Obiadki Gerber

obiadki

ikonkyikonkyikonkyikonkyikonkyikonkyikonkyikonky

Gerber

Obiadki Gerber

Obiadki Gerber to produkty dla dzieci, które mogą być podawane po 4 miesiącu życia niemowląt jako samodzielne dania lub traktowane jako składnik posiłku.

Czas na obiadki dla dzieci

Obiadki Gerber są przeznaczone dla dzieci już od 4. miesiąca życia, mogą być podawane dziecku jako samodzielne dania lub (w przypadku przecierów warzywnych) traktowane jako składnik posiłku. Ich cechą charakterystyczną jest różnorodność składników i bogata gama smaków. Obiadki dla dzieci Gerber mogą stanowić nieocenioną pomoc w urozmaicaniu diety maluchów. Przed podaniem dania maluszkowi wystarczy obiadek lekko podgrzać.

Obiadek dla dziecka – jaki wybrać?

W grupie produktów rodzice znajdą obiadki dla dzieci już od 4. miesiąca życia. Obiadki dla dzieci różnią się od siebie składem, konsystencją oraz gramaturą. Dla najmłodszych dzieci zalecane są obiadki jednoskładnikowe, najczęściej warzywne, o gładkiej konsystencji. Nieco starszym dzieciom zaleca się rozszerzanie diety o posiłki zawierające wysokiej jakości mięso a następnie a dania z rybą. Natomiast obiadki dla starszych dzieci często zawierają w składzie dodatkowo makarony, kasze oraz większe kawałki warzyw, dzięki którym dzieci uczą się gryzienia i przeżuwania pokarmów, co ułatwi im w przyszłości przejście na pokarmy stałe.

Wybór obiadków dla niemowlaka należy dostosować do wieku i umiejętności jedzenia dziecka:

Moja Pierwsza Łyżeczka – warzywne obiadki przeznaczone dla dzieci po 4. miesiącu życia, idealne na początek nauki warzywnych smaków. Mają postać gładkich przecierów o delikatnym smaku.
Gerber po 6. m.ż. – obiadki przeznaczone do dalszego rozszerzania diety, bazujące na warzywach, wzbogacone o wysokiej jakości mięso (aż 5 gatunków), ryby (mintaj i łosoś) oraz produkty zbożowe (ryż, kasza)
JUNIOR – obiadki dla starszych dzieci po 12. miesiącu życia, stanowiące pełnowartościowe posiłki zawierające większe kawałki (warzyw, makaronu, kaszy, ryżu, ryb czy mięska) idealne do nauki żucia i gryzienia.

Pełną listę produktów z tej kategorii prezentujemy poniżej.

WALORY PRODUKTU

Obiadki już po 4. miesiącu

Nauka różnorodnych smaków

Skład oraz konsystencja posiłków dostosowana do wieku dziecka

Podawać po lekkim podgrzaniu

CZY WIESZ, ŻE...?

obiadek

Skład i konsystencja

każdego z posiłków Gerber jest idealnie dostosowana do wieku, zmieniających się potrzeb żywieniowych i umiejętności jedzenia maluszka.

Odkryj nasze produkty

marchewka gerber

5 - 6 miesięcy

Gerber Marchewka

Marchewka dla niemowlaka to jedno z najlepszych i najzdrowszych dań. Sprawdź nasz jednoskładnikowy i delikatny przecier warzywny z marchewki niezawierający soli.

delikatne jarzynki

5 - 6 miesięcy

Gerber Delikatne jarzynki

Trzyskładnikowy, delikatny przecier warzywny (marchew, pietruszka, seler) o łagodnym smaku.

gerber jarzynki z cielecinka

5 - 6 miesięcy

Gerber Jarzynki z cielęcinką

Urozmaicona kompozycja warzyw z cielęcinką to doskonała propozycja obiadowa dla maluchów, które ukończyły 5. miesiąc życia i są na etapie rozszerzania diety o produkty mięsne. 

 

Gerber Dynia

5 - 6 miesięcy

Gerber Dynia

Jednoskładnikowy, delikatny przecier warzywny o łagodnym smaku. Idealnie sprawdzi się w ramach pierwszego bezmlecznego posiłku dla niemowląt po 4. miesiącu życia.

brokuly gerber

5 - 6 miesięcy

Gerber Brokuły

Jednoskładnikowy, delikatny przecier warzywny Gerber Brokuły o łagodnym smaku. Idealnie sprawdzi się w ramach pierwszego bezmlecznego posiłku dla niemowląt po 4.

gerber jarzynki z gotowana rybka

5 - 6 miesięcy

Gerber Jarzynki z gotowaną rybką

Rybne danie obiadowe dla maluchów po 5. miesiącu życia. Poza mięsem rybki (mintaj) dostarcza różnorodnych warzyw (marchew, pietruszka, cebula, przecier pomidorowy).

indyk z dynia i ziemniaczkami

5 - 6 miesięcy

Gerber Indyk z dynią i ziemniaczkami

Urozmaicona kompozycja warzyw (dynia, pietruszka) z ziemniakami i delikatnym mięsem z indyka to doskonała propozycja obiadowa dla maluchów, które ukończyły 5.

krem z jasnych warzyw z kurczakiem

5 - 6 miesięcy

Gerber Krem z jasnych warzyw z kurczakiem

Obiadek stworzony z myślą o niemowlętach po 5 miesiącu życia, które rozpoczynają przygodę z rozszerzaniem diety.

gerber jarzynki z krolikiem

5 - 6 miesięcy

Gerber Jarzynki z królikiem

Propozycja posiłku dla niemowląt, które ukończyły 5. miesiąc życia.