Style - produkty

CSS - Node Type Product

Produkty - udostępnij
X

Gerber

Gerber Kurczak w potrawce z jarzynkami

Zbilansowane danie obiadowe dla dziecka po 6. miesiącu życia: kurczak w potrawce z warzywami. Zapoznaj dziecko z nowym smakiem, podając potrawkę z kurczaka.

geminiKup online mlekolandia.plKup online rossmannKup online 

Kup online

po 6. miesiącu

  Warto wiedzieć

  Gerber Kurczak w potrawce z jarzynkami z nową niebieską etykietą

  Poznaj produkty Gerber
  Tabela wartości odżywczych i składniki produktu
  Gramatura
  Dodatkowe informacje
  Mamy oceniają tę treść na 5/5
  avatar
  avatar

  Koperkowo :)

  Obiadek jest naprawdę pyszny! Smakuje i synkowi, i mamie ;) To chyba ten koperek :) My zakupiliśmy w wersji z podwójną porcją mięsa.

  avatar

  uzyskałam wyjaśnienie, iż na stronie internetowej dane są nieaktualne (zastąpiono masło olejem) i należy zawsze czytać dokładnie etykietę na słoiczku. Dziękuję za wyjaśnienie. Poza tym nie mam zastrzeżeń co do smaku, ani konsystencji obiadku.

  avatar

  rozczarowanie... nie podano na etykiecie alergenów - okazuje się, że produkt zawiera mleko. Napisaliście Państwo o tym opisując produkt w internecie, ale już na słoiczku takich informacji nie ma. PS moje dziecko uczulone jest na mleko - obiadek mu podałam i objawy alergii wróciły, a ja zachodziłam w głowę od czego - ponieważ nie podałam żadnego nowego smaku i czytałam każdą etykietę podawanego jedzenia... PROSZĘ O RZETELNE INFORMOWANIE JAKIE SKŁADNIKI ZAWIERA DANY SŁOICZEK

  Szukaj

  Nadal nie znalazłaś tego
  Czego szukasz?

  Wypróbuj naszą nową wyszukiwarkę. Zawsze znajdziesz tam coś dla siebie.