Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

CSS - kafelki

CSS - Nav Links

Article - udostępnij
X
opinie rodziców mleko następne

Mleko następne NAN OPTIPRO® Plus 2 HM-O – poznaj opinie rodziców

Zastanawiasz się nad mlekiem modyfikowanym dla Twojego maluszka, który właśnie skończył 6. miesiąc życia? Koniecznie zapoznaj się z opiniami innych rodziców, którzy już przetestowali NAN OPTIPRO® Plus 2 HM-O, i wybierz jedyne takie mleko następne, którego unikalna receptura zawiera: oligosacharyd 2’FL, białko OPTIPRO®, bakterie L. reuteri i DHA*!

wtorek, 27.11.2018

Szukasz mleka modyfikowanego, które nie tylko zaspokoi potrzeby małego brzuszka Twojego dziecka, ale przede wszystkim wesprze jago prawidłowy rozwój psychofizyczny? Postaw na mleko następne NAN OPTIPRO® Plus 2 HM-O od Nestlé z oligosacharydem 2’FL o strukturze identycznej jak mleku mamy, wysokiej jakości białkiem OPTIPRO®, aktywnymi kulturami bakterii L. reuteri oraz DHA*, który wspomaga rozwój wzroku oraz mózgu**! Przekonaj się, że warto! Poznaj opinie o mleku NAN!

opinie rodziców nan optipro plus 2 hm-o

Opinie rodziców, którzy testowali NAN OPTIPRO® Plus 2 HM-O

Kasia

Mleczko rewelacyjnie tolerowane przez brzuszek synka. Zawarte w nim składniki pozwalają mu na prawidłowy rozwój. Synek bardzo je lubi i wypija 270 ml. Polecam każdej mamie. Dziękujemy za możliwość przetestowania.

Justyna

Mleko NAN OPTIPRO® Plus 2 HM-O okazało się strzałem w dziesiątkę. Moje bliźniaki bardzo je polubiły, smakowało im, nie powoduje uczuleń ani zatwardzenia. Dzieci są bardzo radosne, uśmiechnięte ponieważ dostają to, co najlepsze po karmieniu piersią. Opakowanie bardzo poręczne, dobrze się przygotowuje mleko i warte jest swojej ceny. NAN OPTIPRO® Plus 2 HM-O to produkt godny polecenia dla małych brzuszków.

Ewelina

Córka bardzo chętnie pije mleczko NAN OPTIPRO® Plus 2 HM-O. Zauważyłam również, że delikatnie zaczęła przybierać na wadze, a niestety mieliśmy z tym ogromny problem. Bardzo polecam wypróbować mleko następne NAN.


Karolina

Znajoma wysłała mi linka ze zgłoszeniem do testowania tego mleka. Akurat kilka dni wcześniej zaczęłam podawać dziecko mleko następne innej marki - co skutkowało niestety nieprzyjmnymi gazami. Bardzo ucieszyłam się, że ten problem przestał nas dotyczyć, odkąd zaczęłam podawać NAN OPTIPRO® Plus 2 HM-O. Teraz wszystko jest ok, nie ma gazów i bólu brzuszka. Mleko bardzo dobre dla dzieci, które przez pierwszy 6 miesięcy były karmione piersią. Jest delikatne.

 

Anita

Długo szukaliśmy najlepszego mleka następnego dla naszego synka. Niestety, synek sam odstawił się od piersi i mieliśmy spory problem z jej zastąpieniem. Przetestowaliśmy NAN OPTIPRO® Plus 2 HM-O i jesteśmy zachwyceni. Synek w końcu przesypia noce, nie ma żadnych kolek, jest uśmiechnięty, a my w końcu wyspani i szczęśliwi.

Ewelina

Mleko okazało się być strzałem w 10-tkę. Mój kochany maluszek bardzo je polubił, chętnie je pije i co najważniejsze już nie płacze po jedzeniu, a ja jestem bardzo zadowolona, gdyż mleko to spełniło moje najśmielsze oczekiwania. Jego nowy, ulepszony skład jest bardzo szeroki i wartościowy. Polecam wszystkim mamom. „Kocham i Dbam o brzuszek mojego dziecka”.

Sylwia

Karmię moje dziecko tylko piersią, niestety mam straszne problemy z odciąganiem mleka, a zdarza się czasem (na szczęście nie często), że muszę wyjść gdzieś sama i zostawić Kubusia z mężem. Próbowałam różnych mlek i niestety nic, naprawdę nic nie chce jeść tylko z piersi. Dostałam niedawno próbkę NAN OPTIPRO® Plus 2 HM-O i skłamałabym, gdybym napisała, że „rzucił się” ze smakiem na butlę, ale jest postęp i trochę wypił tego mleczka, a u nas to naprawdę coś. Oczywiście z naturalnego karmienia nie rezygnujemy, ale chyba znaleźliśmy swoje mleczko na wyjątkowe okoliczności.

