Style - produkty

CSS - Node Type Product

CSS - NANCare Flora Equilibrium (node/3058387)

Produkty - udostępnij
X

NANCARE

NANCARE® FLORA-EQUILIBRIUM

Poznaj NANCARE® FLORA-EQUILIBRIUM. Nasz suplement diety powstał dla maluszków, które mają zaparcia. Produkt z błonnikiem pokarmowym GOS/FOS możesz podawać już od urodzenia. Zawartość saszetki ma neutralny smak, a dodatkowo nie zawiera glutenu. W jednym opakowaniu znajdziesz aż 10 porcji.

wapteka Kup online melissa Kup online doz Kup online doz Kup online

  Poznaj suplement diety NANCARE® FLORA- EQUILIBRIUM

  Od ponad 150 lat Nestlé jest ekspertem w żywieniu dzieci. Aby odpowiadać na potrzeby Twojego maluszka, stworzyliśmy suplement diety NANCARE® FLORA - EQUILIBRIUM. To produkt do stosowania przy zaparciach, zawierający błonnik pokarmowy GOS (galaktooligosacharydy) i FOS (fruktooligosacharydy), który możesz podawać maluszkowi już od 1. dnia życia. Suplement diety nie zawiera glutenu i ma neutralny smak. W jednym opakowaniu znajdziesz aż 10 porcji.

  benefity

  Czym są zaparcia u niemowląt i dzieci i jak sobie z nimi radzić?

  Zaparcia to częsty problem u niemowląt i dzieci, a także jeden z głównych powodów, dla których rodzice zwracają się o pomoc do specjalistów służby zdrowia. To zaburzenie, w którym wypróżnienia mają miejsce rzadko, a sam proces sprawia ból. Występujące wtedy stolce są twarde i ich wydalenie wymaga znacznego wysiłku.

  Zaparcia mogą być spowodowane niedojrzałością układu pokarmowego, niewłaściwą kolonizacją jelit przez bakterie czy zmianami w nawykach żywieniowych (takimi jak okres wprowadzania nowych pokarmów czy różnicowanie diety).

  Skład NANCARE® FLORA - EQUILIBRIUM

  Składniki

  galaktooligosacharydy (GOS) (z mleka), fruktooligosacharydy (FOS).

  Informacja żywieniowa
   Na porcję: 2 saszetki
  Błonnik, w tym:3,1 g
  GOS2,8 g
  FOS0,3 g
  Gramatura

  Opakowanie: 44 g (20 x 2,2g)

  nan_care-flora_equlibrium

  Sposób przygotowania i spożycia NANCARE® FLORA - EQUILIBRIUM

  1 Stosuj 2 saszetki na dzień.

  1 Otwórz saszetkę wzdłuż przerywanej linii.

  1 Dodaj całą zawartość jednej saszetki do mleka kobiecego, mleka modyfikowanego lub innego napoju (minimum 30 ml). Mieszaj, aż do całkowitego rozpuszczenia się proszku i bezpośrednio po przygotowaniu podaj dziecku.

  1 Każde opakowanie zawiera 20 saszetek, co odpowiada 10 porcjom.

  Zasady stosowania i przechowywania NANCARE® FLORA - EQUILIBRIUM
  1. Zalecana dzienna porcja do spożycia: 2 saszetki.
  2. Opakowanie zawiera 10 porcji.
  3. Najlepiej spożyć przed końcem: patrz oznakowanie na etykiecie saszetki.
  4. Przechowuj w temperaturze pokojowej (maksymalnie 25°C) w chłodnym i suchym miejscu. Unikaj ekspozycji produktu na ciepło, światło oraz kontakt z wodą. Produkt pakowany w atmosferze ochronnej.
  Ważna informacja
  Promotional Area: 

  Suplement diety nie może być stosowany jako substytut mleka kobiecego, zróżnicowanej i zbilansowanej diety dziecka oraz zdrowego trybu życia. Nie przekraczaj zalecanej dziennej porcji do spożycia. Przed użyciem zasięgnij porady lekarza. Przechowuj w sposób niedostępny dla małych dzieci.

  Mamy oceniają tę treść na 5/5
  avatar
  avatar

  Super na zaparcia

  Bardzo dobry produkt, wystarczy jedna saszetka co drugi dzień. Jest bezsmakowy co umożliwia bezproblemowe podanie dziecku. Polecam

  Szukaj

  Nadal nie znalazłaś tego
  Czego szukasz?

  Wypróbuj naszą nową wyszukiwarkę. Zawsze znajdziesz tam coś dla siebie.