po 12. miesiącu
Produkt Gerber
Add this post to favorites

Gerber JUNIOR Batonik owocowo-zbożowy jagoda czarna porzeczka

5
5/5 8 opinie

Batonik Gerber JUNIOR jagoda czarna porzeczka to owocowo-zbożowa przekąska dla dziecka po 12. miesiącu życia. Produkt może sprawdzić się podczas nauki samodzielnego jedzenia oraz ćwiczenia gryzienia.

 

rossman

Rossmann

ODKRYJ ZALETY PRODUKTU

 

Gerber JUNIOR Batonik owocowo-zbożowy Jagoda czarna porzeczka to produkt dla JUNIORA, który skończył już roczek. Batonik zgodnie z przepisami prawa nie zawiera substancji konserwujących i barwników, a dodatkowo jest idealną przekąską do nauki samodzielnego jedzenia oraz do ćwiczenia gryzienia.

banner gerber junior batonik
rating review icon

ZOBACZ CO MYŚLĄ INNI RODZICE

Średnia ocena

5
5
8 opinie użytkowników

Oceny społeczności

 • 5 star
  8
 • 4 star
  0
 • 3 star
  0
 • 2 star
  0
 • 1 star
  0

Dodaj nową opinię

5
Wioletta Paź 17, 2020

Zdecydowany faworyt mojego synka to batonik o smaku jagoda-czarna porzeczka. Pozostałe smaki nie zrobiły takiej "furrory". Zdecydowanie zakupię ponownie- szybka i przede wszystkim zdrowa przekąska.

5
Marzena Sier 15, 2020

Ostatnio mieliśmy okazję przetestować batonik owocowo-zbożowy Jagoda, czarna porzeczka, za co bardzo dziękujęmy. Synkowi bardzo smakowała ta przekąska. Istotne dla mnie jest, że batonik ten nie zawiera substancji konserwujących i barwników. Batonik ten id

5
Tomasz Sier 13, 2020

Batonik owocowo-zbożowy jagoda czarna porzeczka posmakował od razu mojemu synkowi. Przekąska ta idealnie się sprawdza podczas spaceru i podróży. Jest idealna do nauki jedzenia i gryzienia. Polecam