Style - produkty

Produkty - udostępnij
X

NAN OPTIPRO® 2

NAN OPTIPRO® Plus 2 HM-O

Pierwsze mleko następne zawierające 2’FL – oligosacharyd o strukturze identycznej, jak w mleku kobiecym, wysokiej jakości białko OPTIPRO®, aktywne szczepy bakterii L. reuteri, takie jak w mleku mamy, immunoskładniki (cynk*, żelazo*, wit. A* i C*) i DHA*.

geminiKup online geminiKup online mlekolandia.plKup online allegroKup online

po 6. miesiącu

Warto wiedzieć
Wartość odżywcza i skład produktu
Dodatkowe informacje
Mamy oceniają tę treść na 4.95/5

Polecamy!

Jak zawsze polecamy NAN OPTIPRO® Plus 2 HM-O. Jest idealnym mlekiem dla naszego synka. Świetnie się rozpuszcza, rewelacyjnie smakuje i ma idealny skład. Używamy go do sporządzania kaszek.

POLECAM

Wcześniej córka piła Nan optipro 2. Gdy otrzymałam próbki, córka chetniej je piła. I już zostałyśmy przy Nan optipro + 2

Polecam

Maluszek chęcią wypija mleczko i co mnie cieszy prosi o więcej czego nie było przy poprzednim mleku bo poprostu go nie dojadal. Polecam!!

Polecam

Mleko poznaliśmy juz w szpitalu, mleko jest rewelacyjne, dziecko chetnie je pije i jest świetnie tolerowane przez makutki brzuszek. Polecam!

ŚWIETNE

Polecamy z całego serducha to mleko. Córka jest karmiona piersią a także dokarmiana mm. Julia świetnie się po nim czuje, smakuje jej a także ma bardzo dobry skład. Nie zamienimy tego mleka na żadne inne. Tylko NAN OPTIPRO PLUS 2. Również polecamy kaszki, kleiki i inne produkty firmy Nestle- Mama Patrycja oraz 6miesięczna córa Julcia.

Szukaj

Nadal nie znalazłaś tego
Czego szukasz?

Wypróbuj naszą nową wyszukiwarkę. Zawsze znajdziesz tam coś dla siebie.