 4 star
  0
 • 3 star
  5
 • 2 star
  1
 • 1 star
  3

Dodaj nową opinię

2
Amanda K. Paź 2, 2023

Niestety produkt Nancare Mama Lacto+ , nie pomógł mi w zwiększeniu ilości mleka w piersiach. Jestem załamana, chciałabym jak najdłużej móc karmić moje dziecko, ale przy zbyt niskiej ilości mleka będzie to duże wyzwanie.

5
Gosia P. Paź 2, 2023

"
Po porodzie miałam wrażenie ,że mam za mało pokarmu i mój synek się nie najada. Zaczęłam więc odciągać mleko, żeby spróbować to kontrolować . W międzyczasie synek miał problemy ze ssaniem z powodu wędzidełka. Pokarmu ściąganego było tak prawie wystarczająco dlatego zaczęłam suplementację Nancare mama Lacto i to był bardzo dobry pomysł bo bardzo korzystnie wpłynęło to na moją laktację. Co prawda,myślę że trzeba to stosować dłuższy czas ale dla dziecka warto! Mleko mamy,jak tylko się uda , powinno wspierać malucha jak najdłużej!"

5
Mal.Szu. Paź 2, 2023

Po tym jak minął nawał miałam wrażenie że nagle zabrakło mi pokarmu. Dziecko było przy piersi cały dzień a ja miałam wrażenie że jest cały czas głodne. Od razu włączyłam suplementację nancare mama Lacto. Nie minęły dwa dni jak odczułam że piersi stają się pełne ale największą różnicą było zachowanie dziecka które stało się pogodne i przestało marudzić 🙂

Baby&Me_banner_rejestracyjny z wózkiem
Graj o wózek 3w1 dla Maluszka!

Dołącz do programu Nestlé Baby&me i poznaj wszystkie benefity, które dla Ciebie przygotowaliśmy.

ikonka narzędzia
Poznaj nasze narzędzia dla Rodziców i przyszłych Rodziców
Karty do zdjęć dla Maluszka
Karty do zdjęć dla Maluszka
Produkty dla niemowląt
Karty kontrastowe dla niemowląt
Metryczki dla dzieci
Metryczki dla dzieci
ikonka poczta
Te ebooki mogą Cię zainteresować
Poradnik dla mam karmiących piersią
Poradnik dla Mam karmiących piersią
Plan karmienia Dziecka
Plan karmienia
Kalendarz badań profilaktycznych i szczepień dziecka
Kalendarz badań profilaktycznych i szczepień dziecka

Nestlé Baby&me umożliwia konsumentom wystawianie opinii o swoich produktach i zapewnia dostęp do wystawianych przez konsumentów opinii o swoich produktach, jednakże na ten moment Nestlé Baby&me nie może zapewnić, czy publikowane opinie pochodzą od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.