MyFeed Personalized Content
0-4 miesiące
Artykuł
Add this post to favorites

Suplement diety NANCARE® FLORA-EQUILIBRIUM – opinie rodziców

Twój maluszek cierpi na zaparcia, a Ty nie wiesz, jak mu pomóc? Z myślą o takich problemach niemowląt i małych dzieci stworzyliśmy suplement diety NANCARE® FLORA-EQUILIBRIUM z czystym błonnikiem FOS/GOS. Zobacz, jakie opinie na temat naszego produktu wyrazili rodzice, którzy już go testowali. Czy pomógł w zaparciach ich maluszków i poleciliby go innym? Przeczytaj – i się przekonaj!

4min. czytania Sty 15, 2024

Suplement diety NANCARE® FLORA-EQUILIBRIUM ma za zadanie wspierać układ pokarmowy niemowląt i małych dzieci, które cierpią na zaparcia. To bardzo częsty problem u maluchów – ale może budzić zaniepokojenie rodziców, którzy chcieliby ulżyć swoim pociechom. NANCARE® FLORA-EQUILIBRIUM na zaparcia zawiera błonnik pokarmowy GOS i FOS. Preparat jest neutralny w smaku i nie zawiera glutenu. Możesz go podawać dziecku nawet od 1. dnia życia – jeśli maluszek ma problemy z brzuszkiem.

NANCARE® FLORA-EQUILIBRIUM jest bardzo prosty do podania. Wystarczy dodać zawartość saszetki do mleka mamy, mleka modyfikowanego lub innego napoju, zamieszać aż do całkowitego rozpuszczenia – i gotowe! Szczegółowe informacje na ten temat znajdziesz w instrukcji umieszczonej na opakowaniu. Jeśli jest taka potrzeba, możesz stosować do dwóch saszetek dziennie. Każde opakowanie zawiera ich aż 20.

 

NANCARE® FLORA-EQUILIBRIUM – polecany przez rodziców dzieci cierpiących na zaparcia!

Chcieliśmy sprawdzić, z jakimi opiniami spotyka się nasz suplement diety NANCARE® FLORA-EQUILIBRIUM. Dlatego zaprosiliśmy do przetestowania* naszego produktu rodziców niemowląt i małych dzieci. Wyniki okazały się bardzo korzystne! Równo 100% z ankietowanych uznało, że ich dziecko dobrze tolerowało suplement diety. Aż 93% rodziców zadeklarowało, że NANCARE® FLORA-EQUILIBRIUM poradził sobie z zaparciem u maluszka, a prawie tyle samo (94%) przyznało, że będzie kontynuować podawanie preparatu w podobnych problemach w przyszłości. Bardzo nas cieszy również fakt, że 95% z nich planuje polecić ten produkt także innym rodzicom. To dla nas największy dowód zaufania!

 

Suplement diety NANCARE® FLORA-EQUILIBRIUM

 

Zobacz, jakie opinie o NANCARE® FLORA-EQUILIBRIUM mają rodzice, którzy sprawdzili preparat w przypadku problemu zaparcia ich dzieci!

 • „To było coś niesamowitego – maluszek zmagał się ze strasznymi zaparciami, a po 2 dniach od podania wszystko zniknęło i jelita wróciły do normalności. Polecam z całego serduszka Wasz produkt”.
 • „Zaparcie u dziecka to duży stres dla niego i rodziców, bardzo potrzebujemy wsparcia i skutecznych środków do walki z nimi – i to właśnie daje NANCARE FLORA-EQUILIBRIUM”.
 • „Mój synek od niedawna ma problem. aby się załatwić, niestety nic nie pomagało aż do momentu wysłania przez was próbek NANCARE. Wraz z narzeczonym jesteśmy zadowoleni ze skuteczności i gdyby problem z załatwianiem wrócił, to wiemy. co stosować. Dziękujemy”.
 • „W końcu produkt, który jest bezpieczny i łatwy w podaniu, jak dla mnie super”.
 • „Bardzo przydatny produkt na zaparcia. Ma dobry skład i łatwo się go stosuje”.
 • „U nas produkt sprawdził się rewelacyjnie podczas problemów brzuszkowych. Gorąco polecam, gdy tylko pojawią się zaparcia u naszych maluszków”.

Ważne

„Jestem bardzo zadowolona z testowania NANCARE FLORA-EQUILIBRIUM. Podawałam go mojej córeczce, kiedy pojawiły się zaparcia, i poradził sobie z nimi wyśmienicie. Uważam, że ma bardzo wygodną formę podania. Był dobrze tolerowany przez dziecko i skuteczny, a to było dla mnie najistotniejsze”.

 • „Bardzo się cieszę, że na rynku pojawił się NANCARE® FLORA-EQUILIBRIUM, brakowało takiego produktu, a jako rodzic mam do niego pełne zaufanie”.
 • „NANCARE FLORA-EQUILIBRIUM to doskonały środek na zaparcia dla niemowląt. Mój synek miewa problemy z zaparciami i po podaniu NANCARE już na następny dzień się wypróżnił. Nie było efektu tzw. przeczyszczenia i to jest dla mnie bardzo ważne. Polecam wszystkim mamom”.
 • „Jesteśmy z córką zadowolone, problemy zniknęły i nie musimy już się denerwować! Na pewno skorzystamy przy kolejnych problemach”.
 • „Jestem bardzo zadowolona z testowania NANCARE FLORA-EQUILIBRIUM. Podawałam go mojej córeczce, kiedy pojawiły się zaparcia, i poradził sobie z nimi wyśmienicie. Uważam, że ma bardzo wygodną formę podania. Był dobrze tolerowany przez dziecko i skuteczny, a to było dla mnie najistotniejsze”.
 • „Jest to bezpieczny produkt, co ważne – bardzo szybko działa, problemy z zaparciami szybko znikają. Posiada bardzo dobry skład. Idealny produkt na zaparcia i problemy z brzuszkiem u dziecka”.
 • „Produkt bardzo nam pomógł, zdecydowanie sięgniemy po niego, gdy u córki nadal będą występować problemy z zaparciami. Efekty po użyciu dwóch saszetek były widoczne od razu tego samego dnia. Wreszcie coś innego niż czopek 🙂. Polecamy! 🙂 ”.

 

A czy Wy próbowaliście już suplementu diety NANCARE® FLORA-EQUILIBRIUM na zaparcia u niemowląt i małych dzieci? Jeśli nie – gorąco polecamy! Jeśli tak – czekamy także na Wasze opinie!

* Testowanie suplementu diety NANCARE® FLORA-EQUILIBRIUM odbyło się od 6 do 19 lipca 2022 r. Wzięło w nim udział 300 rodziców.

Baby&Me_banner_rejestracyjny z wózkiem
Graj o wózek 3w1 dla Maluszka!

Dołącz do programu Nestlé Baby&me i poznaj wszystkie benefity, które dla Ciebie przygotowaliśmy.

Oceń artykuł

Nestlé Baby&me umożliwia konsumentom wystawianie opinii o swoich produktach i zapewnia dostęp do wystawianych przez konsumentów opinii o swoich produktach, jednakże na ten moment Nestlé Baby&me nie może zapewnić, czy publikowane opinie pochodzą od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.