Style - produkty

Produkty - udostępnij
X

Kaszki Nestlé produkty dla niemowląt i małych dzieci

Nestlé Kaszka mleczno-ryżowa banan jabłko gruszka

Kaszka na bazie mleka modyfikowanego i ziaren ryżu, z dodatkiem owoców - jabłka, banana i gruszki - dostosowana do wymagań żywieniowych dzieci po 6. miesiącu życia

geminiKup online geminiKup online mlekolandia.plKup online allegroKup online

po 6. miesiącu

Warto wiedzieć
Wartość odżywcza i skład produktu
Dodatkowe informacje
Mamy oceniają tę treść na 5/5

Ulubiona kaszka naszej córeczki. Zajada się nią ze smakiem. Łatwa w przygotowaniu. Konsystencja idealna. Polecam

Nasza Córeczka wprost uwielbia ten smak kaszki cały kubeczek znika w mig. Kaszka jest bardzo wartościowa i co ważne nie jest słodka. Bardzo przyjemna konsystencja. Zalewamy wodą o temperaturze 40 stopni więc można od razu zajadać. Wygodne strunowe zamknięcie którego nie ma u konkurencji. Zaczynamy dzień z kaszką nestle bo śniadanie to najważniejszy posiłek dnia.

Bardzo dziękujemy za możliwość testowania kaszek :) córeczka polubiła wszystkie kaszki a mama była zmuszona dokupić, gdyż już kaszka musi zostać w codziennym spożyciu :)

Kaszki mleczno-ryżowe okazały się ulubionym przysmakiem mojego dziecka.Ciekawe połączenie owoców sprawiło, że moja pociecha wprost je uwielbia.Dzięki kaszkom wzbogacił się jadłospis mojego dziecka i moje maleństwo poznało nowe smaki.

Kaszka mleczno-ryżowa o smaku banan,jabłko,gruszka okazała się świetnym posiłkiem dla mojej pociechy.Zdecydowanie przypadła do gustu mojej córeczce.Pyszny pełnowartościowy posiłek dla mojego maluszka!

Szukaj

Nadal nie znalazłaś tego
Czego szukasz?

Wypróbuj naszą nową wyszukiwarkę. Zawsze znajdziesz tam coś dla siebie.