po 9. miesiącu
Produkt Kaszki Nestlé – produkty dla niemowląt i małych dzieci
Add this post to favorites

Nestlé Kaszka mleczno-ryżowa 5 owoców

5
5/5 4 opinie

Pełnowartościowy, bezglutenowy posiłek o smaku owocowym dostosowany do potrzeb i możliwości niemowląt oraz małych dzieci. Kaszka mleczno-ryżowa 5 owoców od Nestlé zawiera immunoskładniki* (cynk, żelazo, witaminy A** i C), żelazo, jod, ALA (omega-3), aż 11 witamin oraz kultury bakterii Bifidobacterium lactis. 

Odkryj zalety kaszki mleczno-ryżowej 5 owoców

 

Twój maluszek skończył już 9 miesięcy? Podaj mu kaszkę mleczno-ryżową 5 owoców, która jest pełnowartościowym bezglutenowym posiłkiem dopasowanym do potrzeb oraz możliwości niemowląt i małych dzieci. Aby ją przygotować, wystarczy dodać wodę!

Już jedna porcja kaszki Nestlé 5 owoców dostarcza ponad 50% dziennego zapotrzebowania dziecka na żelazo, które jest ważne dla rozwoju funkcji poznawczych, a witamina C wspomaga jego wchłanianie. W składzie znajdują się również immunoskładniki* wspierające układ odpornościowy, kultury bakterii Bifidobacterium lactis, które naturalnie zasiedlają przewód pokarmowy dzieci karmionych piersią, ALA wspierający rozwój mózgu oraz aż 11 witamin! 

 

Nestlé Kaszka mleczno-ryżowa 5 owoców

 

Benefity Nestle Baby&me
Dołącz do programu Nestlé Baby&Me!

Sprawdź, jak wiele korzyści dla Ciebie przygotowaliśmy.

rating review icon
ZOBACZ CO MYŚLĄ INNI RODZICE

Średnia ocena

5
5
4 opinie użytkowników

Oceny społeczności

 • 5 star
  4
 • 4 star
  0
 • 3 star
  0
 • 2 star
  0
 • 1 star
  0

Dodaj nową opinię

5
Marek Marz 30, 2020

kaszka pyszna mój syn ją codziennie na śniadanie i jest mega zadowolony jak ja tylko widzi od razu pojawia sie uśmiech na jego twarzy

5
Magdalena Marz 15, 2020

Mój młodszy syn do nich nie należy, ale zjadł że smakiem do wylizania miseczki prawie, a i 7latek który nie lubię przetworów mlecznych spróbował i zjadł z uśmiechem.

5
Monika Marz 13, 2020

Syn ma niespełna 2lata i lubi kaszki. Pierwszy raz próbował ten kaszki i mu zasmakowała. Na kolację zjadł dwie porcje. Będę musiała spróbować innych kaszek może z lini bio.