MyFeed Personalized Content
7 - 8 miesięcy
Artykuł
Add this post to favorites

Mleko następne LITTLE STEPS® 2 – poznaj opinie mam

Twoje dziecko jest w trakcie niesamowitej podróży i z każdym nowym dniem zdobywa nowe umiejętności. Aby wspierać maluszka w kolejnych małych kroczkach, sięgnij po mleko następne LITTLE STEPS® 2. Sprawdź, co o mleku sądzą inne mamy, które już wypróbowały je ze swoimi pociechami. Poznaj również wyniki naszego testu, który przeprowadziliśmy na stronie serwisu Nestlé Baby&me!

3min. czytania Lut 28, 2024

Twój maluszek skończył już 6 miesięcy i planujesz odstawić go od piersi? A może niedługo wracasz do pracy i chciałabyś wprowadzić karmienie mieszane? To czas, aby wybrać mleko następne – dopasowane do wieku i potrzeb żywieniowych dziecka. Wspólnie wypróbujcie zatem LITTLE STEPS® 2.

Mleko LITTLE STEPS® 2 polecane przez mamy

W składzie mleka następnego znajdziesz witaminę D* i wapń*, które wspomagają rozwój kości, a także żelazo* przyczyniające się do prawidłowego rozwoju funkcji poznawczych dziecka. LITTLE STEPS® 2 może pomóc Ci wspólnie odkrywać i poznawać świat z maluszkiem, a także dbać o prawidłowy rozwój intensywnie rozwijającego się w tym czasie szkraba, pobudzając w nim odwagę do podejmowania nowych wyzwań.

Testy, które przeprowadziliśmy w dniach 1.06 – 14.06.2020 r. na grupie 135 użytkowniczek naszego serwisu, potwierdziły, że aż 99% ankietowanych mam poleca LITTLE STEPS® 2. Przeczytaj kilka opinii i sama zdecyduj, czy również Ty chcesz dołączyć do tego grona zadowolonych rodziców!

Odkryj zalety produktu

Monika P.

„Dobry skład, brak oleju palmowego. Cena również zachęcająca. LITTLE STEPS® 2 smakuje dziecku i jest przez nie dobrze tolerowane”.

Klaudia B.

„LITTLE STEPS® 2 smakuje i nie ma po nim żadnych problemów”.

Alicja D.

„Skład jest dobry. LITTLE STEPS® 2 dobrze się rozpuszcza i nie pieni się podczas mieszania. Fajne mleko za rozsądną cenę”.

Monika W.

„LITTLE STEPS® 2 cenię za dobry skład i za to, że bardzo dobrze zostało przyjęte przez mały brzuszek mojego dziecka ”.

Alicja O.

 „W LITTLE STEPS® 2 przede wszystkim podoba mi się jego krótki skład oraz brak oleju palmowego. Dodatkowym atutem jest dość przystępna cena. Córce bardzo smakuje to mleko i zamierzam kontynuować karmienie nim".

Natalia D.

„Mleko smakuje maluchowi. Nie ma problemów z brzuszkiem. LITTLE STEPS® 2 nie pieni się jak to, które dotychczas używałam, jest w supercenie, ma bardzo dobry skład. Polecam. Od dzisiaj przechodzimy na to mleczko”.

Joanna A.

„Najbardziej cenię w mleku następnym LITTLE STEPS® 2 to, że zawiera potrzebne składniki do prawidłowego rozwoju mojej córeczki i nie powoduje zaparć ani kolek, przez co córka śpi spokojnie".

Kinga S.

„LITTLE STEPS® 2 cenię za skład, który ma, ponieważ jest idealne dla mojej córki i nic jej po nim nie dolega. Dziecko pije mleko bardzo chętnie. Z czystym sumieniem polecam każdej mamie”.

Paulina N.

„W tym mleku cenię to, że dostarcza mojemu dziecku wszystkie potrzebne witaminy. Do tego cena, jak na tak dobrej jakości mleko następne, jest naprawdę idealna”.

A Ty już wypróbowałaś LITTLE STEPS® 2 razem ze swoim dzieckiem? Jeśli tak, czekamy także na Twoją opinię!

Baby&Me_banner_rejestracyjny z wózkiem
Graj o wózek 3w1 dla Maluszka!

Dołącz do programu Nestlé Baby&me i poznaj wszystkie benefity, które dla Ciebie przygotowaliśmy.

Rate this article

Nestlé Baby&me umożliwia konsumentom wystawianie opinii o swoich produktach i zapewnia dostęp do wystawianych przez konsumentów opinii o swoich produktach, jednakże na ten moment Nestlé Baby&me nie może zapewnić, czy publikowane opinie pochodzą od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.