Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Marka - udostępnij
X

Gerber

Bo smaków, jak liter, trzeba się nauczyć.

Deserek w tubce Gerber doceniony w plebiscycie Czytamy Etykiety

Deserek w tubce Jabłko banan winogrono z musli Gerber został wybrany w plebiscycie portalu Czytamy Etykiety najlepszym produktem minionego roku w kategorii Produkt dziecięcy.

Gerber Organic

My wiemy, co kupujemy od farmera, a Ty wiesz, co dajesz swojemu dziecku.

Dania ze słoiczków dla niemowląt czy posiłki przygotowywane w domu?

Który z wariantów jest lepszym wyborem dla Twojego dziecka? Przeczytaj więcej na ten temat.

Czas na rozszerzanie diety!

Dowiedz się, jak mądrze i zdrowo rozszerzać dietę swojego dziecka!

Wczoraj wołowinka, dzisiaj cukinka!

Urozmaicaj dietę swojego dziecka, podając mu, dla odmiany, bezmięsne posiłki Gerber!

 

W jak wygodna nauka smaków z tubkami Gerber

Ucz dziecko owocowych smaków z deserkami Gerber. Teraz, zawsze, wszędzie tam, gdzie ma na to ochotę!

Schemat żywienia niemowląt

Pobierz aktualny schemat żywienia niemowląt i poznaj optymalny dla Twojego dziecka czas i kolejność wprowadzania nowych produktów do jego diety.

Produkt polecany przez mamy

Każda z ankietowanych Mam* potwierdza, że deserek Gerber Gruszka, banan, malina z musli stanowi pożywną przekąskę dla jej Maluszka.

*Test produktów z roku 2017. Próba 180 odpowiedzi.

Nasze produkty

 • Gerber Organic

  Gerber Organic to linia produktów przygotowanych wyłącznie z surowców uprawianych na ekologicznych farmach. Na organicznych farmach podstawą jest szacunek dla środowiska, troska o dobrostan gleby, zwierząt i roślin, z przyślą o przyszłości naszej planety i kolejnych pokoleń.

  Przekąski

  Przekąski stworzone specjalnie dla niemowląt i małych dzieci mają delikatny i przyjemny smak. Można je podawać dzieciom w ramach popołudniowego deserku, wspierając rozwój aparatu mowy. Ze względu na swój kształt i teksturę, idealnie sprawdzą się w ramach nauki samodzielnego jedzenia.

  Soki Gerber

  Soczki Gerber to kompozycje owocowych smaków w postaci soków. Należą do grupy produktów specjalnego przeznaczenia żywieniowego - zawierają tylko te składniki, które są odpowiednie dla dziecka w danym wieku. Dostępne w szerokiej gamie smaków, stanowią nieocenioną pomoc w urozmaiceniu jadłospisu maluszka.

 • Deserki w tubkach Gerber

  Deserki w tubkach Gerber to gładkie owocowe musy bez dodatku cukru, przeznaczone dla maluchów po 6. miesiącu życia. Do wybranych wariantów dodano także warzywa lub zboża, dzięki czemu deserki stały się jeszcze ciekawsze. Dzięki wygodnemu opakowaniu sprawdzą się nie tylko w domu, ale też jako przekąska w podróży i na spacerze.

  Deserki Gerber

  Deserki dla dzieci to przeciery owocowe oraz kompozycje owocowo-mleczne i owocowo-zbożowe, które mogą stanowić urozmaicenie diety niemowląt.

  Zupki Gerber

  Zupki Gerber to przygotowane z myślą o niemowlętach i małych dzieciach różnorodne i smaczne dania obiadowe. Ze względu na dużą zawartość warzyw, różnorodność smaków, kolorów i zapachów, stanowią ważny element prawidłowej diety dziecka - pomagają w kształtowaniu zdrowych nawyków żywieniowych.

 • Obiadki Gerber

  Obiadki Gerber to produkty dla dzieci, które mogą być podawane po 4 miesiącu życia niemowląt jako samodzielne dania lub traktowane jako składnik posiłku.

Polecane dla Ciebie

Mamy oceniają tę treść na 0/5

Nadal nie znalazłaś tego
Czego szukasz?

Wypróbuj naszą nową wyszukiwarkę. Zawsze znajdziesz tam coś dla siebie.