Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

CSS - kafelki

Article - udostępnij
X

Z jak zupka dla maluszka

Zupki w słoiczkach Gerber to różnorodność smaków, kolorów i zapachów, którą Twój maluszek może zacząć poznawać już po 4. miesiącu życia. Specjalnie z myślą o naszych najmłodszych smakoszach dostosowaliśmy skład i konsystencję zupek do małych brzuszków. Poznaj całą gamę gotowych posiłków dla Twojego dziecka!

środa, 17.06.2020

Zupki Gerber to dania, które mogą stanowić ważny element prawidłowej diety dziecka. W Nestlé doskonale wiemy, co jest najlepsze dla małych odkrywców, którzy rozpoczynają poznawanie nowych smaków i konsystencji. Wybierając któryś z naszych produktów, możesz dobrać odpowiednią zupkę do wieku swojego dziecka i jego preferencji smakowych.

Warzywa i książka z literką Z

Słoiczki z zupkami dopasowane do potrzeb małych brzuszków

Razem z naszymi zupkami Twój maluszek już od pierwszych miesięcy może kształtować swoje nawyki żywieniowe, poznawać smak pierwszych warzyw lub mięska. Zawartość słoiczków oraz ich konsystencja została specjalnie dopasowana do potrzeb żywieniowych dziecka w danym wieku (oznaczonym na opakowaniu) i jest zgodna z zaleceniami zawartymi w schemacie żywienia niemowląt.

Czy wiesz, że...

Wśród produktów Gerber w słoiczkach znajdują się zupki inspirowane domowymi smakami dzieciństwa. Z myślą o najmłodszych smakoszach przygotowaliśmy tradycyjną zupkę pomidorową, kalafiorową, jarzynową, krupniczek, a nawet sycący rosołek!

Zupka – smaczne urozmaicenie dziecięcego menu

Zupki mają inną konsystencję niż obiadki z mięskiem, rybką lub warzywami, dlatego mogą spisać się jako dania pomagające uzyskać różnorodność w diecie dziecka. Zupki mogą sprawdzić się w ramach jednego z pierwszych stałych posiłków po przecierach warzywnych. Dla niemowląt, które dopiero zaczynają poznawać nowe smaki, mamy gładkie zupki warzywne, a nieco starszym dzieciom proponujemy posiłki z większymi kawałkami składników, które są częściowo rozdrobnione. Mogą być one pomocne podczas nauki żucia oraz gryzienia.

Składniki zupy dla niemowląt i małych dzieci

 

Dlaczego warto wybrać gotową zupkę Gerber w słoiczku?

Zupka Gerber jest prosta w przygotowaniu. Nie musisz jej gotować. Wystarczy przełożyć zawartość słoiczka do miseczki i ewentualnie lekko podgrzać posiłek. Przed podaniem zupkę należy wymieszać i sprawdzić czy temperatura produktu na pewno jest odpowiednia dla maluszka!


Gdy planujesz wyjechać z maluszkiem i wiesz, że poza domem nie będziesz mieć dostępu do kuchni, aby samodzielnie ugotować zupkę, śmiało możesz spakować słoiczek z gotowym daniem do torby i zabrać go w podróż. Zupki są poddawane pasteryzacji. Dzięki niej mają odpowiednio długi termin przydatności i nie musisz trzymać ich w lodówce.

W słoiczkach zamknęliśmy różnorodne smaki i konsystencje, które dopasowaliśmy do potrzeb i wieku dzieci. Zupki Gerber mogą być ciekawym urozmaiceniem jadłospisu Twojego maluszka. 

Poznaj bliżej zupki Gerber dostosowane do wieku i umiejętności jedzenia dziecka!

Zupki Gerber po 4. i 5. miesiącu życia – przeznaczone dla najmłodszych dzieci. Mają konsystencję gładkiego przecieru (powstają z warzyw lub połączenia warzyw i delikatnego mięska).


Zupki Gerber po 6. i 7. miesiącu życia – wraz z wiekiem maluszka rośnie jego apetyt, dlatego pojemność słoiczka zwiększa się, a w naszych zupkach pojawiają się kolejne ciekawe połączenia warzyw np. z gryką, aromatycznym koperkiem czy indykiem.


Zupki Gerber po 8. i 9. miesiącu życia – z myślą o nieco starszych maluszkach, które uczą się żuć i gryźć, przygotowaliśmy zupki z większymi kawałkami kluseczek lub ryżu. Dania są częściowo rozdrobnione i mają wyczuwalne cząstki.


Gerber JUNIOR – zupki przeznaczone dla dzieci po 12. miesiącu życia. Dania mają większe kawałki warzyw, produktów zbożowych lub mięska.

Zupy dla dzieci pod ścisłą kontrolą

Do zupek Gerber nie dodajemy soli! Przyprawiamy zawartość słoiczków ziołami, m.in.: koperkiem i natką pietruszki. Nasze gotowe dania przechodzą rygorystyczne testy jakości, zanim trafią na półki w sklepie. Wszystkie składniki dobieramy tak, aby rodzic za każdym razem, kiedy sięga po zupkę Gerber, mógł mieć pewność, że podaje swojemu dziecku wartościowy produkt.

 

Czytaj dalej

Dołącz do Programu Nestlé Baby&me

Pozwól nam wspierać Cię naszą wiedzą i doświadczeniem na poszczególnych etapach rozwoju Twojego maluszka!

  • pobierz jadłospisy stworzone przez dietetyków
  • odbierz darmowe próbki NAN OPTIPRO Plus 2 HM-O
  • weź udział w konkursach i wygrywaj
  • testuj produkty Nestlé dla niemowląt i małych dzieci
Mamy oceniają tę treść na 0/5
avatar
Szukaj

Nadal nie znalazłaś tego
Czego szukasz?

Wypróbuj naszą nową wyszukiwarkę. Zawsze znajdziesz tam coś dla siebie.