Style - produkty

CSS - Node Type Product

CSS - NANCare Flora Equilibrium (node/3058387)

Produkty - udostępnij
X

NANCARE

NANCARE® FLORA-EQUILIBRIUM

Poznaj suplement diety NANCARE® FLORA-EQUILIBRIUM, który powstał dla maluszków z zaparciami. Produkt z błonnikiem pokarmowym GOS/FOS możesz podawać już od urodzenia. Zawartość saszetki ma neutralny smak, a dodatkowo nie zawiera glutenu. W jednym opakowaniu znajdziesz aż 10 porcji.

  Poznaj suplement diety NANCARE® FLORA- EQUILIBRIUM

  Od ponad 150 lat Nestlé jest ekspertem w żywieniu dzieci. Aby odpowiadać na potrzeby Twojego maluszka, stworzyliśmy suplement diety NANCARE® FLORA - EQUILIBRIUM. To produkt do stosowania przy zaparciach, zawierający błonnik pokarmowy GOS (galaktooligosacharydy) i FOS (fruktooligosacharydy), który możesz podawać maluszkowi już od 1. dnia życia. Suplement diety nie zawiera glutenu i ma neutralny smak. W jednym opakowaniu znajdziesz aż 10 porcji.

  benefity

  Czym są zaparcia u niemowląt i dzieci i jak sobie z nimi radzić?

  Zaparcia to częsty problem u niemowląt i dzieci, a także jeden z głównych powodów, dla których rodzice zwracają się o pomoc do specjalistów służby zdrowia. To zaburzenie, w którym wypróżnienia mają miejsce rzadko, a sam proces sprawia ból. Występujące wtedy stolce są twarde i ich wydalenie wymaga znacznego wysiłku.

  Zaparcia mogą być spowodowane niedojrzałością układu pokarmowego, niewłaściwą kolonizacją jelit przez bakterie czy zmianami w nawykach żywieniowych (takimi jak okres wprowadzania nowych pokarmów czy różnicowanie diety).

  Skład NANCARE® FLORA - EQUILIBRIUM

  Składniki

  galaktooligosacharydy (GOS) (z mleka), fruktooligosacharydy (FOS).

  Informacja żywieniowa
   Na porcję: 2 saszetki
  Błonnik, w tym:3,1 g
  GOS2,8 g
  FOS0,3 g
  Gramatura

  Opakowanie: 44 g (20 x 2,2g)

  nan_care-flora_equlibrium

  Sposób przygotowania i spożycia NANCARE® FLORA - EQUILIBRIUM

  1 Stosuj 2 saszetki na dzień.

  1 Otwórz saszetkę wzdłuż przerywanej linii.

  1 Dodaj całą zawartość jednej saszetki do mleka kobiecego, mleka modyfikowanego lub innego napoju (minimum 30 ml). Mieszaj, aż do całkowitego rozpuszczenia się proszku i bezpośrednio po przygotowaniu podaj dziecku.

  1 Każde opakowanie zawiera 20 saszetek, co odpowiada 10 porcjom.

  Zasady stosowania i przechowywania NANCARE® FLORA - EQUILIBRIUM
  1. Zalecana dzienna porcja do spożycia: 2 saszetki.
  2. Opakowanie zawiera 10 porcji.
  3. Najlepiej spożyć przed końcem: patrz oznakowanie na etykiecie saszetki.
  4. Przechowuj w temperaturze pokojowej (maksymalnie 25°C) w chłodnym i suchym miejscu. Unikaj ekspozycji produktu na ciepło, światło oraz kontakt z wodą. Produkt pakowany w atmosferze ochronnej.
  Ważna informacja
  Promotional Area: 

  Suplement diety nie może być stosowany jako substytut mleka kobiecego, zróżnicowanej i zbilansowanej diety dziecka oraz zdrowego trybu życia. Nie przekraczaj zalecanej dziennej porcji do spożycia. Przed użyciem zasięgnij porady lekarza. Przechowuj w sposób niedostępny dla małych dzieci.

  pozostałe produkty

  Mamy oceniają tę treść na 0/5
  Szukaj

  Nadal nie znalazłaś tego
  Czego szukasz?

  Wypróbuj naszą nową wyszukiwarkę. Zawsze znajdziesz tam coś dla siebie.