po 12. miesiącu
Produkt Gerber
Add this post to favorites

Gerber JUNIOR Batonik owocowo-zbożowy banan wiśnia

5
5/5 8 opinie

Batonik Gerber JUNIOR banan wiśnia to owocowo-zbożowa przekąska dla dziecka po 12. miesiącu życia. Produkt może sprawdzić się podczas nauki samodzielnego jedzenia oraz ćwiczenia gryzienia.

rossman

Rossmann

ODKRYJ ZALETY PRODUKTU

 

Gerber JUNIOR Batonik owocowo-zbożowy Banan wiśnia to produkt dla JUNIORA, który skończył już roczek. Batonik zgodnie z przepisami prawa nie zawiera substancji konserwujących i barwników, a dodatkowo jest idealną przekąską do nauki samodzielnego jedzenia oraz do ćwiczenia gryzienia.

Gerber JUNIOR Batonik owocowo-zbożowy Banan wiśnia baner

 

rating review icon

ZOBACZ CO MYŚLĄ INNI RODZICE

Średnia ocena

5
5
8 opinie użytkowników

Oceny społeczności

 • 5 star
  8
 • 4 star
  0
 • 3 star
  0
 • 2 star
  0
 • 1 star
  0

Dodaj nową opinię

5
Marzena Sier 15, 2020

Ostatnio mieliśmy okazję przetestować batonik owocowo-zbożowy Banan wiśnia, za co bardzo dziękujęmy. Batonik ten idealnie się sprawdza do nauki samodzielnego jedzenia i ćwiczenia gryzienia. Istotne dla mnie jest, że batonik ten nie zawiera substancji kons

5
Tomasz Sier 13, 2020

Batonik owocowo-zbożowy Banan wiśnia od razu posmakował mojemu synkowi. Przekąska ta idealnie się sprawdza podczas spaceru, w podrózy. Batonik ten jest idealny do nauki jedzenia i gryzienia. Polecam

5
Patrycja Sier 12, 2020

Miałyśmy okazję przetestować trzy batoniki. Córeczka bardzo je polubiła I zjadła że smakiem :) idealne na spacer, na przekąskę w domu jak I w podróży. Polecamy :)