Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Topic Page - udostępnij
X

Karmienie mieszane

Karmienie mieszane, czyli pierś i butelka

Karmienie piersią jest najlepsze i najzdrowsze dla Twojego maluszka. Jeśli zdecydujesz się wprowadzić do diety dziecka mleko modyfikowane, nie musisz rezygnować z karmienia naturalnego. Dowiedz się, jak połączyć pierś i butelkę. Zobacz, co warto wiedzieć o kamieniu mieszanym i jak się do niego przygotować. Karmienie mieszane to też szansa dla Taty, który teraz także będzie mógł karmić Waszego maluszka!

mleko

Karmienie mieszane niemowląt – pierś i butelka

Karmienie mieszane piersią i butelką jest możliwe! To będzie wyjątkowy czas dla Ciebie, dziecka, a także jego taty, który w końcu będzie mógł sam nakarmić maluszka!

Dowiedz się więcej

Jak pogodzić karmienie z pracą zawodową

Pogodzenie pracy zawodowej z karmieniem piersią wcale nie musi być trudne. Jest to wyzwanie niełatwe, ale na pewno możliwe! Przygotuj się z nami na powrót do pracy.

Dowiedz się więcej

dziecko karmione piersią

Karmienie piersią – najlepsze, bo naturalne

Dzięki mleku mamy dziecko zdrowo się rozwija i otrzymuje składniki odżywcze zawarte w tym naturalnym pokarmie. Sprawdź, dlaczego karmienie piersią jest tak ważne!

Dowiedz się więcej

dieta po ciąży

Dieta po ciąży przy karmieniu piersią i butelką

Jak powinna wyglądać zbilansowana dieta po ciąży? Wiele zależy od tego, czy jesteś mamą, która karmi piersią czy też zdecydowałaś się karmić mlekiem modyfikowanym.

Dowiedz się więcej

odciąganie pokarmu

Odciąganie pokarmu? Łatwiejsze niż myślisz!

Podpowiadamy, jak i kiedy najlepiej ściągać pokarm. Doradzamy również, jak ławo odciągać mleko laktatorem, który od tego momentu stanie się Twoim sprzymierzeńcem!

Dowiedz się więcej

 

dziecko pijące z butelki

Jakie mleko modyfikowane wybrać dla dziecka?

Przechodząc z karmienia piersią na mleko modyfikowane, rodzice zastanawiają się, jaki produkt wybrać dla maluszka. Podpowiadamy, na co warto zwrócić szczególną uwagę!

Dowiedz się więcej

pozycje i techniki karmienia piersią

Jak karmić piersią? Pozycje i techniki karmienia

Przyszłe i świeżo upieczone mamy zastanawiają się, jak prawidłowo karmić piersią. Poznaj różne techniki karmienia. Wybierz te dogodne dla siebie i Twojego maluszka.

Dowiedz się więcej

kryzys laktacyjny

Jak pobudzić laktację i przetrwać kryzys laktacyjny?

Kryzys laktacyjny może dopaść każdą mamę karmiącą piersią. Jeśli tak się stanie i w Twoim przypadku, warto abyś wiedziała, jak pobudzić laktację. Postaraj się podejść do tego na spokojnie – stres nie wpływa dobrze ani na Ciebie, ani na Twojego maluszka.

Dowiedz się więcej

karmienie piersią w miejscach publicznych

Karmienie piersią w miejscach publicznych

Karmienie piersią w miejscu publicznym czasem bywa uznawane za brak taktu ze strony mamy. Jak zatem powinna zachować się kobieta karmiąca piersią, gdy jest poza domem, a jej maluszek domaga się jedzenia? Podpowiadamy, co zrobić, aby sytuacja nie była krępująca zarówno dla mamy, jak i dla osób z jej otoczenia. 

Dowiedz się więcej

Mamy oceniają tę treść na 0/5
avatar
Szukaj

Nadal nie znalazłaś tego
Czego szukasz?

Wypróbuj naszą nową wyszukiwarkę. Zawsze znajdziesz tam coś dla siebie.