Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

CSS - samples

CSS - asortyment marki

CSS - Node Type Product

deserki Gerber

Gerber

Deserki Gerber

Deserki dla dzieci to przeciery owocowe oraz kompozycje owocowo-mleczne i owocowo-zbożowe, które mogą stanowić urozmaicenie diety niemowląt.

Walory deserków dla niemowląt

Deserki to smaczne przeciery owocowe oraz kompozycje owocowo-mleczne i owocowo-zbożowe o delikatnej, konsystencji, które mogą stanowić urozmaicenie diety niemowląt. Delikatna konsystencja owocowych deserków idealnie sprawdza się na etapie nauki owocowych smaków. Deserki owocowe z dodatkiem zbóż (np. kasza manna, płatki owsiane) sprawdzają się na etapie wprowadzania glutenu do diety dziecka. Deserki owocowe z dodatkiem składników mlecznych (jogurt, twarożek) uzupełniają dietę półrocznego dziecka w produkty mleczne, stanowią dodatkowe (poza mlekiem mamy lub mlekiem modyfikowanym) źródła białka dla dzieci, dostarczają wapnia i magnezu (potrzebnych do rozwoju kości u dzieci) i cynku (potrzebnego do prawidłowego wzrostu u dzieci). Deserki dla dzieci przed otwarciem nie wymagają przechowywania w lodówce dlatego dobrze sprawdzą się w ramach II śniadania, podwieczorku lub jako smaczna przekąska podczas spaceru.

Skład oraz konsystencja posiłków dostosowana do wieku dziecka

W grupie deserków rodzice znajdą produkty dostosowane do wieku i umiejętności jedzenia dziecka. Deserki dla dzieci można wprowadzać do diety dziecka już po 4. miesiącu życia. Zdrowe desery dla dzieci dzielimy na trzy grupy produktów, których skład i konsystencja dostosowana jest do wieku dziecka:

  • Moja Pierwsza Łyżeczka – deserki owocowe przeznaczone dla najmłodszych dzieci (po 4. lub po 5. miesiącu życia), o konsystencji gładkiego przecieru, idealne na początek nauki owocowych smaków.
  • Gerber po 6. m.ż. – deserki przeznaczone dla dzieci po 6. miesiącu życia, stanowiące kompozycję owoców ze zbożami lub owoców i produktów mlecznych, z wyczuwalnymi kawałkami.
  • JUNIOR– deserki przeznaczone dla dzieci po 12. miesiącu życia, stanowiące kompozycję owoców ze zbożami lub owoców i produktów mlecznych, z większymi kawałkami.

Czy wiesz, że...?

Smak deserków dla dzieci Gerber może się zmieniać w zależności od panującej, w okresie dojrzewania owoców pogody.

Pełną listę produktów z tej kategorii prezentujemy poniżej.

Walory produktu

  • Już po 4. miesiącu

  • Skład oraz konsystencja posiłków dostosowana do wieku dziecka

  • Delikatna konsystencja

  • Przed otwarciem nie wymagają przechowywania w lodówce

Czy wiesz, że...?

tort urodzinowy ze słoiczkiem Gerber

Smak deserków Gerber może się zmieniać w zależności od panującej, w okresie dojrzewania, pogody?

Im bardziej słoneczny rok, tym owoce i deserki są słodsze! :)

Odkryj nasze produkty
Mamy oceniają tę treść na 0/5
avatar
Szukaj

Nadal nie znalazłaś tego
Czego szukasz?

Wypróbuj naszą nową wyszukiwarkę. Zawsze znajdziesz tam coś dla siebie.