Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Topic Page - udostępnij
X

Kaszki w diecie dziecka – rozszerzenie diety

Rozszerzanie diety niemowlaka

Wprowadzanie nowych smaków i konsystencji do diety niemowlaka nie musi być trudne. Z pomocą kaszek Nestlé uzupełnisz w smaczny i zdrowy sposób jadłospis swojego dziecka. Kaszki, które są źródłem cennych witamin i składników mineralnych, możesz podawać maluszkowi już po 4. miesiącu życia. Pomożemy Ci wybrać odpowiedni produkt do wyjątkowych potrzeb żywieniowych małego brzuszka i rozwiejemy wszystkie wątpliwości dotyczące rozszerzania diety o produkty zbożowe, które zawierają gluten.

Kaszki bezmleczne – wystarczy dodać mleko i gotowe!

Po kilku pierwszych miesiącach, gdy maluszek otrzymywał tylko mleko mamy, pora na wprowadzanie do jadłospisu kolejnych produktów, w tym smacznych kaszek dla niemowląt. Poznaj zalety i skład kaszek bezmlecznych od Nestlé.

Dowiedz się więcej

Kaszki na dobranoc w diecie niemowlaka

Szukasz kaszki na dobranoc dla maleństwa? Poznaj pyszną, pełnowartościową propozycję od Nestlé! Kaszki w dwóch wariantach smakowych przypadną do gustu Twojemu dziecku i pomogą zdrowo nasycić jego brzuszek na całą noc.

Dowiedz się więcej

Kaszki bezglutenowe i glutenowe dla niemowląt – co wybrać?

Rozszerzanie diety niemowlaka to czas na włączenie do menu maluszka m.in. kleików i kaszek. Rodzice mają do wyboru produkty bezglutenowe i z glutenem. Dowiedz się, od którego miesiąca życia można je podawać, czym się różnią oraz kiedy najlepiej wprowadzić gluten do jadłospisu dziecka.

Dowiedz się więcej

Kaszki mleczne – smaczny i zdrowy sposób na rozszerzenie diety dziecka

Kiedy Twój maluszek skończy 4 miesiące, do jego diety możesz zacząć małymi krokami wprowadzać produkty zbożowe. Kaszki mleczne to smaczne i wygodne rozwiązanie na początek przygody z nowymi smakami. Są bogate w witaminy i składniki mineralne – jedna porcja kaszki Nestlé dostarcza m.in. ponad 50% dziennego zapotrzebowania dziecka na żelazo! Zobacz, jak łatwo i szybko możesz je przygotować.

Dowiedz się więcej

Kaszki na dzień dobry – pyszny sposób na powitanie dnia

Szukasz produktów, dzięki którym Twój maluszek może zdrowo i smacznie rozpocząć każdy poranek? Poznaj kaszki „Dzień Dobry” od Nestlé! Z nimi Twoje dziecko dostanie na śniadanie to, co najlepsze! Poznaj skład kaszek oraz dowiedz się, jak je szybko przygotować.

Dowiedz się więcej

Kaszki i kleiki - przygotowywane z myślą o niemowlętach

Podając swojemu dziecku kaszkę lub kleik dla niemowląt sprawdź czy jest to produkt specjalnego przeznaczenia żywieniowego.

Dowiedz się więcej

Kaszki zbożowe i gluten w diecie dziecka

Dowiedz się, kiedy najlepiej zacząć dodawać zboża glutenowe do jadłospisu maluszka, aby uzupełnić jego dietę o ważne składniki. Podpowiadamy, które kaszki zbożowe od Nestlé, po bezglutenowych produktach z ryżem i kukurydzą, pomogą Ci rozszerzyć menu dziecka. 

Dowiedz się więcej

Nestlé Sinlac dla dzieci z nietolerancją pokarmową

Nestlé Sinlac to bezglutenowy produkt zbożowy dla dzieci ze stwierdzoną nietolerancją pokarmową. Nestlé Sinlac sprawdzi się doskonale w diecie eliminacyjnej.

Dowiedz się więcej

Kleiki dla niemowląt – smaczny i zdrowy posiłek

Kleiki dla niemowląt mogą pomóc Ci rozszerzać dietę maluszka. Ich specjalnie przygotowana receptura na bazie ryżu lub kukurydzy pozwala uzupełnić menu niemowlęcia o niezbędne składniki odżywcze. Kleiki dodatkowo pomagają łagodnie wprowadzić pierwsze bezglutenowe zboża do jadłospisu dziecka.

Dowiedz się więcej

Mamy oceniają tę treść na 0/5

Nadal nie znalazłaś tego
Czego szukasz?

Wypróbuj naszą nową wyszukiwarkę. Zawsze znajdziesz tam coś dla siebie.