Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
deserki-gerber

Nauka smaków. Produkty Gerber. Smaki od A do Z.

Deserki Gerber

Deserki dla dzieci to smaczne przeciery owocowe oraz kompozycje owocowo-mleczne i owocowo-zbożowe, które mogą stanowić urozmaicenie diety niemowląt.

Deserki to smaczne przeciery owocowe oraz kompozycje owocowo-mleczne i owocowo-zbożowe o delikatnej, konsystencji, które mogą stanowić urozmaicenie diety niemowląt. Deserki owocowe idealnie sprawdzają się na etapie nauki owocowych smaków. Deserki owocowe z dodatkiem zbóż (np. kasza manna, płatki owsiane) sprawdzają się na etapie wprowadzania glutenu do diety dziecka. Deserki owocowe z dodatkiem składników mlecznych (jogurt, twarożek) uzupełniają dietę półrocznego dziecka w produkty mleczne, stanowią dodatkowe (poza mlekiem mamy lub mlekiem modyfikowanym) źródła białka dla dzieci, dostarczają wapnia i magnezu (potrzebnych do rozwoju kości u dzieci) i cynku (potrzebnego do prawidłowego wzrostu u dzieci).
Dobrze sprawdzą się w ramach II śniadania, podwieczorku lub jako smaczna przekąska podczas spaceru.

W grupie deserków rodzice znajdą produkty dostosowane do wieku i umiejętności jedzenia dziecka:

  • Moja Pierwsza Łyżeczka – deserki owocowe przeznaczone dla najmłodszych dzieci (po 4. lub po 5. miesiącu życia), o konsystencji gładkiego przecieru, idealne na początek nauki owocowych smaków.
  • Gerber po 6. m.ż. – deserki przeznaczone dla dzieci po 6. miesiącu życia, stanowiące kompozycję owoców ze zbożami lub owoców i produktów mlecznych, z wyczuwalnymi kawałkami.
  • JUNIOR – deserki przeznaczone dla dzieci po 12. miesiącu życia, stanowiące kompozycję owoców ze zbożami lub owoców i produktów mlecznych, z większymi kawałkami.

Walory produktu

  • Już po 4. miesiącu

  • Skład oraz konsystencja posiłków dostosowana do wieku dziecka

  • Delikatna konsystencja

  • Przed otwarciem nie wymagają przechowywania w lodówce

Czy wiesz, że...?

Smak deserków Gerber może się zmieniać w zależności od panującej, w okresie dojrzewania, pogody?

Im bardziej słoneczny rok, tym owoce i deserki są słodsze! :)

Odkryj nasze produkty