Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

CSS - kafelki

Article - udostępnij
X

Deserek w tubce Gerber doceniony w plebiscycie Czytamy Etykiety.

Deserek w tubce Jabłko banan winogrono z musli Gerber został wybrany w plebiscycie portalu Czytamy Etykiety najlepszym produktem minionego roku w kategorii Produkt dziecięcy.

poniedziałek, 05.03.2018


Portal Czytamy Etykiety od kilku lat zajmuje się analizą etykiet produktów spożywczych, promując te, których skład i wartość odżywczą uważa za najlepsze. 

W styczniu portal po raz kolejny przeprowadził wśród swoich czytelników plebiscyt, którego zadaniem było wyłonienie najlepszych produktów mijającego, 2017, roku. Nominacje w 10 kategoriach otrzymało 40 produktów, których skład, wartość odżywcza, opakowanie i dostępność zostały szczególnie pozytywnie ocenione przez twórców strony.

W tegorocznej edycji konkursu na swoich faworytów zagłosowało aż 8 tysięcy użytkowników portalu. Zwycięzcą w kategorii Produkt dziecięcy został Deserek jabłko banan winogrono z musli po 6. miesiącu. 

12tubek

Cała linia 12 owocowych deserków w tubkach Gerber cieszy się dużym uznaniem konsumentów – nagroda w plebiscycie portalu Czytamy Etykiety to kolejne wyróżnienie, które to potwierdza. Już wcześniej 6 pierwszych deserków z tej linii wywalczyło w kategorii Żywność dla dzieci srebrną nagrodę w plebiscycie Najlepszy Produkt – Wybór Konsumentów 2017, a niedawno złoto w tym samym konkursie otrzymało 6 nowych, wprowadzonych na rynek w ubiegłym roku, produktów z tej linii.

 

Konsumenci doceniają te produkty m.in. za wygodę użytkowania – dzięki wyjątkowemu opakowaniu łatwo można zabrać je ze sobą wszędzie: na spacer, na plac zabaw i w podróż, bez obawy, że opakowanie się stłucze czy będzie ciążyć w torebce. Zaletę deserków w tubkach Gerber stanowi także prostota składu – tworzą je wyłącznie owoce i warzywa z dodatkiem witaminy C i, w przypadku 3 produktów, musli.

Więcej na temat owocowych deserków w tubkach Gerber można znaleźć na stronie.

Czytaj dalej

Dołącz do Programu Nestlé Zdrowy Start w Przyszłość

Pozwól nam wspierać Cię naszą wiedzą i doświadczeniem na poszczególnych etapach rozwoju Twojego malucha!

Zarejestruj się!

Mamy oceniają tę treść na 5/5

:)

Mamy już zakupiony ten produkt. Na sam wygląd zapowiada się pysznie! :)

Nadal nie znalazłaś tego
Czego szukasz?

Wypróbuj naszą nową wyszukiwarkę. Zawsze znajdziesz tam coś dla siebie.