Style - produkty

CSS - Node Type Product

Produkty - udostępnij
X

Gerber

Gerber JUNIOR Batonik owocowo-zbożowy Jagoda czarna porzeczka

Batonik Gerber JUNIOR Jagoda czarna porzeczka to owocowo-zbożowa przekąska dla dziecka po 12. miesiącu życia. Produkt może sprawdzić się podczas nauki samodzielnego jedzenia oraz ćwiczenia gryzienia.

 rossmannKup online 

po 12. miesiącu

  ODKRYJ ZALETY PRODUKTU

  Gerber JUNIOR Batonik owocowo-zbożowy Jagoda czarna porzeczka to produkt dla JUNIORA, który skończył już roczek. Batonik zgodnie z przepisami prawa nie zawiera substancji konserwujących i barwników, a dodatkowo jest idealną przekąską do nauki samodzielnego jedzenia oraz do ćwiczenia gryzienia.

  Tabela wartości odżywczych i składniki produktu
  Gramatura
  Sposób przygotowania
  Zachowaj zasady bezpieczeństwa
  Warto wiedzieć
  Mamy oceniają tę treść na 5/5
  avatar
  avatar

  Jagoda- czarna porzeczka- nasz ulubiony smak.

  Zdecydowany faworyt mojego synka to batonik o smaku jagoda-czarna porzeczka. Pozostałe smaki nie zrobiły takiej "furrory". Zdecydowanie zakupię ponownie- szybka i przede wszystkim zdrowa przekąska.

  avatar

  Zdrowa, pełnowartościowa przekąska

  Ostatnio mieliśmy okazję przetestować batonik owocowo-zbożowy Jagoda, czarna porzeczka, za co bardzo dziękujęmy. Synkowi bardzo smakowała ta przekąska. Istotne dla mnie jest, że batonik ten nie zawiera substancji konserwujących i barwników. Batonik ten idealnie się sprawdza do nauki samodzielnego jedzenia i ćwiczenia gryzienia. Polecam z całego serca.

  avatar

  Pyszny batonik owocowo-zbożowy

  Batonik owocowo-zbożowy jagoda czarna porzeczka posmakował od razu mojemu synkowi. Przekąska ta idealnie się sprawdza podczas spaceru i podróży. Jest idealna do nauki jedzenia i gryzienia. Polecam

  avatar

  Smaczny batonik

  Ten batonik zyskał u nas nr 1 po testach :) Już w pierwszym dniu, gdy tylko otrzymałam przesyłkę córeczka zjadła batonika całego że smakiem :) nasz ranking po przetestowaniu trzech batonikow wygląda tak: 1. Jagoda czarna porzeczka 2. Banan wisnia 3. Winogrona jabłko Polecamy batoniki innym dzieciom.

  avatar

  Bardzo dobry

  Bardzo fajny pomysł na batoniki dla dzieci. Ku mojemu zaskoczeniu batonik smakował córce. Chętnie kupię ich więcej :)

  Szukaj

  Nadal nie znalazłaś tego
  Czego szukasz?

  Wypróbuj naszą nową wyszukiwarkę. Zawsze znajdziesz tam coś dla siebie.