Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Topic Page - udostępnij
X

Karmienie mieszane

Karmienie mieszane, czyli pierś i butelka

Karmienie piersią jest najlepsze i najzdrowsze dla Twojego maluszka. Jeśli zdecydujesz się wprowadzić do diety dziecka mleko modyfikowane, nie musisz rezygnować z karmienia naturalnego. Dowiedz się, jak połączyć pierś i butelkę. Zobacz, co warto wiedzieć o kamieniu mieszanym i jak się do niego przygotować.. Karmienie mieszane to też szansa dla Taty, który teraz także będzie mógł karmić Waszego maluszka!

Karmienie mieszane niemowląt - pierś i butelka

Pytasz czy możliwe? Możliwe! Karmienie mieszane może  być wyjątkowym czasem dla Ciebie, Dziecka a także jego Taty, który w końcu będzie mógł karmić Waszego maluszka! 

Dowiedz się więcej

Jak pogodzić karmienie z pracą zawodową

Wracasz do pracy? Pogodzenie pracy zawodowej z karmieniem piersią nie musi być trudne. Jest to wyzwanie niełatwe, ale na pewno możliwe!

Dowiedz się więcej

Karmienie piersią - najlepsze, bo naturalne

Mleko mamy powstaje specjalnie dla jej maluszka i daje mu życie... Dzięki niemu dziecko może zdrowo się rozwijać i otrzymuje cenne składniki odżywcze zawarte w tym naturalnym pokarmie. Sprawdź, dlaczego karmienie piersią jest tak ważne, zanim jeszcze zaczniesz wprowadzać niemowlakowi inne posiłki.

Dowiedz się więcej

Dieta po ciąży przy karmieniu piersią i butelką

Jak powinna wyglądać dieta po ciąży? Karmienie dziecka piersią to duży wysiłek dla organizmu kobiety − mama powinna odżywiać się tak, by zaspokoić potrzeby i swoje i maluszka. Ale dieta mamy karmiącej mlekiem modyfikowanym również powinna być odpowiednio zbilansowana!

Dowiedz się więcej

Odciąganie pokarmu? Łatwiejsze niż myślisz!

Jesteś w momencie, w którym chcesz zacząć odciągać pokarm z piersi.Chcemy Ci podpowiedzieć, jak i kiedy najlepiej ściągać pokarm. Doradzimy również jak ławo odciągać mleko laktatorem, który od tego momentu stanie się Twoim sprzymierzeńcem! 

Dowiedz się więcej

 

Jakie mleko modyfikowane wybrać dla dziecka?

Przechodząc z karmienia piersią na mleko modyfikowane, rodzice długo zastanawiają się, jaki produkt wybrać dla swojego maluszka.

Dowiedz się więcej

Jak karmić piersią? Pozycje i techniki karmienia

Przyszłe i świeżo upieczone mamy często zastanawiają się, jak prawidłowo karmić piersią. Rzeczywiście – karmienie naturalne, choć instynktowne, może czasem sprawiać problemy. Wystarczy jednak poznać właściwe techniki karmienia i wybrać te dogodne dla siebie i maluszka, a przystawianie dziecka do piersi może okazać się łatwiejsze niż myślisz!

Dowiedz się więcej

Mamy oceniają tę treść na 0/5

Nadal nie znalazłaś tego
Czego szukasz?

Wypróbuj naszą nową wyszukiwarkę. Zawsze znajdziesz tam coś dla siebie.