MyFeed Personalized Content
7 - 8 miesięcy
Artykuł
Add this post to favorites

Czy macie coś w tubkach?

Deserki w tubkach Gerber i Gerber Organic to gładkie owocowe musy bez dodatku cukru, przeznaczone dla maluchów po 4. lub po 6. miesiącu życia. Do niektórych wariantów dodano także warzywa, zboża czy jogurt, dzięki czemu deserki stały się jeszcze ciekawsze. Wygodne tubki sprawiają, że posiłek ten sprawdzi się nie tylko w domu, lecz także w podróży i na spacerze.

5min. czytania Czer 13, 2024
Deserki w tubkach Gerber

 

Deserki w tubkach Gerber i Gerber Organic to dowód na to, że zdrowe żywienie dziecka i wygoda rodziców mogą iść w parze! To wyjątkowa forma przekąski, odpowiednia dla niemowląt po 4. lub po 6. miesiącu życia. Deserki mają postać delikatnych przecierowych musów, wzbogaconych o witaminę C. Zamknięte zostały w niezwykle lekkim, wygodnym w użytkowaniu opakowaniu i nie wymagają przechowywania w lodówce. Dzięki temu mogą podróżować w torbie mamy lub taty i zostać podane maluszkowi, kiedy tylko zgłodnieje. Deserki Gerber możesz podać np. jako zdrową przekąskę. Tubki z linii Gerber Organic odznaczają się tym, że ich składniki pochodzą jedynie z certyfikowanych ekologicznych gospodarstw – dla dobra naszej planety!

 

Deserki w tubkach Gerber

 

Dzieciom poniżej 1. roku życia zawartość tubki należy wyciskać bezpośrednio na łyżeczkę, jednak roczniaki i starsze dzieci mogą spożywać mus bezpośrednio z tubki. Deserki w tubkach Gerber i Gerber Organic sprawdzą się nie tylko podczas wspólnych spacerów i podróży, lecz także jako sposób na rozszerzanie diety. Dzięki nim wprowadzanie nowych smaków może się okazać naprawdę łatwe i ciekawe! To jednak niejedyna zaleta tych produktów. Na uwagę zasługuje skład deserków – nie zawierają dodatku cukru, a jedynie cukry stanowiące naturalny składnik użytych surowców.

 

Dziecko z tubka Gerber

 

Dzięki szerokiej ofercie smakowej musów Gerber i Gerber Organic być może znajdziesz produkt odpowiedni dla swojego dziecka i zabierzesz je w ekscytującą podróż po świecie różnorodnych smaków, kolorów i konsystencji!

Odkryj nasze produkty

Gerber tubki:

 • Gerber Jabłko, śliwka, marchewka –nie wszystkie dzieci lubią warzywa. By ułatwić serwowanie warzyw, w deserku marchewka została podana w towarzystwie owoców – jabłka i śliwki. To 100% owoców i warzyw z witaminą C bez dodatku cukru. Idealne jako deserek w domu, na spacerze i w podróży. 
   
 • Gerber Deserek jabłko dynia morela – zaznajamiaj maluszka ze światem warzyw! Smak dyni może być łatwiejszy do zaakceptowania, jeśli podana zostanie w towarzystwie jabłuszka i moreli, które maluszek zna i lubi. Deserek w tubce to 100% owoców i warzyw z witaminą C bez dodatku cukru. 
   
 • Gerber Deserek gruszka banan malina z musli – owocowy deserek to zdrowy mus z gruszki, banana i malin, do którego dodano musli. Przeznaczony jest dla maluchów po 6. miesiącu życia. Dzięki poręcznej tubce sprawdzi się jako przekąska na spacer.
   
 • Gerber Jabłko, gruszka, malina, jagoda – deserek owocowy powstały z jabłka, gruszki, maliny i jagody, przeznaczony dla dzieci po 6. miesiącu życia. Ma postać gładkiego, delikatnego musu. Dostępny jest w poręcznej tubce, więc sprawdzi się w ramach przekąski na spacer.
   
 • Gerber Jabłko, marchew, mango - deserek owocowy w postaci musu z jabłka, marchwi i mango, przeznaczony dla dzieci po 6. miesiącu życia. Został zamknięty w wygodnej tubce, więc możesz podać go w dowolnym miejscu – także w podróży czy na spacerze.
   
 • Gerber Gruszka, suszona śliwka – w tym deserku połączyliśmy ze sobą gruszkę i suszoną śliwkę. Mus ten możesz podawać dziecku już po 6. miesiącu życia – dzięki poręcznej tubce tę zdrową przekąskę możesz zawsze mieć przy sobie! 
   
