po 12. miesiącu
Produkt Gerber
Add this post to favorites

Gerber JUNIOR Batonik owocowo-zbożowy winogrona jabłko

5
5/5 7 opinie

Batonik Gerber JUNIOR winogrona jabłko to owocowo-zbożowa przekąska dla dziecka po 12. miesiącu życia. Produkt może sprawdzić się podczas nauki samodzielnego jedzenia oraz ćwiczenia gryzienia.

rossman

Rossmann

ODKRYJ ZALETY PRODUKTU

 

Gerber JUNIOR Batonik owocowo-zbożowy Winogrona jabłko to produkt dla JUNIORA, który skończył już roczek. Batonik zgodnie z przepisami prawa nie zawiera substancji konserwujących i barwników, a dodatkowo jest idealną przekąską do nauki samodzielnego jedzenia oraz do ćwiczenia gryzienia.

Gerber JUNIOR Batonik owocowo-zbożowy Winogrona jabłko
rating review icon

ZOBACZ CO MYŚLĄ INNI RODZICE

Średnia ocena

5
5
7 opinie użytkowników

Oceny społeczności

 • 5 star
  7
 • 4 star
  0
 • 3 star
  0
 • 2 star
  0
 • 1 star
  0

Dodaj nową opinię

5
SANDRA Wrz 22, 2020

Mieliśmy okazję przetestować mleko, znakomicie się sprawdza przy moim niejadku, jest pełnowartościowe, odżywcze, przede wszystkim smakuje mojej córce. Polecam mamom chorowitym dzieciom i niejadkom

5
Marzena Sier 15, 2020

Ostatnio mieliśmy okazję przetestować batonik owocowo-zbożowy Winogrona jabłka, za co bardzo dziękujęmy. Batonik ten idealnie się sprawdza do nauki samodzielnego jedzenia i ćwiczenia gryzienia. Istotne dla mnie jest, że batonik ten nie zawiera substancji

5
Tomasz Sier 13, 2020

Batonik owocowo zbożowy Winogrona jabłko od razu posmakował mojemu synkowi. Przekąska ta idealnie się sprawdza podczas spaceru, w podrózy. Batonik ten jest idealny do nauki samodzielnego jedzenia i gryzienia.