Style - produkty

CSS - Node Type Product

Produkty - udostępnij
X

Gerber

Gerber Bukiet warzyw z indykiem i batatami

Z myślą o maluszkach po 12. miesiącu życia stworzyliśmy urozmaicone danie obiadowe, które może pomóc im odkrywać nowe smaki. Nasza propozycja to ciekawe połączenie m.in. marchewki, batatów, ziemniaczków, pietruszki, kalafiora i kukurydzy z delikatnym mięskiem indyka. Dzięki większej porcji łatwiej będzie sprostać rosnącym potrzebom żywieniowym Juniora i dostarczyć do jego jadłospisu potrzebną porcję warzyw.

  ODKRYJ ZALETY PRODUKTU

  Bukiet warzyw z indykiem i batatami to posiłek, który powstał z myślą o maluszkach, które skończyły roczek. Nasza obiadowa propozycja jest połączeniem pomarańczowych, białych i żółtych warzyw z delikatnym mięskiem indyka. Składniki, z których powstał bukiet warzyw z indykiem, spełniają rygorystyczne normy żywności dla najmłodszych. Serwując dziecku tak urozmaicony posiłek, możesz pomóc mu kształtować dobre nawyki żywieniowe i odkrywać nowe smaki. Produkt zgodnie z przepisami prawa nie zawiera substancji konserwujących i barwników. Jedna porcja stanowi aż 250 g. Dzięki niej łatwiej będzie Ci sprostać rosnącym potrzebom żywieniowym Twojego Juniora.

  Czy wiesz, że…
  Wskazanie wieku, od którego można podawać produkt maluszkowi to gwarancja, że przeznaczony jest specjalnie dla dzieci do 3 lat?

  Gerber Bukiet warzyw z indykiem i batatami dla dzieci po 12 miesiącu

  Tabela wartości odżywczych i składniki produktu
  Gramatura
  Sposób przygotowania
  Zachowaj zasady bezpieczeństwa
  Poznaj wszystkie produkty linii Gerber
  Mamy oceniają tę treść na 0/5
  avatar
  Szukaj

  Nadal nie znalazłaś tego
  Czego szukasz?

  Wypróbuj naszą nową wyszukiwarkę. Zawsze znajdziesz tam coś dla siebie.