Style - produkty

Produkty - udostępnij
X

Nan Optipro® 2

NAN OPTIPRO® Plus 2 HM-O

Pierwsze mleko następne zawierające 2’FL – oligosacharyd o strukturze identycznej, jak w mleku kobiecym, wysokiej jakości białko OPTIPRO®, aktywne szczepy bakterii L. reuteri, takie jak w mleku mamy, immunoskładniki (cynk*, żelazo*, wit. A* i C*) i DHA*.

Łagodne przejście po karmieniu piersią

 

Kup teraz

po 6. miesiącu

Warto wiedzieć
Wartość odżywcza i skład produktu
Dodatkowe informacje
Mamy oceniają tę treść na 4.94/5

NAN OPTIPRO PLUS 2 HM-O

PO KARMIENIU PIERSIĄ ZDECYDOWALIŚMY SIĘ NA PRZETESTOWANIE MLEKA NAN OPTIPRO PLUS 2 HM-O. BYŁ TO STRZAŁ W DZIESIĄTKĘ!!!!! CÓRECZCE BARDZO SMAKUJE I NAJWAŻNIEJSZE ŻE PO JEDZENIU BARDZO DOBRZE SIĘ CZUJE:-) PIJE MLEKO ZE SMAKIEM I ZAJADA KASZKI PRZYRZĄDZONE RÓWNIEŻ NA TYM MLEKU.POLECAM W 100%

Bardzo dobre

Testowanie nan pozwoliło mi stwierdzić, że jest to najlepsze mleko. Bardzo smaczne i dziecko dobrze się czuje po jedzeniu.

Nan optipro plus 2 hm-o

Syn po zmianie mleka już nie ulewa i skończyły się problemy z brzuszkiem. Dziękujemy za próbki. Teraz wiemy, że Nan optipro plus 2 hm-o jest dla synka najsmaczniejsze i ma świetny skład. Polecam

Polecam

Moja Zosia przetestowala mleczko które dostaliśmy w próbkach. Smakuje jej l, nie zaobserwoaalam żadnych negatywnych zmian. Myślę że zostaniemy przy tym mm.

Polecamy

Mleko bardzo dobre. Małemu zasmakowało i nie było żadnych problemów z brzuszkiem i ulewaniem.

Nadal nie znalazłaś tego
Czego szukasz?

Wypróbuj naszą nową wyszukiwarkę. Zawsze znajdziesz tam coś dla siebie.