Style - produkty

CSS - Node Type Product

Produkty - udostępnij
X

Kaszki Nestlé – produkty dla niemowląt i małych dzieci

Nestlé Kaszka mleczno-ryżowa 5 owoców

Pełnowartościowy, bezglutenowy posiłek o smaku owocowym dostosowany do potrzeb i możliwości niemowląt oraz małych dzieci. Kaszka mleczno-ryżowa 5 owoców od Nestlé zawiera immunoskładniki* (cynk, żelazo, witaminy A** i C), żelazo, jod, ALA (omega-3), aż 11 witamin oraz kultury bakterii Bifidobacterium lactis. 

geminiKup onlinemlekolandia.plKup online rossmannKup onlinedrogeria-waptekaKup online

po 9. miesiącu

  Odkryj zalety kaszki mleczno-ryżowej 5 owoców

  Twój maluszek skończył już 9 miesięcy? Podaj mu kaszkę mleczno-ryżową 5 owoców, która jest pełnowartościowym bezglutenowym posiłkiem dopasowanym do potrzeb oraz możliwości niemowląt i małych dzieci. Aby ją przygotować, wystarczy dodać wodę!

  Już jedna porcja kaszki Nestlé 5 owoców dostarcza ponad 50% dziennego zapotrzebowania dziecka na żelazo, które jest ważne dla rozwoju funkcji poznawczych, a witamina C wspomaga jego wchłanianie. W składzie znajdują się również immunoskładniki* wspierające układ odpornościowy, kultury bakterii Bifidobacterium lactis, które naturalnie zasiedlają przewód pokarmowy dzieci karmionych piersią, ALA wspierający rozwój mózgu oraz aż 11 witamin! 

  Kaszka mleczno-ryżowa 5 owoców od Nestle

  Tabela wartości odżywczych i składniki produktu
  Tabela karmienia
  Gramatura
  Sposób przygotowania
  Zachowaj zasady bezpieczeństwa
  Warto wiedzieć
  Ważna informacja
  Mamy oceniają tę treść na 4.83/5
  avatar
  avatar

  Dobra

  Smakuje mojemu synkowi tylko po co TEN CUKIER w składzie już na 3 miejscu w spisie???? Nie można bez dodawania cukru?

  avatar

  uśmiech na jej widok

  kaszka pyszna mój syn ją codziennie na śniadanie i jest mega zadowolony jak ja tylko widzi od razu pojawia sie uśmiech na jego twarzy

  avatar

  Polecam dla niejadka

  Mój młodszy syn do nich nie należy, ale zjadł że smakiem do wylizania miseczki prawie, a i 7latek który nie lubię przetworów mlecznych spróbował i zjadł z uśmiechem.

  avatar

  Kaszka po 9m 5owocow

  Syn ma niespełna 2lata i lubi kaszki. Pierwszy raz próbował ten kaszki i mu zasmakowała. Na kolację zjadł dwie porcje. Będę musiała spróbować innych kaszek może z lini bio.

  avatar

  Wieloowocowy smak przypadł do gustu małemu konsumentowi. Syn je jawaapdwm chętnie. Smak, zapach, konsystencja wszystko na plus.

  Szukaj

  Nadal nie znalazłaś tego
  Czego szukasz?

  Wypróbuj naszą nową wyszukiwarkę. Zawsze znajdziesz tam coś dla siebie.