Style - produkty

Produkty - udostępnij
X

Nan Optipro® 2

NAN OPTIPRO® Plus 2 HM-O

Pierwsze mleko następne zawierające 2’FL – oligosacharyd o strukturze identycznej, jak w mleku kobiecym, wysokiej jakości białko OPTIPRO®, aktywne szczepy bakterii L. reuteri, takie jak w mleku mamy, immunoskładniki (cynk*, żelazo*, wit. A* i C*) i DHA*.

geminiKup online geminiKup online mlekolandia.plKup online allegroKup online

po 6. miesiącu

Warto wiedzieć
Wartość odżywcza i skład produktu
Dodatkowe informacje
Mamy oceniają tę treść na 4.95/5

Polecam z czystym sumieniem

Najlepsze mleko wg. Mojej córki. Żadnych kolek ani problemów trawiennych. Stosujemy od 1 msc zycia Nan 1 i 2

Renata

Karmię moją córeczkę piersią. Słyszałam, że to mleko jest najbardziej podobne do mleka matki. Gdy nadejdzie potrzeba podania jej mleka modyfikowanego na pewno będzie to NAN OPTIPRO PLUS 2

Polubiliśmy się

Moje dziecko nie należy do niejadków ale mleko i butelka stanowiły największą barierę żywieniową. Z kilku próbek różnych firm nan pozwoliło zrobić krok do przodu. Wypił bo innych nie chciał przełknąć.

Super mleko

Córka od razu po spróbowaniu się zakochała. Wcześniej byliśmy na innym mleku modyfikowanym i córka je zaczęła odrzucać. Postanowiliśmy przetestować to mleko i widzę, że jej smakuje. Zjada je z ochotą!

Mleko nastepne

Super mleko dzieciakom smakuje. Zarówno u Majki jak i u Oskara nie ma oznak alergii, a mleko chętnie wypijają. Doskonałe jest także jako dodatek do manny. Polecam

Nadal nie znalazłaś tego
Czego szukasz?

Wypróbuj naszą nową wyszukiwarkę. Zawsze znajdziesz tam coś dla siebie.