Style - produkty

CSS - Node Type Product

Produkty - udostępnij
X

Gerber

Gerber JUNIOR Batonik owocowo-zbożowy Banan wiśnia

Batonik Gerber JUNIOR Banan wiśnia to owocowo-zbożowa przekąska dla dziecka po 12. miesiącu życia. Produkt może sprawdzić się podczas nauki samodzielnego jedzenia oraz ćwiczenia gryzienia.

rossmannKup online 

po 12. miesiącu

  ODKRYJ ZALETY PRODUKTU

  Gerber JUNIOR Batonik owocowo-zbożowy Banan wiśnia to produkt dla JUNIORA, który skończył już roczek. Batonik zgodnie z przepisami prawa nie zawiera substancji konserwujących i barwników, a dodatkowo jest idealną przekąską do nauki samodzielnego jedzenia oraz do ćwiczenia gryzienia.

  Tabela wartości odżywczych i składniki produktu
  Gramatura
  Sposób przygotowania
  Zachowaj zasady bezpieczeństwa
  Warto wiedzieć
  Mamy oceniają tę treść na 5/5
  avatar
  avatar

  Zdrowa, pełnowartościowa przekąska

  Ostatnio mieliśmy okazję przetestować batonik owocowo-zbożowy Banan wiśnia, za co bardzo dziękujęmy. Batonik ten idealnie się sprawdza do nauki samodzielnego jedzenia i ćwiczenia gryzienia. Istotne dla mnie jest, że batonik ten nie zawiera substancji konserwujących i barwników. Polecam z całego serca

  avatar

  Pyszny batonik owocowo-zbożowy

  Batonik owocowo-zbożowy Banan wiśnia od razu posmakował mojemu synkowi. Przekąska ta idealnie się sprawdza podczas spaceru, w podrózy. Batonik ten jest idealny do nauki jedzenia i gryzienia. Polecam

  avatar

  Pyszny batonik

  Miałyśmy okazję przetestować trzy batoniki. Córeczka bardzo je polubiła I zjadła że smakiem :) idealne na spacer, na przekąskę w domu jak I w podróży. Polecamy :)

  avatar

  Super przekąska

  Córeczka bardzo zadowolona po testach batoników. Od razu bez problemu sobie poradziła z jedzeniem mimo że to była pierwsza próba tego typu produktów. Bardzo jej zasmakowały i na pewno jeszcze nie raz będzie je jadła.

  avatar

  Batoniki

  Bardzo polecamy. Nasza córeczka nie lubi zbytnio słodkości ani tego typu rzeczy ale te batoniki to numer 1 bardzo przypadły naszej małej do gustu.

  Szukaj

  Nadal nie znalazłaś tego
  Czego szukasz?

  Wypróbuj naszą nową wyszukiwarkę. Zawsze znajdziesz tam coś dla siebie.