MyFeed Personalized Content

Obiadki Gerber

Obiadki Gerber

Gerber

Obiadki Gerber

Obiadki Gerber to produkty dla dzieci, które mogą być podawane po 4 miesiącu życia niemowląt jako samodzielne dania lub traktowane jako składnik posiłku.

Czas na obiadki dla dzieci

Obiadki Gerber są przeznaczone dla dzieci już od 4. miesiąca życia, mogą być podawane dziecku jako samodzielne dania lub (w przypadku przecierów warzywnych) traktowane jako składnik posiłku. Ich cechą charakterystyczną jest różnorodność składników i bogata gama smaków. Obiadki dla dzieci Gerber mogą stanowić nieocenioną pomoc w urozmaicaniu diety maluchów. Przed podaniem dania maluszkowi wystarczy obiadek lekko podgrzać.

Obiadek dla dziecka – jaki wybrać?

W grupie produktów rodzice znajdą obiadki dla dzieci już od 4. miesiąca życia. Obiadki dla dzieci różnią się od siebie składem, konsystencją oraz gramaturą. Dla najmłodszych dzieci zalecane są obiadki jednoskładnikowe, najczęściej warzywne, o gładkiej konsystencji. Nieco starszym dzieciom zaleca się rozszerzanie diety o posiłki zawierające wysokiej jakości mięso a następnie a dania z rybą. Natomiast obiadki dla starszych dzieci często zawierają w składzie dodatkowo makarony, kasze oraz większe kawałki warzyw, dzięki którym dzieci uczą się gryzienia i przeżuwania pokarmów, co ułatwi im w przyszłości przejście na pokarmy stałe.

Wybór obiadków dla niemowlaka należy dostosować do wieku i umiejętności jedzenia dziecka:

Moja Pierwsza Łyżeczka – warzywne obiadki przeznaczone dla dzieci po 4. miesiącu życia, idealne na początek nauki warzywnych smaków. Mają postać gładkich przecierów o delikatnym smaku.
Gerber po 6. m.ż. – obiadki przeznaczone do dalszego rozszerzania diety, bazujące na warzywach, wzbogacone o wysokiej jakości mięso (aż 5 gatunków), ryby (mintaj i łosoś) oraz produkty zbożowe (ryż, kasza)
JUNIOR – obiadki dla starszych dzieci po 12. miesiącu życia, stanowiące pełnowartościowe posiłki zawierające większe kawałki (warzyw, makaronu, kaszy, ryżu, ryb czy mięska) idealne do nauki żucia i gryzienia.

Pełną listę produktów z tej kategorii prezentujemy poniżej.

WALORY PRODUKTU

Obiadki już po 4. miesiącu

Nauka różnorodnych smaków

Skład oraz konsystencja posiłków dostosowana do wieku dziecka

Podawać po lekkim podgrzaniu

CZY WIESZ, ŻE...?

obiadek

Skład i konsystencja

każdego z posiłków Gerber jest idealnie dostosowana do wieku, zmieniających się potrzeb żywieniowych i umiejętności jedzenia maluszka.

Polecane produkty
Odkryj nasze produkty
marchewka gerber

po 4. miesiącu

Gerber Marchewka

Marchewka dla niemowlaka to jedno z najlepszych i najzdrowszych dań. Sprawdź nasz jednoskładnikowy i delikatny przecier warzywny z marchewki niezawierający soli.

delikatne jarzynki

po 4. miesiącu

Gerber Delikatne jarzynki

Trzyskładnikowy, delikatny przecier warzywny (marchew, pietruszka, seler) o łagodnym smaku. Idealnie sprawdzi się w ramach jednego z pierwszych bezmlecznych posiłków dla niemowląt po 4. miesiącu życia. Nie zawiera dodatku soli.

gerber jarzynki z cielecinka

po 5. miesiącu

Gerber Jarzynki z cielęcinką

Urozmaicona kompozycja warzyw z cielęcinką to doskonała propozycja obiadowa dla maluchów, które ukończyły 5. miesiąc życia i są na etapie rozszerzania diety o produkty mięsne. 

 

Warzywa z delikatnym indykiem w pomidorach

po 6. miesiącu

Gerber Warzywa z delikatnym indykiem w pomidorach

Urozmaicona kompozycja warzyw i delikatnym mięsem z indyka to doskonała propozycja obiadowa dla maluchów, które ukończyły 6. miesiąc życia i są na etapie rozszerzania diety o produkty mięsne. 

Gerber Delikatny Kurczak

po 6. miesiącu

Gerber Delikatny kurczak

Gotowane mięso z udek kurczaka w zmiksowanej formie. Produkt stworzony z myślą o niemowlętach po 6. miesiącu życia. Nie należy go stosować jako samodzielnego posiłku, a jedynie jako dodatek do przecieru warzywnego lub zupki.

rybka_z_ziemniaczkami_cukinia_i_brokulami_kv

po 6. miesiącu

Gerber Rybka z ziemniaczkami, cukinią i brokułami

Ciekawa propozycja obiadku dla malucha,  który jest na etapie rozszerzania diety. Bazuje na warzywach i ziemniakach, wzbogaconych o wysokiej jakości rybę (mintaja). Podawana regularnie sprzyja akceptacji smaku ryby.

delikatne jarzynki

po 4. miesiącu

Gerber Delikatne jarzynki

Trzyskładnikowy, delikatny przecier warzywny (marchew, pietruszka, seler) o łagodnym smaku. Idealnie sprawdzi się w ramach jednego z pierwszych bezmlecznych posiłków dla niemowląt po 4. miesiącu życia. Nie zawiera dodatku soli.

gerber jarzynki z delikatnym schabem

po 8. miesiącu

Gerber Jarzynki z delikatnym schabem

Propozycja dania obiadowego, inspirowanego kuchnią polską, stworzona z myślą o maluchach po 8. miesiącu życia. Stanowi połączenie warzyw (marchew, pietruszka, zielony groszek) z ziemniakami, makaronem i schabem. Wszystko to dostosowane do potrzeb małych brzuszków.

Delikatne warzywa ze schabikiem i śliwką

po 6. miesiącu

Gerber Delikatne warzywa ze schabikiem i śliwką

Tradycyjne, polskie danie w dziecięcym wydaniu, dostosowane do potrzeb żywieniowych maluchów po 6. miesiącu życia. Odpowiednia, gładka konsystencja odpowiada umiejętnościom jedzenia dziecka na tym etapie życia.

gerber jarzynki z krolikiem

po 5. miesiącu

Gerber Jarzynki z królikiem

Propozycja posiłku dla niemowląt, które ukończyły 5. miesiąc życia. Ma postać gładkiego, jednolitego przecieru z warzyw (marchew, seler, pietruszka) i delikatnego mięsa z królika. W sam raz na obiadek malucha, który rozpoczął przygodę z poznawaniem nowych smaków. 

gerber jarzynki z gotowana rybka

po 5. miesiącu

Gerber Jarzynki z gotowaną rybką

Rybne danie obiadowe dla maluchów po 5. miesiącu życia. Poza mięsem rybki (mintaj) dostarcza różnorodnych warzyw (marchew, pietruszka, cebula, przecier pomidorowy). W sam raz dla dzieci, które są na etapie nauki nowych smaków i konsystencji.