Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

CSS - samples

CSS - asortyment marki

CSS - Node Type Product

dania Gerber w słoiczkach

Gerber

Obiadki Gerber

Obiadki Gerber to produkty dla dzieci, które mogą być podawane po 4 miesiącu życia niemowląt jako samodzielne dania lub traktowane jako składnik posiłku.

Czas na obiadki dla dzieci

Obiadki Gerber są przeznaczone dla dzieci już od 4. miesiąca życia, mogą być podawane dziecku jako samodzielne dania lub (w przypadku przecierów warzywnych) traktowane jako składnik posiłku. Ich cechą charakterystyczną jest różnorodność składników i bogata gama smaków. Obiadki dla dzieci Gerber mogą stanowić nieocenioną pomoc w urozmaicaniu diety maluchów. Przed podaniem dania maluszkowi wystarczy obiadek lekko podgrzać.

Obiadek dla dziecka – jaki wybrać?

W grupie produktów rodzice znajdą obiadki dla dzieci już od 4. miesiąca życia. Obiadki dla dzieci różnią się od siebie składem, konsystencją oraz gramaturą. Dla najmłodszych dzieci zalecane są obiadki jednoskładnikowe, najczęściej warzywne, o gładkiej konsystencji. Nieco starszym dzieciom zaleca się rozszerzanie diety o posiłki zawierające wysokiej jakości mięso a następnie a dania z rybą. Natomiast obiadki dla starszych dzieci często zawierają w składzie dodatkowo makarony, kasze oraz większe kawałki warzyw, dzięki którym dzieci uczą się gryzienia i przeżuwania pokarmów, co ułatwi im w przyszłości przejście na pokarmy stałe.

Wybór obiadków dla niemowlaka należy dostosować do wieku i umiejętności jedzenia dziecka:

  • Moja Pierwsza Łyżeczka – warzywne obiadki przeznaczone dla dzieci po 4. miesiącu życia, idealne na początek nauki warzywnych smaków. Mają postać gładkich przecierów o delikatnym smaku.
  • Gerber po 6. m.ż. – obiadki przeznaczone do dalszego rozszerzania diety, bazujące na warzywach, wzbogacone o wysokiej jakości mięso (aż 5 gatunków), ryby (mintaj i łosoś) oraz produkty zbożowe (ryż, kasza)
  • JUNIOR – obiadki dla starszych dzieci po 12. miesiącu życia, stanowiące pełnowartościowe posiłki zawierające większe kawałki (warzyw, makaronu, kaszy, ryżu, ryb czy mięska) idealne do nauki żucia i gryzienia.

Pełną listę produktów z tej kategorii prezentujemy poniżej.

Walory produktu

  • Obiadki już po 4. miesiącu

  • Skład oraz konsystencja posiłków dostosowana do wieku dziecka

  • Nauka różnorodnych smaków

  • Podawać po lekkim podgrzaniu

Czy wiesz, że...?

obiadek Gerber

Skład i konsystencja

każdego z posiłków Gerber jest idealnie dostosowana do wieku, zmieniających się potrzeb żywieniowych i umiejętności jedzenia maluszka.

Odkryj nasze produkty
Mamy oceniają tę treść na 0/5
avatar
Szukaj

Nadal nie znalazłaś tego
Czego szukasz?

Wypróbuj naszą nową wyszukiwarkę. Zawsze znajdziesz tam coś dla siebie.