Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Style - artykuły NAN

CSS - kafelki

Article - udostępnij
X
rodzice z dzieckiem

Jakość produktów Nestlé

Od 150 lat dbamy o Wasze dzieci! Unikalne receptury oparte na wiedzy naukowej, sprawdzeni dostawcy i skład dopasowany do potrzeb wrażliwego brzuszka.

piątek, 31.08.2018

Już na etapie ciąży odpowiednie nawyki żywieniowe przyszłej mamy mają ogromne znaczenie dla rozwijającego się w jej łonie dziecka. Wpływają one na jego odporność i podatność na choroby w przyszłości. Jako rodzic pragniesz tego co najlepsze dla swojego dziecka, dlatego tak ważna jest jakość produktów, szczególnie teraz, gdy jego organizm nie jest jeszcze dojrzały. Co to w praktyce oznacza?

Jeśli planujesz zostać rodzicem, odnalezienie się w zupełnie nowej rzeczywistości wymaga przede wszystkim wiedzy na temat żywienia oraz pielęgnacji malucha. Poprzez program edukacyjny dla rodziców Nestlé Baby&me chcemy Ci w tym pomóc. Dostarczamy Ci również wiedzę na temat jakości naszych produktów, ich wartości odżywczej, składników oraz najnowszych wyników badań i zaleceń ekspertów, z którymi współpracujemy. 

Unikalne receptury oparte na wiedzy naukowej 

Od 150 lat tworzymy produkty dla niemowląt i małych dzieci. Naszym celem jest wspierać rodziców i sprostać potrzebom najmłodszych. By było to możliwe, stale udoskonalamy nasze receptury w oparciu o najnowszą wiedzę naukową. W Centrum Badawczym Nestlé naukowcy badają pokarm najlepszy dla niemowlęcia – mleko kobiece. Współpracujemy ze specjalistami zajmującymi się żywieniem niemowląt i małych dzieci, stale śledzimy zmiany w zaleceniach ekspertów. Tak zdobytą wiedzę wykorzystujemy w praktyce, tworząc nasze mleka modyfikowane.


Widząc, że jakość i ilość białka w diecie dziecka jest elementem kluczowym dla jego zdrowia w przyszłości, zaczęliśmy prace nad stworzeniem wysokiej jakości białka, które moglibyśmy wykorzystać w naszych produktach. W ten sposób w 2010 roku stworzyliśmy pierwsze mleko następne z białkiem OPTIPRO® uzyskanym dzięki unikalnej technologii Nestlé. Jego obecność w naszych produktach do dziś napawa nas dumą.

Nasze mleka modyfikowane zawierają to, co niezbędne do prawidłowego wzrostu i rozwoju dziecka. W oparciu o badania mleka mamy stale uzupełniamy ich skład, wierząc, że w ten sposób ułatwiamy maluszkom zdrowy start w przyszłość. Właśnie stworzyliśmy jedyne mleko następne z oligosacharydem 2’FL o strukturze identycznej jak w mleku kobiecym, białkiem OPTIPRO®, bakteriami L.reuteri i DHA. A to wciąż nie wszystko – więcej o odkryciach Nestlé w żywieniu niemowląt możesz przeczytać w naszym artykule o historii przełomowych odkryć Nestlé.

skład mleka modyfikowanego

Sprawdzeni dostawcy

Wiemy, że bez wysokiej jakości składników nie da się otrzymać wysokiej jakości produktu. Dużą wagę przywiązujemy więc do współpracy z dostawcami. Wszystkie surowce, z których powstają nasze mleka modyfikowane, muszą spełniać rygorystyczne normy stawiane żywności dla niemowląt i małych dzieci. Poddajemy je wnikliwym analizom i tylko te, które odpowiadają naszym oczekiwaniom, wejdą w skład naszych produktów. By zapewnić bezpieczeństwo i odpowiednią wartość odżywczą naszych mlek modyfikowanych korzystamy z najnowszych technologii. Gotowy produkt również poddajemy kolejnym testom – chcemy mieć pewność, że jest tak dobry, jak tego od nas wymagasz.

 

Skład dopasowany do potrzeb wrażliwego brzuszka

Przewód pokarmowy niemowlęcia dojrzewa jeszcze długo po tym, gdy przychodzi on na świat. Oznacza to, że jest bardzo wrażliwy i nie wszystkie produkty mogą być przez niego dobrze tolerowane. Skład naszych mlek modyfikowanych komponujemy więc tak, by jak najlepiej dopasować je do potrzeb małego brzuszka. Rodzice potwierdzają, że nam się to udaje – zdaniem ponad 93% mam, które przetestowały* nasze mleko następne NAN OPTIPRO® Plus 2, było ono dobrze tolerowane przez brzuszek maluszka. Dodatkowo, ponad 96% z nich zgadza się, że produkt smakował ich dziecku, a aż 98% poleciłoby NAN OPTIPRO® Plus 2 innym mamom.

 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat jakości naszych produktów? Skontaktuj się z naszym Centrum Informacji dla Rodziców.

 

Czytaj dalej

Dołącz do Programu Nestlé Baby&me

Pozwól nam wspierać Cię naszą wiedzą i doświadczeniem na poszczególnych etapach rozwoju Twojego maluszka!

Mamy oceniają tę treść na 0/5
Szukaj

Nadal nie znalazłaś tego
Czego szukasz?

Wypróbuj naszą nową wyszukiwarkę. Zawsze znajdziesz tam coś dla siebie.