od 1. dnia życia
Produkt NANCARE
Add this post to favorites

NANCARE® FLORA-EQUILIBRIUM

5
4.8/5 58 opinie

Poznaj suplement diety NANCARE® FLORA-EQUILIBRIUM, który powstał dla maluszków z zaparciami. Produkt z błonnikiem pokarmowym GOS/FOS możesz podawać już od urodzenia. Zawartość saszetki ma neutralny smak, a dodatkowo nie zawiera glutenu. W jednym opakowaniu znajdziesz aż 10 porcji.

Wypróbuj NANCARE Flora- Equilibrium
Wypróbuj NANCARE Flora- Equilibrium

Produkt z błonnikiem pokarmowym GOS/FOS od 1 dnia życia.

*Testowanie suplementu diety NANCARE®️ FLORA-EQUILIBRIUM odbyło się od 6 do 19 lipca 2022 r. Wzięło w nim udział 300 rodziców.

Poznaj suplement diety NANCARE® FLORA- EQUILIBRIUM

 

Od ponad 150 lat Nestlé jest ekspertem w żywieniu dzieci. Aby odpowiadać na potrzeby Twojego maluszka, stworzyliśmy suplement diety NANCARE® FLORA - EQUILIBRIUM. To produkt do stosowania przy zaparciach, zawierający błonnik pokarmowy GOS (galaktooligosacharydy) i FOS (fruktooligosacharydy), który możesz podawać maluszkowi już od 1. dnia życia. Suplement diety nie zawiera glutenu i ma neutralny smak. W jednym opakowaniu znajdziesz aż 10 porcji.

 

NANCARE® FLORA-EQUILIBRIUM

 

Twój Doradca produktowy
Twój Doradca produktowy

Skorzystaj z podpowiedzi, jakie produkty będą najlepsze dla Twojego Maluszka

rating review icon
ZOBACZ CO MYŚLĄ INNI RODZICE

Średnia ocena

4.8
5
58 opinie użytkowników

Oceny społeczności

 • 5 star
  54
 • 4 star
  0
 • 3 star
  2
 • 2 star
  0
 • 1 star
  2

Dodaj nową opinię

5
Katarzyna W. Wrz 5, 2023

Bardzo dobry preparat (korzystałam już z wielu). Zdaje się być łatwo przyswajalny, brzuszek szybko reaguje po podaniu NANCARE® FLORA-EQUILIBRIUM.
Zdecydowanie zakupię całe opakowanie.

5
Klaudia A. Sier 31, 2023

Jestesmy zadowoleni, wczesniej stosowaliśmy inne preparaty które były ciezko dostępne u nas, ale teraz bardzo chętnie bedziemy wracac do tego, juz nawet zamówiliśmy zeby był w gotowości, bo jednak dosc czesto borykamy sie z tym problemem.

5
Nikola R. Sier 31, 2023

Jestem zadowolona