ODKRYJ ZALETY PRODUKTU
Kaszka do picia o smaku wieloowocowym dzięki swojej płynnej konsystencji jest wyjątkowo wygodna w użyciu. Wystarczy przelać ją do butelki lub kubeczka i podać dziecku. Możesz ją serwować zarówno w temperaturze pokojowej, jak i po lekkim podgrzaniu. Produkt przed otwarciem nie wymaga przechowywania w lodówce dzięki odpowiedniej obróbce termicznej, jaką jest sterylizacja. Powstał z myślą o niemowlętach po 6. miesiącu życia i małych dzieciach, aby dostarczać im korzyści płynących z mleka i zbóż.


Składniki:
mleko odtłuszczone 46%, woda, hydrolizowana mąka pszenna 6,2%, skrobia kukurydziana, zagęszczone soki owocowe 3,1% (jabłkowy, winogronowy, pomarańczowy i gruszkowy), oleje roślinne (słonecznikowy, kokosowy, rzepakowy), maltodekstryna, śmietanka, składniki mineralne (węglan wapnia, fumaran żelaza (II), siarczan cynku, jodek potasu), witaminy (C, E, niacyna, kwas pantotenowy, B1, A, B6, B2, kwas foliowy, K, biotyna, D, B12), aromaty.
W jednym opakowaniu znajdziesz dwie wieloowocowe kaszki do picia – każda o pojemności 250 ml. Produkt sterylizowany, pakowany w atmosferze ochronnej.

Zawartość netto: 500 ml (2x250 ml)
Otwórz kartonik z kaszką do picia.
Przelej produkt do butelki lub kubeczka dziecka.
Podawaj dziecku kaszkę w temperaturze pokojowej lub po lekkim podgrzaniu.
Przechowuj w suchym, chłodnym i zacienionym miejscu.
Nie zamrażaj. Nie przechowuj resztek podgrzanego jedzenia.
Nie spożywać, jeśli opakowanie jest uszkodzone.
Po otwarciu przechowuj w lodówce nie dłużej niż 24 godziny.
Najlepiej spożyć przed: patrz wierzch opakowania jednostkowego.
- Jeśli Twojemu maluszkowi posmakowała Kaszka do picia wieloowocowa, możesz zaproponować mu również nasze inne kaszki zbożowe – mleczne oraz bez dodatku mleka.
- Małe brzuszki to wielkie potrzeby, dlatego pamiętaj, że dla zdrowia dziecka ważna jest urozmaicona i zbilansowana dieta oraz zdrowy tryb życia.

Ze względu na indywidualne tempo rozwoju Twojego dziecka skonsultuj z lekarzem moment wprowadzania kaszki oraz innych produktów do diety dziecka. Podawanie pokarmów mlecznych, najlepiej karmienie piersią, powinno być kontynuowane tak długo, jak to jest możliwe.