 • Gerber Jabłko, morela – deserek owocowy w postaci delikatnego musu z jabłka i moreli. Jest przeznaczony dla dzieci po 6. miesiącu życia i dostępny w wygodnej tubce, której nie musisz przechowywać w lodówce!
   
 • Gerber Jabłko, jagoda, banan – to trio dla maluchów po 6. miesiącu życia! Deserek ten ma delikatną konsystencję i wygodne opakowanie. Przekonaj się, jak sprawdzi się w funkcji przekąski – np. podczas spaceru czy w podróży. 
   
 • Gerber Jabłko, mango – szukasz deserku owocowego dla niemowląt? Poznaj pyszny mus z jabłka i mango dla niemowląt i dzieci przygotowany przez Gerber.
   
 • Gerber Jabłko, banan, truskawka – deserek owocowy w postaci musu z jabłka, banana i truskawki, przeznaczony dla dzieci po 6. miesiącu życia. Ma delikatną, gładką konsystencję. Dostępny jest w poręcznej tubce, toteż sprawdzi się w ramach przekąski na spacer.
   

Gerber Organic – tubki:

 • Deserek Gruszka – mus przeznaczony dla maluszków już od 4. miesiąca życia pozwala im poznać naturalny smak gruszek. Użyte tu owoce pochodzą z gospodarstw ekologicznych. Wygodna tubka z nowoczesnym dozownikiem pozwala szybko podać deserek dziecku zawsze wtedy, gdy tego potrzebuje. 
   
 • Deserek Jabłko – deserek w tubce Gerber Organic to sposób na połączenie wygody z zapewnieniem różnorodności w diecie dziecka! Mus z jabłek pozwala poznać naturalny smak tych popularnych owoców – już od 4. miesiąca życia. Owoce wykorzystane do stworzenia tego deserku pochodzą z ekologicznych upraw.
   
 • Deserek Mango – nauka smaków to również poznawanie bardziej egzotycznych owoców pochodzących z ekologicznych farm. Należy do nich np. mango – które w formie delikatnego musu zamkniętego w wygodnej tubce z dozownikiem można podawać dzieciom od 4. miesiąca życia. 
   
 • Deserek Jabłko Gruszka Czarna Porzeczka – deserek przeznaczony dla niemowląt i małych dzieci po 6. miesiącu życia. Kompozycja, w której oprócz dobrze znanych gruszek i jabłek znajdziesz smak czarnej porzeczki – a wszystko to zamknięte w wygodnej tubce!
   
 • Deserek Jabłko Dzika Róża –  mus jabłkowy połączony z dziką różą może się sprawdzić przy poznawaniu nowych smaków. Dzięki wygodnej tubce Gerber Organic możecie mieć przekąskę zawsze przy sobie. Deserek jest przeznaczony dla niemowląt i małych dzieci po 6. miesiącu życia. 
   
 • Deserek Banany Mango z jogurtem i płatkami zbóż – w wygodnych tubkach proponujemy też przekąski owocowo-mleczno-zbożowe. Znajdziesz wśród nich banany i mango połączone z jogurtem naturalnym i płatkami zbóż – a wszystko to z farm ekologicznych! To posiłek dla maluchów po 6. miesiącu życia.
   
 • Deserek Banany Jagody z jogurtem i płatkami zbóż – połączenie owoców, produktów mlecznych i zbóż to pełnowartościowy posiłek, dodający energii Twojemu maluszkowi. Składniki, z których powstał, pochodzą wyłącznie z gospodarstw ekologicznych, a poręczna tubka sprawia, że bez problemu zapakujesz ten deserek np. na spacer. 
   
 • Gerber Organic Jabłko mleczno-zbożowy – deserek to sposób na różnorodność w diecie dziecka. Przetarte organiczne jabłka połączono w nim z jogurtem naturalnym, otrzymanym z mleka z ekologicznych gospodarstw. Skład produktu uzupełniają zboża – ryż i owies. Dzięki lekkiej i poręcznej tubce możesz go zawsze mieć przy sobie!

 

Deserki w tubkach Gerber
Baby&Me_banner_rejestracyjny z wózkiem
Graj o wózek 3w1 dla Maluszka!

Dołącz do programu Nestlé Baby&me i poznaj wszystkie benefity, które dla Ciebie przygotowaliśmy.

Oceń artykuł

Nestlé Baby&me umożliwia konsumentom wystawianie opinii o swoich produktach i zapewnia dostęp do wystawianych przez konsumentów opinii o swoich produktach, jednakże na ten moment Nestlé Baby&me nie może zapewnić, czy publikowane opinie pochodzą od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.