5 - 6 miesięcy
Artykuł
Add this post to favorites

Po 5. miesiącu

0
0 opinie

Potrzeby Twojego maluszka z każdym dniem są coraz większe. By łatwiej je zaspokoić, zgodnie z aktualnym schematem żywienia niemowląt, do jego jadłospisu możesz już wprowadzić pierwsze mięsko. Kolejność nie ma tu żadnego znaczenia – jeśli chcecie, możecie zacząć od zupki z królikiem lub cielęciną albo od obiadku ze schebem, kurczakiem czy indykiem. Kontynuujcie też poznawanie kolejnych warzywnych i owocowych kompozycji, coraz ciekawszych.

1min. czytania Paź 24, 2023
like-soups

 

Gerber Zupka jarzynowa z cielęciną teaser

po 5. miesiącu

Gerber Zupka jarzynowa z cielęciną
5
5/5

Zupka na bazie warzyw z dodatkiem cielęciny, w formie gładkiego i delikatnego przecieru. Dobry wybór dla maluchów  po 5. miesiącu życia, które są w początkowym etapie rozszerzania ich diety.

gerber rosolek drobiowo wolowy

po 5. miesiącu

Gerber Rosołek drobiowo-wołowy
5
5/5

Rosołek drobiowy wzorowany na tradycyjnej, polskiej recepturze, dostosowany do potrzeb żywieniowych maluchów po 5.miesiącu życia. Za sprawą jednolitej konsystencji dobrze sprawdzi się w ramach jednego z pierwszych stałych posiłków, tuż po przecierach warzywnych i owocowych.

 

Gerber Zupka jarzynowa z królikiem

po 5. miesiącu

Gerber Zupka jarzynowa z królikiem
5
5/5

Propozycja posiłku dla niemowląt po 5. miesiącu życia, będąca kompozycją warzyw, ziemniaków i delikatnego mięsa z królika. Jej wyrazisty smak to zasługa dodatku soku z białych winogron i koperku.

o-dinners
Gerber Krem z jasnych warzyw z kurczakiem

po 5. miesiącu

Gerber Krem z jasnych warzyw z kurczakiem
5
5/5

Obiadek stworzony z myślą o niemowlętach po 5 miesiącu życia, które rozpoczynają przygodę z rozszerzaniem diety. Połączenie kukurydzy, pasternaku, ziemniaków i mięsa z kurczaka w formie delikatnego, gładkiego przecieru.

gerber jarzynki z gotowana rybka

po 5. miesiącu

Gerber Jarzynki z gotowaną rybką
5
5/5

Rybne danie obiadowe dla maluchów po 5. miesiącu życia. Poza mięsem rybki (mintaj) dostarcza różnorodnych warzyw (marchew, pietruszka, cebula, przecier pomidorowy). W sam raz dla dzieci, które są na etapie nauki nowych smaków i konsystencji.

 

Gerber Cielęcinka z marchewką i dynią

po 5. miesiącu

Gerber Cielęcinka z marchewką i dynią
4
4/5

Pełnowartościowy obiadek dla niemowląt po 5. miesiącu życia. Zawiera warzywa (marchew, dynia), ziemniaki i cielęcinkę. Wypróbuj go razem z maluszkiem!

gerber jarzynki z krolikiem

po 5. miesiącu

Gerber Jarzynki z królikiem
5
5/5

Propozycja posiłku dla niemowląt, które ukończyły 5. miesiąc życia. Ma postać gładkiego, jednolitego przecieru z warzyw (marchew, seler, pietruszka) i delikatnego mięsa z królika. W sam raz na obiadek malucha, który rozpoczął przygodę z poznawaniem nowych smaków. 

gerber jarzynki z cielecinka

po 5. miesiącu

Gerber Jarzynki z cielęcinką
5
5/5

Urozmaicona kompozycja warzyw z cielęcinką to doskonała propozycja obiadowa dla maluchów, które ukończyły 5. miesiąc życia i są na etapie rozszerzania diety o produkty mięsne. 

 

Warzywa z delikatnym indykiem

po 5. miesiącu

Warzywa z delikatnym indykiem
5
5/5

Urozmaicona kompozycja warzyw (dynia, ziemniaki) i delikatnym mięsem z indyka to doskonała propozycja obiadowa dla maluchów, które ukończyły 5. miesiąc życia i są na etapie rozszerzania diety o produkty mięsne.

d-desserts
Benefity Nestle Baby&me
Dołącz do programu Nestlé Baby&Me!

Sprawdź, jak wiele korzyści dla Ciebie przygotowaliśmy.

rating review icon
ZOBACZ CO MYŚLĄ INNI RODZICE

Średnia ocena

0
0
0 opinie użytkowników

Oceny społeczności

 • 5 star
  0
 • 4 star
  0
 • 3 star
  0
 • 2 star
  0
 • 1 star
  0

Dodaj nową opinię