Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Topic Page - udostępnij
X

Badamy mleko mamy

60 lat badań nad mlekiem mamy

W Nestlé wierzymy, że zdrowy start w przyszłość rozpoczyna się już w pierwszych dniach życia Twojego maluszka. Wiemy, że mleko mamy jest wyjątkowe, dlatego, od 60 lat prowadzimy badania nad jego składem. Zgłębiamy jego tajemnice i stale ulepszamy skład naszych mlek modyfikowanych. Przełomem w żywieniu niemowląt stało się uzyskanie oligosacharydu 2-fukozylolaktozy (2’FL) o strukturze identycznej jak w mleku kobiecym. W ten sposób powstało NAN OPTIPRO® Plus 2 HM-O, pierwsze mleko następne z oligosacharydem 2’FL!

Nestle lider w żywieniu niemowląt

Nestlé – lider w żywieniu niemowląt

Poznaj historię przełomowych odkryć Nestle. Dowiedz się, jak uzyskaliśmy oligosacharyd 2’FL o strukturze identycznej jak w mleku kobiecym.

Dowiedz się więcej

zadowoleni rodzice z dzieckiem

Jakość produktów Nestlé

Od 150 lat dbamy o dzieci! Nasze produkty mają unikalne receptury i skład skomponowany z najwyższej jakości produktów, który dba o małe brzuszki i ich wielkie potrzeby!

Dowiedz się więcej

kobieta przytulająca dziecko

Poznaj NAN OPTIPRO Plus 2 HM-O

Poznaj oligosacharyd 2’FL o strukturze identycznej jak w mleku mamy. Odkryj recepturę mleka następnego NAN OPTIPRO® Plus 2 HM-O dla niemowląt po 6. miesiącu życia.

Dowiedz się więcej

laktoza w mleku

Laktoza w mleku

Zapewne słyszałaś doniesienia o tym, że niektóre osoby muszą przejść na dietę ubogolaktozową lub bezlaktozową. Nie oznacza to jednak, że laktoza jest szkodliwa – wręcz przeciwnie! Sprawdź, jaką ma funkcję i w jaki sposób oddziałuje ten składnik.

Dowiedz się więcej

dziecko karmione butelką

Prebiotyki w mleku dla niemowląt

Analizując etykietę mleka modyfikowanego dla maluszka, możesz zauważyć informację, że produkt zawiera w składzie oligosacharydy. To prebiotyki, które są bardzo ważne dla małego brzuszka. Poznaj działanie prebiotyków i dowiedz się, co zrobić, aby dostarczyć te dobroczynne składniki do diety niemowlaka.

Dowiedz się więcej

Mamy oceniają tę treść na 0/5
avatar
Szukaj

Nadal nie znalazłaś tego
Czego szukasz?

Wypróbuj naszą nową wyszukiwarkę. Zawsze znajdziesz tam coś dla siebie.