po 12. miesiącu
Produkt Gerber
Add this post to favorites

Gerber Junior Bukiet warzyw z indykiem i batatami

0
0 opinie

Z myślą o maluszkach po 12. miesiącu życia stworzyliśmy urozmaicone danie obiadowe, które może pomóc im odkrywać nowe smaki. Nasza propozycja to ciekawe połączenie m.in. marchewki, batatów, ziemniaczków, pietruszki, kalafiora i kukurydzy z delikatnym mięskiem indyka. Dzięki większej porcji łatwiej będzie sprostać rosnącym potrzebom żywieniowym Juniora i dostarczyć do jego jadłospisu potrzebną porcję warzyw.

ODKRYJ ZALETY PRODUKTU

 

Bukiet warzyw z indykiem i batatami to posiłek, który powstał z myślą o maluszkach, które skończyły roczek. Nasza obiadowa propozycja jest połączeniem pomarańczowych, białych i żółtych warzyw z delikatnym mięskiem indyka. Składniki, z których powstał bukiet warzyw z indykiem, spełniają rygorystyczne normy żywności dla najmłodszych. Serwując dziecku tak urozmaicony posiłek, możesz pomóc mu kształtować dobre nawyki żywieniowe i odkrywać nowe smaki. Zgodnie z przepisami prawa żywność dla dzieci nie zawiera dodanych substancji konserwujących i barwników. Jedna porcja stanowi aż 250 g. Dzięki niej łatwiej będzie Ci sprostać rosnącym potrzebom żywieniowym Twojego Juniora.

Czy wiesz, że…
Wskazanie wieku, od którego można podawać produkt maluszkowi to gwarancja, że przeznaczony jest specjalnie dla dzieci do 3 lat?

banner Gerber Bukiet warzyw
Benefity Nestle Baby&me
Dołącz do programu Nestlé Baby&Me!

Sprawdź, jak wiele korzyści dla Ciebie przygotowaliśmy.

rating review icon
ZOBACZ CO MYŚLĄ INNI RODZICE

Średnia ocena

0
0
0 opinie użytkowników

Oceny społeczności

 • 5 star
  0
 • 4 star
  0
 • 3 star
  0
 • 2 star
  0
 • 1 star
  0

Dodaj nową opinię