MyFeed Personalized Content
7 - 8 miesięcy
Artykuł
Add this post to favorites

Deserek w tubce Gerber doceniony w plebiscycie Czytamy Etykiety.

Deserek w tubce Gerber Jabłko, banan, winogrona z musli został wybrany najlepszym produktem 2017 roku w kategorii produkt dziecięcy w plebiscycie portalu Czytamy Etykiety! Sprawdź, dlaczego inni rodzice wybierają zdrowe przekąski dla dzieci od Gerber, odkryj całą gamę przepysznych smaków i poznaj nasze owocowe nowości, które zamknęliśmy w lekkich tubkach.

3min. czytania Czer 12, 2024

W styczniu 2018 roku wśród czytelników portalu Czytamy Etykiety po raz kolejny został przeprowadzony plebiscyt. Celem konkursu było wyłonienie najlepszych produktów mijającego roku. Nominacje w 10 kategoriach otrzymało aż 40 propozycji, których skład, wartość odżywcza, opakowanie i dostępność zostały pozytywnie ocenione przez twórców strony. Wśród nich znalazł się jeden z deserków w tubce Gerber!

W styczniu portal po raz kolejny przeprowadził wśród swoich czytelników plebiscyt, którego zadaniem było wyłonienie najlepszych produktów mijającego, 2017, roku. Nominacje w 10 kategoriach otrzymało 40 produktów, których skład, wartość odżywcza, opakowanie i dostępność zostały szczególnie pozytywnie ocenione przez twórców strony.

Czy wiesz, że...

Portal Czytamy Etykiety od kilku lat zajmuje się analizą etykiet produktów spożywczych, promując te, których skład i wartość odżywczą uważa za najlepsze. W plebiscycie w 2018 roku na swoich faworytów zagłosowało aż 8 tysięcy użytkowników portalu! Rodzice docenili m.in. deserek w tubce Gerber.

Najlepszy deser dla niemowlaka? Deserek Gerber!

Zwycięzcą plebiscytu Czytamy Etykiety w kategorii produkt dziecięcy został Deserek w tubce Gerber Jabłko, banan, winogrona z musli po 6. miesiącu. To pyszny mus z owoców z dodatkiem musli, który można podawać maluszkom od początku drugiego półrocza życia. Deserek ma odpowiednią konsystencję, witaminę C w składzie i ponad 1,2 g błonnika pokarmowego w 1 porcji!

Produkty Gerber w tubce idealne dla dzieci

Cała linia 14 owocowych deserków w tubkach Gerber cieszy się dużym uznaniem najmłodszych konsumentów i ich rodziców, a nasze produkty już kolejny raz znajdują się na podium prestiżowych konkursów. Już wcześniej 6 pierwszych deserków w tubce Gerber wywalczyło w kategorii żywność dla dzieci srebrną nagrodę w plebiscycie Najlepszy Produkt – Wybór Konsumentów 2017. Złoto w tym samym konkursie otrzymało również 6 kolejnych produktów, które zostały wprowadzone na rynek w 2017 roku. Aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów, w 2019 roku zaproponowaliśmy kolejne 2 propozycje dla najmłodszych smakoszy: Deserek w tubce Jabłko, dynia, morela i Deserek w tubce Jabłko, marchewka, śliwka!

Deserki w tubkach Gerber

Deserki Gerber – dlaczego warto podawać je dzieciom?

Konsumenci docenili produkty Gerber m.in. za wygodę użytkowania. Dzięki wyjątkowemu opakowaniu deserki w tubce można zabrać ze sobą na spacer, na plac zabaw i w podróż, bez obawy, że opakowanie się stłucze czy będzie ciążyć w torebce. Deserki mają prosty skład – zgodnie z przepisami przygotowane są bez sztucznych barwników czy konserwantów. W tubkach znajdują się pyszne owoce. Są także smaczne warianty z dodatkiem musli lub z warzywami. 

dessert in a tube on a walk in the park

Poznaj zalety deserków w tubce Gerber:

  • to idealna przekąska dla dziecka – porcja w sam raz na raz,
  • zostały zamknięte w poręcznych i lekkich tubkach,
  • nie zawierają dodatku cukru (zawierają jedynie cukry naturalnie występujące w składnikach, głównie w owocach),
  • nie trzeba ich przechowywać w lodówce.

Jak podawać dziecku deserek w tubce?

Dzieciom po 6. miesiącu życia zawartość tubki wyciskaj bezpośrednio na łyżeczkę. Starszemu maluszkowi można śmiało podać tubkę do rączki, aby samodzielnie zjadł jej zawartość. Bez względu na to, w jakim wieku jest Twoje dziecko, produkt podawaj w pozycji siedzącej, pod kontrolą osoby dorosłej.

Deserki Gerber dostosowane są do potrzeb niemowląt i małych dzieci oraz charakteryzują się najwyższą jakością. Specjalnie dla rodziców przygotowaliśmy artykuł z informacjami, w jaki sposób odróżnić żywność dla niemowląt od tej dla dorosłych. Jeśli potrzebujesz więcej informacji na temat owocowych deserków w tubkach Gerber, znajdziesz je na naszej stronie.

Baby&Me_banner_rejestracyjny z wózkiem
Graj o wózek 3w1 dla Maluszka!

Dołącz do programu Nestlé Baby&me i poznaj wszystkie benefity, które dla Ciebie przygotowaliśmy.

Oceń artykuł

Nestlé Baby&me umożliwia konsumentom wystawianie opinii o swoich produktach i zapewnia dostęp do wystawianych przez konsumentów opinii o swoich produktach, jednakże na ten moment Nestlé Baby&me nie może zapewnić, czy publikowane opinie pochodzą od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.