7 - 8 miesięcy
Artykuł
Add this post to favorites

Moc dla dziecka, wygoda dla mamy. Czas na mleczną rewolucję!

0
0 opinie

Produkty mleczne są bardzo ważne w diecie maluszka. Warto dobrze przemyśleć ich wybór i zadbać o to, aby dzieci otrzymywały tylko wartościowe produkty dopasowane do ich wieku. Poznaj moc deserków Nestlé Yogolino, które powstały specjalnie z myślą o najmłodszych. Różne smaki deserków zamknęliśmy w wygodnych kubeczkach. Możesz podać te przekąski w domu, na spacerze i w podróży. Zawsze możesz mieć je pod ręką!

3min. czytania Wrz 27, 2023

Jeżeli planujesz z dzieckiem długą podróż, całodniową wycieczkę lub spacer po obiedzie pamiętaj, że Twój maluszek może zgłodnieć w trakcie zabawy i poznawania otaczającego go świata. Warto wtedy mieć pod ręką coś, co może pomóc szybko załagodzić głód najważniejszego brzuszka na świecie! Nie mamy tutaj na myśli paluszków, chrupek czy ciasteczek!

Deserki Nestlé Yogolino wygodne dla Ciebie, odżywcze dla dziecka

Deserki mleczne Nestlé Yogolino mają w swoim składzie wapń - istotny składnik w diecie małego odkrywcy, potrzebny do rozwoju kości. Jeżeli jako troskliwy rodzic chcesz zapewnić dziecku odpowiednią ilość tego składnika mineralnego, to deserki Nestlé Yogolino będą dla Was prawdziwą mleczną rewolucją!

Ważne

Twój maluszek potrzebuje składników mineralnych i witamin, które powinny być dostarczane do jego organizmu wraz ze zbilansowaną dietą. Podając porcję deserka Nestlé Yogolino, dostarczasz przynajmniej 25% dziennego zapotrzebowania dziecka na wapń.

Deserki Nestlé Yogolino możesz zacząć podawać dziecku już po 6. miesiącu życia. Dzięki nim maluszek ma szansę poznać smak takich owoców jak: truskawki, maliny, morele, gruszki czy jagody. Przygotowaliśmy również wariant z wanilią (dla dzieci po 6. miesiącu). Deserki są ciekawym sposobem na urozmaicenie jadłospisu dziecka oraz zaserwowanie mu produktów mlecznych, które są niezbędne w jego diecie! Połączenie pełnego mleka z owocami może pomóc w akceptacji tej grupy produktów. Zdrowe jedzenie może być też przyjemnością dla Twojej pociechy.

 karmienie dziecka w wozku

Deserek w wygodnym kubeczku zawsze pod ręką

Deserki Nestlé Yogolino powstały dzięki procesowi zbliżonemu do pasteryzacji, która sprawia, że dania zachowują swoją świeżość na długo i nie wymagają przechowywania w lodówce. Już nie musisz martwić się, że deserek się popsuje, np. gdy będziecie spacerować w lato po parku, spędzać wakacje na plaży lub gdy zapomnisz wyjąć go z torebki, którą położysz w pokoju. Zamknięty deserek dalej będzie dobry (oczywiście zgodnie z datą przydatności do spożycia).

To, że deserek Nestlé Yogolino został stworzony specjalnie z myślą o najmłodszych, nie znaczy, że Ty też nie możesz go zjeść. Weź jeden kubeczek dla siebie, a drugi dla maluszka. W końcu nic tak nie cieszy, jak wspólny posiłek! W jednym opakowaniu są aż 4 kubeczki, które szybko i łatwo podzielisz. To jak zestaw dla całej rodziny!

karmienie dziecka plaza

 

Produkty mleczne w podróży

Czasami, kiedy wyjeżdżasz z dzieckiem w podróż, nie jest łatwo podać maluszkowi specjalny jogurt dla niemowlaka lub inny produkt mleczny. Deserki Nestlé Yogolino pakowane są w lekkie kubeczki, które są poręczne i nie stłuką się. Zmieszczą się do plecaka czy podróżnej torby każdej mamy lub taty. Teraz możecie zwiedzać cały świat, a odkrywając świat możecie też odkrywać smaki deserków Nestlé Yogolino!

deserek yogolino o smaku jagody

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej o deserkach Nestlé Yogolino sprawdź opinie innych mam i zamów zapas deserków dla Twojego małego odkrywcy. Bardzo chcielibyśmy móc towarzyszyć Wam podczas odkrywania świata. Na szczęście część rodziców już doceniło nasze deserki i podzieliło się z nami opiniami na ich temat. Teraz czekamy na Ciebie!

 

Strefa eksperta
Masz pytanie?

Napisz do ekspertów Nestlé Baby&me!

Dołącz do programu Nestlé Baby&Me
Dołącz do programu Nestlé Baby&Me!

Sprawdź, jak wiele korzyści dla Ciebie przygotowaliśmy.

rating review icon
ZOBACZ CO MYŚLĄ INNI RODZICE

Średnia ocena

0
0
0 opinie użytkowników

Oceny społeczności

 • 5 star
  0
 • 4 star
  0
 • 3 star
  0
 • 2 star
  0
 • 1 star
  0

Dodaj nową opinię