Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Topic Page - udostępnij
X

Jak rozszerzać dietę dziecka?

Rozszerzanie diety maluszka z produktami Gerber

Produkty Gerber powstały z myślą o niemowlętach i małych dzieciach. Dzięki naszemu szerokiemu asortymentowi produktów dostosowanych specjalnie do potrzeb maluchów, wprowadzanie pierwszych warzyw, owoców, mięska czy rybki do diety szkraba może być znacznie łatwiejsze i przyjemniejsze. Sprawdź, jak zdrowo i mądrze rozszerzać dietę niemowlaka oraz o czym pamiętać przed podaniem gotowego dania ze słoiczka. Dowiedz się, dlaczego na początku rozszerzania diety zaleca się by posiłki dla dzieci nie były doprawiane. Pomóż swojemu maluszkowi odkryć nowe smaki i konsystencje sięgając po produkty Gerber dostosowane także odpowiednio do wieku. Naucz dziecko dobrych nawyków żywieniowych już od pierwszych miesięcy rozszerzania diety.

Produkty Gerber - dania przeznaczone dla niemowląt i małych dzieci

Rodzicu, nadszedł czas na rozszerzenie diety Twojego maluszka. To właściwy moment, by wybrać dla dziecka produkty pochodzące ze sprawdzonych źródeł. Dzięki temu będziecie mieli pewność, że są one bezpieczne i dostosowane do wieku oraz potrzeb Waszego dziecka.

Dowiedz się więcej

Jak mądrze i zdrowo rozszerzać dietę niemowlaka?

Wasz maluszek rośnie jak na drożdżach i widzicie, że już niedługo przyjdzie czas na rozszerzanie diety? To świetnie! Poznawanie nowych smaków i zapachów to naprawdę świetna zabawa. Specjalnie dla Was w jednym miejscu zebraliśmy podstawowe informacje na ten temat.

Dowiedz się więcej

O czym należy pamiętać przed podaniem dziecku dania ze słoiczka?

Mamo, Tato – zastanawiacie się, czy słoiczki dla dzieci to dobry pomysł? Zapewne macie w głowie wiele związanych z tym pytań. Jedno z nich jest najważniejsze: jak sprawdzić, czy słoiczki dla niemowląt są dobrym wyborem? Zobacz nasze porady, by mieć pewność, że podajesz dziecku to, co najlepsze!

Dowiedz się więcej

Początki rozszerzania diety – poznaj dania dla 7. miesięcznego dziecka

Dobrze wiecie, że przez pierwsze miesiące życia dziecka najlepszym pokarmem jest mleko mamy. Po tym okresie nadchodzi czas na zmiany i rozszerzanie diety. Jesteście na tym etapie? W takim razie poznajcie przepisy dla dzieci – idealne na poznawanie nowych smaków.

Dowiedz się więcej

Żywienie niemowląt i dzieci – najważniejsze informacje o czytaniu etykiet

Przez pierwsze 6 miesięcy życia dziecka najlepszym pokarmem jest mleko mamy. Potem przychodzi czas na rozszerzanie diety! Aby ułatwić Wam ten proces sprawdźcie, czym kierować się podczas wybierania żywności dla niemowląt i starszych dzieci.

Dowiedz się więcej

Dlaczego produkty Gerber mają długi termin przydatności do spożycia?

Co sprawia, że ich zawartość się nie psuje, a zupki, gotowe obiadki i deserki na przestrzeni czasu nie tracą swoich walorów odżywczych oraz smakowych? Poznaj nasz sekret procesu produkcji i podaj swojemu maluszkowi dokładnie to, co uważasz, że będzie dla niego najlepsze!

Dowiedz się więcej

Dlaczego gotowe dania ze słoiczków są najlepsze dla niemowląt?

Dowiedz się, co warto wybrać, aby dostarczyć maluszkowi potrzebne do wzrostu i rozwoju ważne składniki odżywcze. Przekonaj się, że dzięki produktom Gerber rozszerzanie diety może być łatwe, wygodne i zdrowe!

Dowiedz się więcej

Mamy oceniają tę treść na 0/5
Szukaj

Nadal nie znalazłaś tego
Czego szukasz?

Wypróbuj naszą nową wyszukiwarkę. Zawsze znajdziesz tam coś dla siebie.