Ewelina

Dziękuję za możliwość wypróbowania Waszego mleka. Córka od urodzenia jest karmiona piersią, ale powoli próbujemy nowych smaków mleka. Pierwsza próba zakończona powodzeniem! 


Michalina

Mleko NAN OPTIPRO® Plus 2 HM-O to najlepsze mleko modyfikowane obecne na rynku. Moje dziecko bardzo dobrze je toleruje. Skończyły się problemy z zaparciami. Mleko jest łatwe w przygotowaniu, nie pieni się w porównaniu do innych marek.

Dorota

Córka zaakceptowała mleko od pierwszego łyczka. Polecamy.

Katarzyna

Otrzymałam już dawno mleko i muszę napisać, że jest doskonałe dla mojego syna. Po innym mleku budził się w nocy i był głodny co dwie godziny, a po NAN OPTIPRO® Plus 2 HM-O śpi o wiele dłużej.

Patrycja

Nasza Pola uwielbia od początku. Nie było żadnego problemu, aby przy karmieniu piersią dawać przed snem również NAN OPTIPRO® Plus 2 HM-O. Dziś to już podstawa naszego jadłospisu. Obie jesteśmy mega zadowolone.

 

Zaufaj ekspertom Nestlé, innym rodzicom i ich dzieciom! Pozytywne opinie osób, które już wypróbowały NAN OPTIPRO® Plus 2 HM-O to chyba najlepsza rekomendacja. Kiedy Twoje dziecko skończy 6 miesięcy, wybierz dla niego to, co najlepsze. Podaj mu mleko następne z nową, unikalną recepturą, które pomoże w łagodnym przejściu na mleko modyfikowane po karmieniu piersią.

Zobacz video i poznaj naszą nową, unikalną recepturę NAN OPTIPRO® Plus 2 HM-O.

Poznaj wszystkie opinie rodziców o mleku NAN OPTIPRO® Plus 2 HM-O!

 

*zawartość zgodnie z przepisami prawa

**przy dziennym spożyciu 100 mg DHA w jednej bądź większej liczbie porcji

Czytaj dalej

Dołącz do Programu Nestlé Baby&me

Pozwól nam wspierać Cię naszą wiedzą i doświadczeniem na poszczególnych etapach rozwoju Twojego maluszka!

Mamy oceniają tę treść na 5/5

NAN Optipro Plus 2

Mleko NAN Optipro Plus 2 bardzo smakuje mojej 10 miesięcznej córce, nie ma po nim żadnych problemów z brzuszkiem. Naprawdę polecam

Nan optipro plus HM-0 2

Rewelacyjne mleko , różnych próbowałam bo chce za niedługo odstawić od piersi mojego 10 miesięcznego syna . Wszystkie mleka albo go dzwigały albo wymiotował nawet po dodaniu kakao(zalecenie pediatry) . Smak i zapach tego mleka jest na tyle rewelacyjny że syn pije je bez kakao i do tego pierwsze mleko przy którym sam ciągnie za kubek żeby się napić . Dziękuję z całego serca za próbki tego właśnie mleka , bo kupiłam wcześniej Nan comfort i nie podeszło wiec pewnie bym już nie kupiła Nan . Zyskaliście klienta na najbliższe 2 lata

pyszne mleko

.Mleko jest bardzo dobre ,dobrze tolerowane przez mojego syna.Nie ma po nim problemów z brzuszkiem.Synek bardzo je lubi ,odpowiada mu jego smak.Dodatkowo ma bardzo bogaty skład witaminowy i odżywczy, zaspokaja mały organizm w odpowiednie składniki. polecamy

Nan Optipro Plus 2

Najlepsze mleko jakie może być , córka bardzo chętnie pije mleko Nan Optipro Plus 2 HM-0 ,żadnych kolek ,delikatne dla brzuszka polecam

NAN OPTIPRO PLUS 2 HM-0

Córka bardzo chętnie pije mleko NAN OPTIPRO Plus 2 HM-0. Bardzo dobrze je toleruje nie ma rzadnych problemów z brzuszkiem jak wcześniej to bywało. Dziękujęmy za możliwość przetestowania mleczka - sprawdziło się w 100% w naszym przypadku.

Szukaj

Nadal nie znalazłaś tego
Czego szukasz?

Wypróbuj naszą nową wyszukiwarkę. Zawsze znajdziesz tam coś dla siebie.