Style - produkty

Produkty - udostępnij
X

Gerber

Gerber Organic Deserek Jabłko

Jednoskładnikowy deserek przeznaczony dla niemowląt po 4. miesiącu życia, idealny na pierwsze spotkanie z owocami. Wygodna tubka pozwala łatwo zabrać mus na spacer lub w podróż, by popularny owoc podać maluszkowi zawsze, gdy tego potrzebuje.

Kup teraz

po 4. miesiącu

  Warto wiedzieć
  Wartość odżywcza i skład produktu
  Mamy oceniają tę treść na 5/5

  Polecam

  Mojemu synkowi bardzo smakowało. Zjadł dosłownie w 10 sekund i domagał się jeszcze. Jest pyszny, zdrowy i co jest wyjątkiem zbożowy. Opakowanie ładne, eleganckie, widać że jest to produkt wysokiej jakości i zasługuje na swoją wyższą cenę aniżeli produkty konkurencji. Polecam, my na pewno będziemy go kupować.

  Pyszne

  Mój synek bardzo zajadał się tym musem. Będziemy często go zabierać na spacery.

  Pyszny!

  Jedyny deserek, po którym synek płakał gdy się skończył. Bardzo smakował, a dzięki dodatkowi zbóż jest sycący. Będziemy korzystać w podróży :)

  POLECAM!

  Zdrowo i pożywnie. Pyszny jabłkowy smak próbowaliśmy, również banan i jagoda smak niesamowity! Będziemy wracać do tych deserków za każdym razem. Polecam wszystkim rodzicom i małym łasuchom! :)

  Organic jabłko tubka

  Super skład i przepyszny smak. Syn zajada az sie uszy trzęsą:). A co do opakowania to jest bardzo praktyczne i ładnie zaprojektowane oraz wykonane :)

  Nadal nie znalazłaś tego
  Czego szukasz?

  Wypróbuj naszą nową wyszukiwarkę. Zawsze znajdziesz tam coś dla siebie.