Produkt NANCARE® MAMA
Add this post to favorites

NANCARE® MAMA LACTO+™

5
5/5 10 opinie

Poznaj NANCARE® MAMA LACTO+™, który powstał z myślą o mamach zmagających się z problemami laktacji. Składnikiem aktywnym w produkcie jest kozieradka – aż 500 mg w każdej kapsułce. To roślina powszechnie znana i tradycyjnie stosowana do naturalnego stymulowania laktacji. NANCARE® MAMA LACTO+™ można stosować od 1. dnia po porodzie. Nie zawiera cukru, żelatyny ani glutenu.

allecco

Allecco

rossman

Rossman

apteka gemini logo

Apteka-melissa.pl

apteka gemini logo

Apteka Gemini

Poznaj suplement diety NANCARE® MAMA LACTO+™


Twoje dziecko przyszło na świat i chcesz zacząć karmić je piersią, bo wiesz, że jest to dla niego najlepszy start w życie. Chociaż mleko mamy to pokarm stworzony przez naturę, na mlecznej drodze mogą pojawić się wyzwania. Na początku mogą to być np. trudności z przystawieniem dziecka do piersi i z rozwinięciem laktacji, a później kryzysy laktacyjne.

W takich sytuacjach wiele kobiet boi się, że nie ma wystarczającej ilości mleka, a ich maluszek się nie najada. Może to generować stres i dodatkowo zaburzać proces produkcji pokarmu. Dlatego z myślą o mamach karmiących piersią stworzyliśmy NANCARE® MAMA LACTO+™. Swoje działanie zawdzięcza kozieradce - roślinie naturalnie stymulującej produkcję mleka. Produkt ma wygodną formę kapsułek, których nie trzeba rozpuszczać, wystarczy je z łatwością połknąć.

 

NANCARE® MAMA LACTO+™

 

Materialy do pobrania - poradnik dla mam karmiacych

Wiemy jak wiele pytań może pojawić się w pierwszych miesiącach laktacji, dlatego wraz z ekspertami stworzyliśmy poradnik dla mam karmiących piersią.

Zebraliśmy w nim wszystkie tematy, które będą pomocne Mamie w tym wyjątkowym czasie.

rating review icon

ZOBACZ CO MYŚLĄ INNI RODZICE

Średnia ocena

5
5
10 opinie użytkowników

Oceny społeczności

 • 5 star
  10
 • 4 star
  0
 • 3 star
  0
 • 2 star
  0
 • 1 star
  0

Dodaj nową opinię

5
Dorota Wilczynska Maj 2, 2023

Naprawdę działa. Tabletki fajnie podkręcają laktację i dają pewność ze mleka wystarczy. Naprawdę widze różnice w tym jak Maluszek odrywa się sam od piersi z pełnym brzuszkiem i zasypia. :) polecam

5
Alicja Birna Kwie 23, 2023

Ilość mleka po zastosowaniu suplementu rzeczywiście wzrosła, więc szczerze polecam.

5
Paulina Kleczewska Kwie 18, 2023

Działa, ja odciągam mleko dla mojego synka bo mamy problemy z ssaniem i po tygodniu stosowania Mama Lacto + odciągam więcej pokarmu o 25ml z jednej piersi na dzień.