Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Topic Page - udostępnij
X

Jesteśmy z Wami od ponad 90 lat

Poznaj historię Gerber

Gerber jest jednym z największych producentów posiłków dla niemowląt i małych dzieci oraz ekspertem w ich żywieniu. Od ponad 90 lat wspieramy rodziców. Prześledź, jak zmieniała się nasza historia. Poznaj genezę logo z uśmiechniętym maluszkiem, które znajduje się na każdym produkcie Gerber.

kobieta karmiąca dziecko łyżeczką

Historia marki Gerber

Wszystkie najlepsze pomysły mają swój początek w emocjach i pragnieniach. Nie inaczej powstała marka Gerber. Idea zrodziła się z bliskiego kontaktu matki z dzieckiem, z pragnienia zadbania o zdrowie maluszka i naturalnej potrzeby rodziców do nakarmienia swojego potomka.

Dowiedz się więcej

dziecko

Dziecko z Gerbera – historia logo

Wybór logo marki to dość trudne zadanie. Musi ono pasować do filozofii marki, powinno być atrakcyjne wizualnie i dobrze, żeby zapadało w pamięć. Właśnie takie jest logo Gerber. Skąd jednak wzięła się twarz Gerbera, którą do dziś podziwiamy na słoiczkach dla dzieci? Poznajcie historię tego logotypu!

Dowiedz się więcej

karmienie dziecka

Produkty dla niemowląt, czyli marka Gerber w Polsce

Marka Gerber powstała w Ameryce, ale idea, która temu towarzyszyła, dotarła do wielu innych miejsc na świecie. Właśnie dlatego produkty Gerber powstają obecnie nie tylko w Stanach Zjednoczonych. Ich produkcja odbywa się także w Polsce – konkretnie w Rzeszowie!

Dowiedz się więcej

Mamy oceniają tę treść na 0/5
avatar
Szukaj

Nadal nie znalazłaś tego
Czego szukasz?

Wypróbuj naszą nową wyszukiwarkę. Zawsze znajdziesz tam coś dla siebie.